Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

ewwe
4. aug 2008

novy zivot bez cigariet, a ako nasli ste si uz pracu, zabyvali ste sa a tak?

aknellita
4. aug 2008

ahojte snazilky... teda este nesnazilky... som tu nebola sto rokov... bo mam hrozny net... ale velmi pozdravujem, aj teba zuzi do UK... vydrzkaaaaaaj 🙂

etuska
4. aug 2008

Ewwe-manzel ma pracu,ja zatial hladam,sme tu len kratko,ale zatial sa nam tu paci 🙂
Ahoj Aknellita-aj ty si snazilkovanie odkladas ako ja? 🙂 Nasa Bambulka bud mat v stredu 4 rocky,tak by sa aj zisiel surodenec,no este hadam tak 2 rocky vydrzime 🙂

aknellita
5. aug 2008

no ja snazilkovanie odkladam, bo ja xem mat najprv manzela a nase byvanie... takze tie dva rocky veru budeme snazilkovat len tak nanecisto 😀 😀 😀 😀 😀

etuska
5. aug 2008

aknelllita- 😀 😀 😀 takze podobne-ten vyraz sa mi paci 🙂

aknellita
6. aug 2008

etuska... treba trenovat a nabrat prax 😉 😀 😀 😀 😀

etuska
6. aug 2008

Cize mi to vychadza,ze tento rok snazilkuje akurat Ewwe a my tak trochu trenujeme 😀

aknellita
6. aug 2008

hej, obcas trenujeme trochu, obcas trochu viac... 😉 😝 😀
ked tak kukam na niektore temy... ze uz sa babky zabky chystaju na kocikovanie v roku 2010, asi by som sa mala pripojit... bo ja tiez tak planujem 😀 este neviem ako to planuje priatel.... 😅

etuska
6. aug 2008

Hmmm,ved ja tyky tak 2010,2011...ale to sa mi zda taka daleka buducnost a presne si urcovat rok,co ja viem???Nasu Bambulku sme teda neplanovali vobec a dnes ma 4 rocky 🙂 ...tak aj druhe pride hadam vtedy ked bude vhodna chvila,co teda teraz velmi nie je.

aknellita
7. aug 2008

jaaaj, mne by sa to tiez pacilo tak necakane...ale teda az po svadbe... lebo teraz s babom.. 😲 😲 😲 😲 a berim HAK tak verim, ze to nehrozi...
a ono je to najlepsie asi neplanovat... clovek sa prisposobi situacii a hotovo 😉

cambrige
7. aug 2008

ahoj babenky, tak sa k vam pridavam aj ja. S drahym sme spolu 7 rokov ale manzelia sme len od 09/2007, obaja mame 26 rokov. Dohodli sme sa ze snazilkovanie zacneme od 01/2009 no ja mam zmiesane pocity. Niekedy ked vidim babetka aj by som chcela hned no inokedy nechcem vobec. Proste si nie som ista ci som na to pripravena, co ak nebudem dobrou matkou...a nechcem manzelovi balamutit hlavu pretoze on by sa babetku velmi potesil, t

cambrige
7. aug 2008

oh ale som sa rozpisala... 🙂

ewwe
7. aug 2008

cambrige chapem ta ja to mam rovnake, co sa tyka tych pocitov, ale postupne prevazuju tie pozitivne, a tiez sa bojim ci budem dobra mama, ci na mimi nebudem zla a tak, ale si myslim ze ked uz bude na svete, tak bude tym najcenejsim pokladom

aknellita
7. aug 2008

jaaj babky, tak to asi kazda z nas (aspon trosku zodpovedna) rozmysla, ci bude dobra mama a si myslim, ze uz len to, ze o tom uvazuje je super, lebo ju to hadam usmerni - nevrieskat, nemlatit, nenechat sa lahko vytocit a taaaaak... clovek asi nikdy nie je 100%ne pripraveny...

etuska
7. aug 2008

jasne ze budete dobre maminy-nebojte 🙂
Ja si uz zivot bez mojej Mišky neviem ani predstavit a manzel tiez povedal,ze ono to bolo "z hora" dobre zariadene, i ked bola neplanovane babo,ale v konecnom dosledku prisla akurat vtedy ked mala 😀 -no a samozrejme ze je milacikom celej rodiny 😀

Hmmm,a uz by sme aj chceli druhe,ale ako som pisala,prestahovali sme sa do cudziny,tak budeme musiet trochu pockat 😉

etuska
11. aug 2008

a ja ked kupujem dcerke veci,tak stale zabludim aj do oddelenie s uplne mrnavymi vecami 😀 No mame rocne krsniatko + dalsia kamoska ma 2 mesacneho syna,tak potom svoje "materinske pudy" realizujem tymto smerom 😀

zuzanockamt
11. aug 2008

pozdravujem vas vsetky ... mna priserne bolia nohy dnes ... asi z toho statia v praci ... celu cestu z prace som v autobuse nadavala ... chudak manzel 😉

etuska
11. aug 2008

ahooooj Zuzi,takze ste dnes konecne pracovali? 😉 a to cely cas stojis?8hodin???Lebo moj manzel chodi na nocne a tiez v kuse na nohach,tak uz potom nikam so mnou nechce chudacik chodit 😖

zuzanockamt
11. aug 2008

no dnes sme boli ... dufam,ze aj zajtra a potom do knca tyzdna a potom az do 15.septembra,kym pojdeme domov 😀 ... no stojim skoro celych 7,5 hodiny, ale nie je to nastastie pasova robota ... je to pomerne kludne, ale moje nohy su total znicenne z toho a manzel mi tvrdi, ze jeho nebolia vobec ... tak ja uz neviem 😅

etuska
11. aug 2008

vidis a ja ani nestojim na nohach cely den aj tak ma hrozne bolia,ale od chodenia,lebo vsade chodim pesi.Busom sa neoplati,lebo vacsinou je vsetko v nasom slovenskom ponimani "blizko" 🙂 ,domaci by urcite take kilometre nebehali ked nemusia.
Prave si pozeram nove joby na nete,lebo zatil nic nemam

zuzanockamt
11. aug 2008

no aj my prevazne chodime peso ... na nakupy aj na urady, ale do prace musime busom,lebo je to cca 6 km a cesta nam trva 35 - 40 minut ... hruza ... ja som vysadila aj HAK,lebo som sa naplasila trombozy a mam take nechutne zilky na lytkach ... hrozne ... to uz ani kratsie sukne nebudem moct nosit ... musim s tym k lekarovi skocit,ked budeme doma ... a co konkretne hladas ... myslim,aky druh prace

etuska
11. aug 2008

zuzka IP 🙂

haruka
12. aug 2008

ahoj,rada bych se k vam pridala,na sr se jednou pristehuju za souc.pritelem,na podzim chci vysadit antikoncepci a trochu se ocistit (beru ji 8let) a zhruba na jare se chceme snazit,bohuzel pritel mam malo spermii (doporucili mu umele oplodneni), ale treba to vyjde, kazdopadne nas tato informace posunula, jinak bychom jeste chvili pockali.
myslite ze uz je dobre zacit brat k.listovou a dalsi vitaminy?? nebo pockat? vahu mam akorat, s tim problem sand nebude, mam pozadat gynekologa o nejake specialni vysetreni (bojim se ye i ja na tom nebudu dobre, tak at od jara neztracime cas)
posledni otazka: jak se spravne meri teplota pro zjisteni ovulace?rano? pouzivate bezny digital nebo nej,spec.teplomer? kde presne v deloze??
diky

aknellita
14. aug 2008

haruka.... drzim palce pri snazeni.... co sa tyka tej k.listovej a vitaminov... to ja ozaj netusim, ale tak si myslim, ze uskodit to nemoze... 🙂

zuzanockamt
14. aug 2008

haruka ... ja si myslim,ze ak mas vyvazenu stravu a dostatok ovocia a zeleniny,tak nejake specialne vitaminy netreba ... len tu kyselinu listovu a s so specialnymi vysetreniami treba pockat tiez ... to az potom,ak by sa do roka nezadarilo .... ale to sa urcite podari 😉

etuska
15. aug 2008

No baby,mali by sme si zalozit nejaku tabulku :kto ,kedy zacina snazilkovat a pod. 🙂 Ja tam budem mat asi rok 🙂 2010,no zda sa mi to ako zo sci-fi filmu 😀

zuzanockamt
15. aug 2008

no etus neviem,ci je to dobry napad s tou tabulkou ... ved ked tam uvidime tie datumy, tak to nazozaj bude sci -fi 😀 ... a ja to asi nebudem brat tak, ze od urciteho dna zacinam ... ked sa podari, tak bude 😉

etuska
15. aug 2008

presne tak 🙂 ved nevieme co bude dalsi den,no nie?Len viem ze to tak skoro nebude kedze beriem poctivo HAK a babo ani neplanujeme tak skoro i ked viem ze aj muzicek by sa potesil,ale ked uz sme sa vybrali do sveta,tak trochu pockame,tu si to neviem predstavit.Ja chcem kocikovat s mojimi slovenskymi kamoskami 😀

haruka
17. aug 2008

ahoj,chtela jsem se zeptat,kolik je vam priblizne let a podle ceho se odviji vase budouco snazeni? nase:az dodelam skolu (disertaci)ale mozna jeste predtim, chci se zacit snazit az po svatbe,nebo tesne pred ni,nechci byt nevesta s briskem, i kdyz ani to by mi moc nevadilo v konecnem dusledku

zuzanockamt
17. aug 2008

haruka ... ja mam 26 a manzel 33 ... teraz sme v zahranici, lebo potrebujeme zarobit nejake peniazky na väcsi byt ... doma mame len jednoizbovy ... takze najlepsie by bolo,keby male prislo az do toho väcsieho, ale kedy ho budeme schopni kupit,tak to je zatial vo hviezdach ... ale HAK som vysadila kvoli bolestiam noh (ktore boli fakt hrozne) a uz to svinstvo nechcem v zivote vidiet,takze mozno sa pritrafi necakane 😉 ... co by mna dost otesilo, ale moj manzel by asi zinfarktoval 😖 ... a mozno nie ... ved co uz potom, ked sa stane

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre