• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Calibrum baby plan. Pomohol niektorej otehotnieť?

13. decembra 2015 
@ingrid02 môžeš mi tu pripnúť nejaký odkaz na nejaký článok, kde o tom píšu?
20. aug 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to čítala aj tu v tomto príspevku že vraj sa už aj narodili také deti s hemangionom tak teraz neviem či je ten calibrum dobrý alebo škodí
23. aug 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve preto som chcela odkaz na nejaký článok, že si pozriem. Lebo calibrum baby plan obsahuje kyselinu listovú, vit. C, E, železo a jód. Všetko sú to dôležité vitamíny a minerály a v tehotenstve zvlášť, takže neviem, čo mohlo spôsobiť prípadné komplikácie. Možno len nedostatok kys. listovej a tú odporúčajú aspoň 2 mesiace pre otehotnením, lebo je dôležitá práve v prvých týždňoch vývinu dieťatka, kedy žena ešte ani netuší, že je tehotná.
A čo sa týka veľkosti detí, určite to závisí aj od genetiky, môj mm a švagor mali od 4,5-5 kg a určite pred 35 rokmi neužívali maminy vitamíny. Možno len veľa-veľa prírodných.
23. aug 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lottys
Takže môžem to kludne bráť?
23. aug 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid02 ja som pri prvom tehu užívala a malý mal 3080 g, bolo všetko v poriadku. Ja ho užívam aj teraz pred plánovaným druhým tehu.
23. aug 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, chcela by som sa poradiť... ako dlho môžem užívať calibrum babyplan. Odporúča sa cca 3 mesiace pred otehotnením. Lenže ja zatiaľ tehotná nie som a beriem už asi 4. balenie..Nemusí sa urobiť nejaká pauza? Ďakujem za rady. :slight_smile:
18. jan 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baronessa moze sa brat akokolvek dlho...su to len vitaminky :slight_smile: a prajem skore tehu :wink:
18. jan 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majulienka32 ďakujem pekne... :slight_smile:
18. jan 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi prosím niekto poradiť, či môžem brať Calibrum babyplan aj keď kojím? Chceli by sme druhé, ale stále kojím, tak neviem, či môžem užívať tieto vitamíny. Ďakujem :slight_smile:
20. feb 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojťe .Mala by som jednu otázočku ked začnem brať baby calibrum aké je percento že oťehotniem a za koľko mesiacov? Dakujem pekný večer. :slight_smile:
23. jan 2012 o 21:29  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby chcem sa opýtať priberá sa s Calibrumu Baby plan?dakujem pa
24. jan 2012 o 18:57  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cavte dievcata mam jednu otazocku.Mozem brat Calibrum babyplan aj pocas menstruacie?
Dakujem :unamused:
6. feb 2012 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuko7 ja som uzivala calibrum baby plan pve tri mesiace a potom aj calibrum mami nakolko musim uzivat stale tabletky a tie co uzivam sa nemozu pocas tehotenstva...Obsahuje kyselinu listovu doktorka mi ju kazala uzivat ale ja som si kupila calibrum kde je aj ta kyselina listova a narodil sa mi krasny zdravy syncek...takze si myslim ze ten calibrum baby plan je dobry a doporucujem ked otehotnies kup si po tych troch mesiacoch aj caalibrum mami
6. feb 2012 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@katuska268 dakujem za odpoved :D uz mame 4 rocnu dcerku od vtedy co som davala otazku :slight_smile:
7. feb 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kuko7 :D aha...som sa nedivala... :D
7. feb 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@katuska268 v pohodeeeeeeeeeeeeee :D :D :D
7. feb 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som brala calibrum baby plan rok pred otehotnenim, a aj pocas som brala pokracovanie...
7. feb 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.ja som po umelom oplodneni a tiez som si kupila calibrumbabyplan lebo este nemam istotu ze to vyslo, ale aj tak verim ,ze hej..lekarka mi doporucila kyselinu listovu, ale v tomto je viac vitaminov.
27. mar 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuko7
ahoj! a myslis ze ti k tej dcerke pomohol prave tento caliburum???? :slight_smile:
10. mar 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby našla som na FB stránku,je asi nová, ale veľmi ma zaujala, všetci sa môžu pýtať čo chcú anonymne, pridávať foto, skúste kuknúť https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodina-/220268868179979
10. mar 2014 o 08:04  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@simis105 tak to urcite nie :slight_smile: bola som ovela mladsia ako som dnes a az teraz som si uvedomila, ze dietatko pride len vtedy kedy prist ma :slight_smile: ked je ta spravna doba, chvila,,,,syncek sa nam podaril hned na prvy sup :D a nic som neuzivala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuko7
tak to gratulujem!!!!!!!!!! no ja uz niesom az taka mlada, tak snad sa to uz blizi :wink:
10. mar 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@simis105 len ja som tuto temu zakladala pred 7 rokmi :D teraz uz mam 6 rocnu dcerku a 2 mesacneho chlapceka :slight_smile: drzim silno palce, nech sa podari babatko co najskor :slight_smile: nech si vas nejaka vynimocna dusicka vyberie :slight_smile:
10. mar 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj-neviem či mi pomohol práve calibrum,ale je to možné..tiež nám trvá dlhšie vždy otehotnieť a tentoraz som si kúpila tieto vitamíny a hned sa nám to aj podarilo!tak sa tešíme!
10. mar 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte ja som v 4 mesiaci a kupila som si calibrum no bojim nemoze to neakym sposobom aj uskodit?
26. jan 2015 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
4. feb 2015 o 13:55 • maminkaocinko2015
Ahoj.baby prosím.vás.nevjete mi pomoc.z.patnerom.sa.snažíme.o babetko us 5 rokov a stále sa.nám.nedary mislite sy zebi pomohlo.kalibrum.beby plan
13. dec 2015 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok