• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Častý sex. Môže byť problém pri otehotnení?

27. augusta 2009 
Ahojte tehulky-chcem sa opytat,ci niektora z vas mala problem otehotniet a ci je pravda to, co sa hovori, ze pred ovulaciou je lepsie nemat pohlavny styk, aby boli spermie kvalitne a v dostatocnom mnozstve? Teda ci s tym ma daktora skusenost, ze ak bol pohlavny styk castejsie, neslo to, a ak sa obmedzil, podarilo sa to? Zaujimalo by ma to, lebo neviem, kde robime chybu a ci to moze byt fakt tym
13. aug 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matja - vraj je to pravda, my uz mame okolo 30 s muzom, a spermii je menej, a menej kvalitne, isli sme cez umele, a pred odberom spermii musel byt 3-5 dni sexualna pauza, prave koli mnozstvu a kvalite. ale tolko staci. ale ked ste mladsi, tak to tym byt nemusi.
14. aug 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matja, ja som zas citala ze prave toto si casto ludia myslia a opak je pravda. Ak su spermie uz take 3-dnove, tak su potom stare a nekvalitne, lebo vraj najlepsie je ked sa obnovuju kazdy den, pripadne kazdy druhy. Tak si vyber...
14. aug 2009 o 02:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matja my sme sa snazili 10 mesiacov a tiez sme dodrziavali odstup 2-3 dni pred ovu, ale nedarilo sa, potom sme kaslali na to sexovali kazdy den a podarilo sa :wink: , kup drahemu vitaminy ACE selezin, nic tym nepokazis
14. aug 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem vam.Veru aj my uz mame po tridsiatke, ale aj tak som dufala,ze nebude problem :frowning2:Snazime sa uz rok a nic.Je to veru zaujimave,doktori tvrdia jedno a podari sa opak. :slight_smile: Ten ACE selezin urcite vyskusame.Dik moc za rady. :slight_smile:
15. aug 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matja, my sme sexikovali vzdy 2 dni pred ovulaciou ostosest aj 2-3x denne, no a nakoniec sa to podarilo necakane ked sme mali pred rozchodom a sexik bol poslednykrat 5 dni!!! pred ovulaciou a len raz denne, neverila som, ze moze nieco z toho byt, az kym som si nenasla pozitivny testik, pozri mojalbumcek :wink: a drzim palceky
16. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matja ahoj. možno by bolo lepšie vypnúť a nesledoať. Viem že je to ťažké i ja som to robila ako ty a potom keď som sa na to vykašlala počali sme Emušku. ale i tak ti veľmi držim palce nech si už čoskoro tehulka s veľkým bruškom :dizzy_face:
16. aug 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matja1 vseobecne da doporucuje sexovat co druhy den aby sa spermie obnovovali.Na oplodnenie to staci lebo spermia vraj prezije na ceste 20-24 hod
16. aug 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu - ale nam to povedali na umelom, aby sme si dali pauzu pred odberom spermii, tak asi s tym maju skusenosti, neviem ... kazdopadne tak 3-5 dni ... ale je to asi individualne ... mozu tam byt rozne faktory ,preco sa vam nedari, ak je to dlhsie, skuste sa dat obaja vysetrit ...
16. aug 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem vam vsetkym za drzanie palcov-ak sa to podari,dam vediet:slight_smile: Veru to vysetrenie z partnerovej strany este bude treba :frowning2: Snad to bude ok, lebo viete, aki su chlapi...bojim sa, ze ak by bol problem v nom, oslabi sa jeho ego a zas bude uradovat psychika :frowning2:
27. aug 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok