Cem-M pre fajčiarov zvýšil môjmu mužovi libido

Babuľky snažilky, táto témička je skôr informatívna. Chcem sa s vami len podeliť o „skúsenosť“ môjho manžela. Nemal s potenciou nikdy problémy, ale odkedy užíva CEM-M pre fajčiarov, tak sa cíti byť stále „nadržaný“(pardon za výraz). Predtým bral PERMEN ale 4 balíčky a cítil byť naopak „utlmený“. Takže, ak sa niektorej manžela/priateľa tento problém týka, rada som pomohla.
Všetkým snažilkám šťastný nový rok 2009.
moncika15
24. jan 2009
ahoj, dakujem za radu prave takuto sme potrebovali 😃
lauritka
24. jan 2009
myslite, ze je to dobre aj na spermie fajciarov ??? :-N ci to zlepsi spg hmmm.
honey777autor
24. jan 2009
Moncika15, tak to ma veľmi teší, že som ti pomohla, držím palčeky.
Lauritka, neviem, či to pomáha na spermie, neberie to z toho dôvodu, aj keby sa mu možno niečo na spermie zišlo. Je to len multivitamín, v ktorom sú zvýšené dávky tých vitamínov a minerálov, ktoré tá sviňa cigareta ničí. Niečo ako preparáty pre tehotné so zvýš. kys. listovou.
Krásny víkend
strouzek
24. jan 2009
honey díky za radu ale já manžu dopuju cem M pro muže a nebo pro kuřáky už od léta a větší chuť na sex nemá
takže u nás to nefunguje ale co funguje u nás na 100% že když je sexík v době ovu a já potřebuju (sorry za výraz) aby měl manža druhý den zase pořádně nabito spermoníkama tak mu dám vypít acidofilní mlíko a to se vždycky výsledek dostaví do druhého dne a tak je manža schopný sexit i týden v kuse x-) jakože nevím jak kvalita spermoníků ale kvantita tam je určitě lepší x-)
honey777autor
24. jan 2009
stroužek tak to je fajn, že máš tak „výkonného“manžela. Môj s tým nemal nikdy problém a teraz by takmer stále chcel. Ale to tiež nejde. Zato pred ovu si to užívame. Na kvalitu to určite nebude pôsobiť, tie potrebujú tiež dozrieť a nemyslím, žeby im stačil 1 deň. A to sa ti chce denne sexovať ?
misicka455
24. jan 2009
Tak ten můj to bere a přijde mi, že je nadržeej pořád stejně 😃
strouzek
24. jan 2009
no nechce ale bojím se abych něco neprošvihla 😃 víš já už těhu byla a když jsme předtím zkoušeli ob den tak nic no a jak jsme sexili kolem denně 6 dnů v kuse tak jsem našla // takže nevím no možná na tom něco bude. ten týden se to dá vydržet, je jasný že celý měsíc bychom neutáhli 😉
honey777autor
24. jan 2009
je samozrejmé, že ak máš takúto skúsenosť, tak k tomu budeš inklinovať. Ale či to robíš ob deň alebo denne, nemyslím, že to ti pomohlo k tehu a naopak to nie. Sú tehotenstvá, keď len raz a podarí sa, resp. to dieťa nechcú. Nechcem ta týmto odradiť samozrejme. Ak tomu veríš, len tak ďalej. Držím ti palce, aby váš sexuálny maratón mal čoskoro krásny výsledok. Prosím, dúfam, že si sa neurazila.
strouzek
24. jan 2009
jasně že neurazila, proč, já vím že je stejně vždycky nejdůležitějších těch pár hodin ovu no ale já si to radši vždycky pojistím i před protože spermoníci jsou schopni přežít. jak budu mít výsledek tak dám vědět.
mariettka27
25. jan 2009
ahojte babenky,je to pravda....Cem m pre fajčiarov má výborný účinok aj na môjho muža,po 6mesiacoch užívania sa cíti celkovo lepšie,má viac energie......Ale skúste cem m pre mužov....Môj užíval doteraz ten pre fajčiarov,teraz sme to vymenili,lebo ten cem m pre mužov obsahuje aj tribulus terrestris-výtažok z kotvičníka pozemného,čo je na potenciu,zlepšenie kvality a pohyblivosti spermií....
ten pre fajčiarov to neobsahuje.... :-|

Začni písať odpoveď...

Odošli