Chcem byť tehotná

kniznicocka
2. sep 2022

Chcem sa spýtať či naozaj psychika vplyva tak na tehotenstvo, veď keď chcem byť tehotna neda sa nato nemyslieť každy mesiac, prip.typy ako sa prestať sledovať 🙂

stellarstar
2. sep 2022
andrejkap123
2. sep 2022

@kniznicocka neda sa prestat sledovat

cimage
2. sep 2022

My sme to mali tak, ze ked sa podari, tak sa budeme tesit, ked nie, tak ok a mozeme cestovat a uzivat si. Nesilene to trvalo necely rok od toho momentu. Vobec som nesledovala cyklus, takze sme sa neupinali na ovulaciu. A dokonca som otehotnela ked sme mali 1x sex v mesiaci 🤷🏻‍♀️.

veronika3110
2. sep 2022

@kniznicocka áno, psychika to veľmi ovplyvňuje.. nám sa podarilo keď sme sa prestali snažiť, nerobila som si testy, nepočítala dni, nič.. len som sa tesila, že budeme teda samy a budeme si užívať minuloročné letné grilovačky atd… a zrazu… čuduj sa svete, vyšlo to

lauriik
2. sep 2022

Ja som si povedala, ze teraz sa prestaneme chranit a cca za rok by som mohla otehotniet. Vobec som to neriesila. A prvy mesiac bum tehotna 😅 Druhy krat tiez ziadne stres ani pocitanie, ani sex na povel a trvalo to 3 mesiace.

petricka22
2. sep 2022

@kniznicocka presne tak to je, cim viac to chces, tym menej to ide. Prve tehu som mala hned v prvom cykle, ako sme sa zacali snazit 😀 lebo som v mysli vedela, ze to urcite v prvom cykle nebude, ze to trva mesiace, niekomu roky… a bum hned, bohuzial som o babatko prisla a na dalsie som cakala 6 rokov, lebo som velmi chcela a vobec neslo. Dalsie babatko sme tiez nemohli pocat hned, ale ked som si povedala, ze nevadi, pojdem do prace, poriesime nove byvanie atd. Tak to prislo hned v ten cyklus.
Musis si proste nieco najst, cim zamestnas mysel a uvolnis sa, ze si naozaj nebudes to dieta priat hned teraz. Napr. cestuj, pln si sny, prihlas sa na skolu…

lenik98
2. sep 2022

Ale treba sa naozaj tak nastavit v hlave. Ja som iba frajerovi povedala ze nemusi si dat pozor a iba si to uzivat a vobec ma nenapadlo zeby to bolo take jednoduche. Bolo to teraz na dovolenke, uzivali sme si leto, aj som pila aperol co ja alkohol neznasam a ked sme prisli domov tak menzes nechodil.. no a som tehotna z tohto jedneho jedineho sexu ktory som vobec v tom mesiaci mala. A ovulacie a tabulky a sprostosti neriesim. Ale naozaj som bola nastavena tak, ze stane sa co sa ma stat a na dieta som nemyslela vobec.

svokrinjazykmonika
2. sep 2022

@kniznicocka neviem či to bola v našom prípade psychika alebo čo no každopádne to je divné. Sme spolu desiaty rok a nikdy sme si nedávali pozor, nechránili sme sa. Akože nie žeby sme vyložene pracovali na tom aby sme si urobili dieťa ale brali sme to tak že keď bude tak fajn a keď nebude tak nevadí. No ale už sme si spolu sadli po deviatich rokoch s tým že očividne asi nemôžeme mať dieťa a že či sme s tým v pohode alebo to chceme nejako riešiť po doktoroch. Tak sme sa obaja zhodli na tom že veď aj tak dobre, deti nechceme, nepotrebujeme a ani vlastne nemáme radi 😄 a že je nám dobre tak ako sme. A bum!!! Tehotná 😂 Práve keď sme sa definitívne rozhodli že dieťa nechceme 😄

babydesire
2. sep 2022
babydesire
2. sep 2022

@kniznicocka NIE..ak by to tak bolo som bezdetna (mam dve deticky)

kniznicocka
autor
4. sep 2022

@babydesire ďakujem za reakcie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre