Citlivé a bolestivé bradavky počas snaženia sa

lienkaxxx
28. máj 2022

Ahojte s manželom sa snažíme už 2 roky o bábätko mam PCOS počas menštruácie som brala clostilbegyt minulý týždeň som bola u gyn. A povedal ze zabrali a ze sa máme celý víkend snažiť o bábo som 7 dni dpo a veľmi mam bolia bradavky su take citlivé a ja neviem že či som tehotna a je čas si urobiť test alebo este počkať.

kapanek1
28. máj 2022

@lienkaxxx Ja by som ešte počkala. Ale tiež keď som čakala prvé bábätko veľmi ma boleli bradavky a prsia.Musela som nosiť športovú podprsenku alebo žiadnu. Potom som si spravila test, šla k gyn a 6 tt bol na svete. :D

klaudiadia99
28. máj 2022

@lienkaxxx tiež by som počkala ešte daj tomu čas ale bolesť pradaviek som mala aj ja ✊✊✊

guga79
28. máj 2022

Pri prvom tehu detto, ani prikryť som sa nemohla, držím palce 🙏

cucoriedka133
29. máj 2022

@lienkaxxx no napr. Ja mam tiež pco a brala som clostil, v oboch cykloch som mala bolesti pŕs a bradaviek ako príznak pms, ktorý som dovtedy nemala.. Tiež som dúfala ze to vyšlo, bohužiaľ.. Snáď sa podarí v ďalšom cykle.. Držím palce 😊

macko1007
31. máj 2022

@lienkaxxx pri prvom aj druhom tehu som to vedela podla bradaviek..tak neskutocne ma boleli aj cele prsia ze ked som testovala den pred MS som sa len v tom utvrdila 😬 drzim palce

lienkaxxx
autor
2. jún 2022

Ďakujem vam za podporu urobila som si dnes test a je tam 1-2

cucoriedka133
2. jún 2022

@lienkaxxx gratulujem 🤗🤗

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre