Clearblue Fertility Monitor

jenny123
28. jan 2012

Ahojte, zakladam tuto temu, lebo si myslim, ze snad vsetky snazilky, ktore chcu mat babo co najskor, by si mali zohnat fertitity monitor (da sa objednat cez
internet, napr. amazon.co.uk). Fakt je to skvela vec, i ked nie je najlacnejsia. Je to taka mala bliela masinka do ktorej vlozis testovaciu palicku kazde rano a ona ti presne povie, ci je ovulacia na ceste. Takze ziadne trapenie a nekonecne aktivity, ktore nie su nikomu prijemne, co snad musi ocenit v dnesnej dobe vela mladych, kedze praca je dnes aj v kancelariach velmi unavna a stresujuca.
Fertility monitor ti ukaze raz do mesiaca presne kedy si cca 24 -36 hodin pred ovulaciou - meria dva hormony (samozrejme pokial nemas nijake zdravotne problemy - tie pomoze odhalit lebo neukaze ovulku) a teda je najvhodnejsia doba na milovanie.
Nam sa zadarilo uz na treti krat, zaujimave ze som zistila, ze ovulku nemam kazdy mesiac...a gynekolog mi to potvrdil. Vela stastia vsetkym, fakt to stoji za to. Ak viete trochu po anglicky, precitajte si hodnotenia ludi na www.amazon.co.uk

tinapp
4. apr 2018

Ahojte predávam Personu.

tinapp
16. apr 2018

Ahojte predávam Personu ..ak ma niekto záujem,píšte mi do spravy😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre