Čo na luteálnu fázu - Gynex kvapky alebo vittex jahňací?

tricia99
12. mar 2020

Ahojte 🙂 čo je podľa vás lepšie na lutealnu fázu gynex alebo vittex myslím že mám zlý progesteron mám to na sebe odsledovanie že ovulka prebehne mena 16DC ale lutealna je veľmi dlha dostala som menštruáciu až na 37DC a stáva sa mi to dosť často poraďte mi prosim uvítam aj iné vitamíny užívam už aj inofolic pco nemám len som skúšala si pomôže určite o pár dni príde skôr menstruacia ako mi chodila

wejuska7910
12. mar 2020

@tricia99 skor gynex,je viacucelovy,vitex ti lutealnu fazu este viac predlzi

tricia99
autor
12. mar 2020

@wejuska7910 áno? No vidíš ja som viac rozmýšľala nad tým vittexom nechám si poradiť lebo mám dosť aj silne PMS prsia bola dosť už od ovulácie a bruško taký týždeň pred ms a v deň ms hrôza kŕče neskutočne

wejuska7910
12. mar 2020

@tricia99 skus ten gynex,ja som ho uzivala asi dva mesiace,po niekolkych mesiacoch mi nabehla ovu a aj ms prisla skor

tricia99
autor
12. mar 2020

@wejuska7910 a mávala si aj Silne PMS?

wejuska7910
13. mar 2020

@tricia99 nie ja pms nemavam vobec

tricia99
autor
13. mar 2020

@wejuska7910 tak teraz neviem ci je to dobre alebo zle mat pms ja som.nebola na hromonalnom profile takze ani neviem ako su natom moje hromony viem iba co som na sebe spoozorovala ze ta lutealka je zla

wejuska7910
13. mar 2020

@tricia99 daj si urobit u gyndy hormonalny profil,kazdopadne gynex ti neuskodi 🙂zmierni pms aj menzes

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre