Čo Vám pomohlo k otehotneniu po biochemickom potrate ?

monika20111990
30. jún 2019

Ahojte som po biochemickom potrate minulý týždeň v piatok chcem sa poradiť čo Vám pomohlo keď ste papali ze ste po potrate otehotneli v krátkej dobe alebo vitamíny a podobne za všetky rady zo 💟 ĎAKUJEM

hennyinnsbruck
30. jún 2019

@monika20111990 ja som po biochemickom (tehotná na 1 supu) otehotnela potom na 4ty cyklus... Brala som kys listovú tak ako predtým.... Iné nič...
Skore otehotnenie prajem 😉😉

monika20111990
autor
30. jún 2019

@hennyinnsbruck aj ja som začala užívať kyselinu listovu od potratu, a davkovanie máš 3x1denne? A ďakujem veľmi pekne ja uz dúfam ze sa to podarí veľa ľudí mi vraví ze po potrate to je ako pohnojena pôda tak dúfam lebo sa snažíme uz tri roky a uz som z toho smutná a nešťastná

pininka1
30. jún 2019

Mne kyselina listová rozhádzaná cyklus a urobila mi dve ovulácie počas jedného cyklu, preto som ju neskôr užívala až keď som už bola tehotna. Nič specialne, proste tri mesiace sme počkali a opäť na prvý sup

hennyinnsbruck
30. jún 2019

@monika20111990 uff je ich viacej tých kys listových.. Ja som 1 denne brala... Áno vravi sa to ale nie je to stale tak.. Ale dúfam ze vy budete ten pripad 😉😉😉

szzuzka
1. júl 2019

@monika20111990 Mastodynon kvapky ;) Je to homeopaticky liek. Ja ho volam, moje zazracne kvapky 🙂 Otehotnela som na prvy sup, som sa velmi tesila, ale cca.6-7.tt. som potratila. Zvysil sa mi a prolaktin o com som sa dozvedela, az po 9 mes., ked som ziadala komplet vysetrenie u gyn. Nasadil mi tablety na znizenie, od ktorych mi bolo zle a tehotna som nebola este dlhe mesiace. 2 roky nic. a vtedy som nasla tie kvapky v jednej diskusii, ze baby tam otehotneli za mesiac, a ze pomaha aj na prolaktin. Smiala som sa, ze ano samozrejme-dobra reklama 😂 a cuduj sa svetu na 5.tyzden som mala pozitivny test a teraz doma uz 6. rocneho syna ;). A teraz po 2. x tiez som zacala brat a ani sme sa nesnazili, max.2 sme boli spolu za mesiac 😂 ale to fakt ze max. a cakame baby 🙂 Drzim prsteky✊❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre