Dá sa otehotnieť cez menzes?
Prosím vás mamičky môžem sa opýtať dá sa cez menštruáciu otehotniet ďakujem za rady ak to není vhodné vymažem🙂
@deti95060810 a pokolkych dňoch sa to dá zistiť alebo ako sa to prejavuje?
zistis to ak ti dalsia nepride... ak si ale zvedava spravi si najskor tyzdne po ms test a uvidis...
2 tydne tam malo byt * a vyzera to ze uz 2 deti mas tak asi vies ako to funguje 🙂
@veronikaszabova čo je to tá ovolucia
Lebo ja apsolutne neviem čo to je prepacte
@lenkalukacovicova su dve moznosti....alebo si veĺka srandistka alebo sa to nepytas ty 🤔🤪
@veronikaszabova a môže to mať aj niake príznaky napríklad lebo mňa teraz momentálne boli podbrušku
No treba rozlizovat ci je to naozaj ms alebo ovulacne spinenie..vacsinou su tie otehotnenia cez ms take,ze mate snazenie napriklad 4- 5 den od zaciatku ms, spermie si dokazu pockat na ovulaciu,ta moze prist uz aj skor okolo 7-8dc. Je tonakor vyninocne,ale existuje to. Potom sa to ano moze ludovo povedat,ze otehotnela som pocas ms.
Alebo sa posunie cyklus a vlastne ms nie je ms ale je slebsia a je to len ovulacne spinenie...
Ak by to bol ten pripad,tak potom test staci najskor urobit na 14 den od styku /bereme tam do uvahy aj tych par dni ked sa caka na ovulku/

samozrejme .... čoby nie.