Dá sa otehotnieť pár dní pred ovuláciou?

23. dec 2023

Ahojte baby. 👋👋👶
S priateľom sme mali 22.12. styk a radi by sme mali bábo. No plodné dni mi začínajú až 25.12. Myslíte, že sa dá aj pred nimi otehotnieť? Myslíte že z toho dačo bude ? Ďakujem.

ninka99865
23. dec 2023

Spermie vydržia vzhľadom od ich kvality a kvality tvojho vnútra 2-5 dni.. ale ak myslis, že ti začínajú plodne dni podľa kalendára na to sa netreba spoliehať a treba si ovuláciu normlane odsledovať

srdeenko19
23. dec 2023

Otehotnela som 4-5 dní pred ovu. Ten mesiac sme mali sex len raz. Už mám doma mesačne dievcatko. 🥰 držím palce.

kacena4
23. dec 2023

otehotniet vies len pocas ovulacie, avsak spermie su odolne a vedia si na nu počkať 👍

daniela2202
23. dec 2023

Je to na prírode, kedykoľvek 😊👍

zuzanaete
23. dec 2023

@srdeenko19 Otehotnela si cez ovulaciu. Spermie prezili a pockali si na nu.

zuzanaete
23. dec 2023

Co myslis pod pojmom “zacinaju mi plodne dni”? Ako uz bolo spomenute, otehotniet sa da iba cez ovulaciu, ale spermie si vedia pockat.

stellarstar
23. dec 2023

Stačí kuk na nete ako dlho vydržia spermie potom budeš vedieť aj odpoveď na tvoju otázku takže áno je to možné

blonde_bella
25. dec 2023

Samozrejme dá....

sofia1979
26. dec 2023

No určite áno keďže my sme tiež mali sex v tom mesiaci pred o tehu len raz aj to pred ovu a doma mi behá 4ročná dcérka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre