Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Diagnóza Predčasné zlyhanie vaječníkov a túžba po bábätku

Snažíme sa o dieťa
slniecko1112
9. okt 2019

Ahojte, je tu niekto, kto ma rovnaku diagnozu - predcasne zlyhanie vajecnikov a tuzi mat este babo? Chcem sa spytat, ci sa chystate do CAR, alebo ake lieky beriete pred navstevou CAR. a mate este menzes?

katatko351
9. okt 2019

@slniecko1112 ahoj ja mam tu istu diagnozu, menzes nemam uz od 28 rokov, teraz mam 39 a deti ziadne v CAR sme uz boli s darovanymi vajickami ale zatial sa nepodarilo teda 2+sa podarilo ale nedopadlo dobre.

slniecko1112
autor
9. okt 2019

@katatko351 to mi je veľmi ľúto. Ale nevzdávaj sa, veľmi ti prajem, aby to už vyslo
A prosím, aké lieky berieš aby si dostala krvácanie, aby sa maternica udržala v kondícii?
A v ktorom CAR si bola? Prepláca niečo aj poisťovňa pri darovaných vajíčkach?

katatko351
9. okt 2019

@slniecko1112 brala som antikoncepciu to aj kvoli navalom tepla vecer som sa stale budila. My sme uz presli asi vsetky centra Iscare, Gyn five a teraz naposledy Repromedica tam mama este 2 mrazacikov. Poistovna preplaca 3 ivf cykly a do 39 rokov. Kazdy cyklus nas vysiel 2000eur a to nepocitam lieky pre mna, darkynu a vklady dokopy nas to uz stalo aj 10 000. Repromedica je teraz najlacnejsia gyn five od noveho roku zdvihli ceny. Drzim palce a pevne nervy.

veronikaszabova
9. okt 2019

@katatko351 mimo temy, ale strasne moooc drzim palce, aby si si nasla na teste vytuzene // a dotiahla to do uspesneho konca. 👍

katatko351
9. okt 2019

@veronikaszabova dakujem krasne aj ja tebe😀

slniecko1112
autor
9. okt 2019

@katatko351 ďakujem. som rozmýšľala nad Iscare alebo Helios. Martin máme najbližšie. Treba chodiť často na kliniku pri darovaných vajíčkach? či až keď je darkyňa pripravená na odber? (prepáč za toľko otázok)

katatko351
10. okt 2019

@slniecko1112 presne si to nepametam ale myslim ze som bola 3 krat. Darkynu mi nasli do 2 tyzdnoch. Tam bude treba zladit tvoj cyklus s darkyninym aby ste mali menzes narovnako. My sme ale chodili do BA ale myslim ze to je v Car podobne vo vsetkych.

slniecko1112
autor
10. okt 2019

@katatko351 ďakujem veľmi pekne za info 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli