Do Decembra 2019 "to bruško" dáme

dbs2014
5. jún 2019

Ahojte zakladám tému pre snažilky od júna 2019 všetkým držim palce✊ 🍀a verím že do decembra budeme všetky tehulky 🤰👣❤

janisa31
5. jún 2019

@dbs2014 načo tu bude takáto téma?

dbs2014
autor
5. jún 2019

@janisa31 nato aby si si mala do koho šťuchnút keď nemáš čo robiť

dbs2014
autor
5. jún 2019

Milé mamičky podaktoré sa už zamyslite lebo niektoré máte pocit zé koník patrí iba vám a iba vy môžete pridávať témy a rozhodovať o tom či je téma na mieste a či nie...keď nemáš záujem prispievať do tejto tém tak to nerob a nikto nieje zvedavý na vaše uštipačné komentáre typu načo bola táto téma dobrá a pod...

beky1813
5. jún 2019

A neskusala si skupinu snazilky?

ja197
5. jún 2019

@dbs2014 takých tém je tu kopec, stačí vyhľadať buď Snažilky 2019 alebo Snažilky...do tejto skupiny by sa ti ženy aj tak nezapájali, však aj na čo keď už sú v inej rovnakej skupine

maggie86
11. jún 2019

Ja si nemyslim ze tato skupina by bol zly napad. Skupina snazilky je otras (pardon), mali by zmenit nazov na 'testujeme' alebo 'kto da viac ciarok na tt'. Velmi mi na tomto fore chyba skupina na vzajomnu podporu bab, ktore su v procese snazenia a riesia bezne veci s tym spojene

lienka1705
16. júl 2019

Dobry napad.Aj ja sa potrebujem vyrozpravat....

lienka1705
16. júl 2019

Ja som potratila 10/2018 kedze som nebola na kyrete tak sa snazime od prvej menstrulacie.No dako sa nedari preto sme absolvovali inseminaciu v Mt v Heliose prvy krat.Dnes to je to 7 den a mam vseliake pocity ci sa to podarilo ci nie

lienka1705
16. júl 2019

A vy ako?

dbs2014
autor
16. júl 2019

@lienka1705 Ahoj
No my sa stale snažime no zatial neuspešne chvilkami mam pocit ako keby manzel ani druhe nechcel pritom tvrdi ze chce tak tomu nechavam taky volny priebeh prestala som si robit ovulacne testy a nechavam to na nahodu ved su to len 3ci4 mesiace čo sa snažime beriem kyselinu listovu a zinok a manzel tiez zinok tak uvidime 🙂
Tebe samozrejme držim palce ✊✊❤ a verim ze to vislo ☺

dbs2014
autor
16. júl 2019

@maggie86 Ahoj presne pre toto (čo píšeš o skupine snažilky) som založilu túto tému pretože je to tam chvilkami fakt psycho ... verím že s tu rozrastieme a budeme sa tu podporovať "tak normálne" nie sa tu predbiehať ktorá už 10 den po ovulacii má či nemá čiarku na teste🙈🙈🙈

dominickap
22. júl 2019

Ahojte žienky ako sa máte? Ako ste na tom? 🙂 🌸

nevludna
22. júl 2019

Ahojte, pridavam sa k vam. V januari som mala zamlknuty potrat v 12tt a 2 kyrety😢 po 2 cykloch odvtedy sa snazime ale stale nic:(( uz som z toho dost znicena:(

dbs2014
autor
22. júl 2019

@dominickap Ahoj ja sa mam celkom fajn az na to ze tento cyklus je nejaky divny uz mam davno po ms no stale špinim intimka je čistá ale pri utreri na wc je na papieri krv tak neviem co sa deje zajtra chcem ist ku gyn.a ty ako

dominickap
22. júl 2019

@dbs2014 ahoj aj ja to mám nejaké zaujímavé tento mesiac , som 6 dní po ovulácii (ako aj snaženia sa pred aj po je to blbe keď takto rozhoduje o sexe ale čo už 😅) a deň po ovulacii má začali bolieť prsniky a bolia stále viac tak isto som nafúknutá ako by som jedla týždeň hrachovu polievku 🙄🙄 prsia má zvyknú bolieť max jeden deň aj to nie bolieť ale len sú citlivé ale teraz bolia sú ako keby dáke ťažké 🤷🏻‍♀️ Niektoré ženy vraj majú MS aj na začiatku tehotenstva nejaký čas neskúšala si test? 🤔máš aj nejaké iné príznaky ? Ja som zase minuly mesiac mala ms o 5 dni Skorej a neskutočne bolestivú silnú ani nie ale bolestivú riadne 🤷🏻‍♀️

lienka1705
22. júl 2019

Ja idem v stredu k doktorovi tak uvidim ako dopadnem som 13 den po IUI a povedala som si ze ziadne testy robit nebudem

dominickap
22. júl 2019

@lienka1705 aj ja som si zvykla robiť testy často ale je to iba deptanie keď na ňom nič nieje 🙄

ludmilka2407
22. júl 2019

@nevludna hlavne klud, ja som mala tiez v januari MAv 15tt a kyret, otehotnela som po 4 cykloch, brala som kyselinu listovu a akurat v mesiac ked som otehotnela som zacala pit alchemilku od zac.ms po ovulaciu

dominickap
22. júl 2019

@ludmilka2407 tá alchemilka tak pomáha? 🙂

nevludna
22. júl 2019

@dominickap mne nie

dominickap
22. júl 2019

@nevludna aha.. ja napríklad beriem 2 týždne femibion tak uvidím 🤷🏻‍♀️

nevludna
22. júl 2019

@dominickap drzim palce🙂

dominickap
22. júl 2019

@nevludna podobne neboj určite do príde .. príde správny čas ☺️

jeanne0
22. júl 2019

Ahojte, pridavam sa sem lebo tiez som na nervy z tych skupin....nie ze by som im nepriala, ale kazdy den obzerat pozitivne tehotenske testy ked tie vase su stale negativne je fakt psycho. Verim ze do noveho roka budeme uz vsetky s bruskom. My sme si dali tento mesiac pauzu lebo uz som bola v totalnej depresii ale od augusta zaciname znova ☺

ludmilka2407
22. júl 2019

@dominickap neviem ci to bolo prave alchemilkou, ale odporuca sa pit na podporu plodnosti, aj ked vysledky nemusia prist okamzite 🙂

dominickap
22. júl 2019

@ludmilka2407 aha ďakujem veľmi pekne za info 🙂

lienka1705
23. júl 2019

Ahojte .Tak teda zajtra idem k doktorovi po IUI zajtra bude 14 deň.Od začiatku inseminácie teda od ´dalšieho dňa mi dali v Heliose užívať ráno a večer duphaston.Može ovplyvniť duphaston krv ,keď mi zajtra zoberú na hcg.Nemám s tým skúsenosť tento liek užívam prvý krát.A zajtra by som mala dostať menštruláciu môže ju tento liek odialiť lebo vždy mám deň dva pred tým príznaky a viem ,že mi príde ale teraz nič tak nechápem .

lienka1705
24. júl 2019

Prva IUI neuspesne prave som sa dozvedela vysledok

zuzkacik4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laurazma
24. júl 2019

Ahojte..tak my s manzelom obaja mame pred 30-tkou..zial 3x biochemicke, 1x MA s kyretom a 3 neuspesne vklady a 1 inseminacia..je toho dost..:/ verim vsak ze raz to vyjde..len zrejme este musi dozriet cas aj pre nas🙂 verim, ze to vyjde i vam, takze hlavy vklude!🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre