Do Decembra 2019 "to bruško" dáme

dbs2014
5. jún 2019

Ahojte zakladám tému pre snažilky od júna 2019 všetkým držim palce✊ 🍀a verím že do decembra budeme všetky tehulky 🤰👣❤

lienka1705
24. júl 2019

Tak to ma mrzi ale keby som neverila ze to vinde tak to neriesim

lienka1705
31. júl 2019

Ahojte.Podarilo sa uz niektorej z vas?

nevludna
31. júl 2019

@lienka1705 pozajtra by som mala dostat kramy, uvidime. Ale uz sa asi obesim ak to zas nevyjde...😢

dominickap
31. júl 2019

@nevludna mysli pozitívne alebo radšej nato vôbec nemysli držím palce 😇

nevludna
31. júl 2019

@dominickap to sa neda, dakujem

lienka1705
28. aug 2019

Baby ako sa vam dari?Ja som bola druhy krat na IUI a neuspesne.Manzel mal heliospermiogram v MT na genetiku a vyslo mu ze ma vsetko dobre okrem morfologii spermii.Viete mi povedat co to je a ako sa to da liecit?

ja197
28. aug 2019

@lienka1705 no je to počet zdravých spermií ktoré sú schopné oplodnenia...koľko % mu vyšlo? Je to na prd, lebo na chlapské spermie neexistujú ziadne liečby, jedine skúsiť vitamíny, ktoré to môžu čiastočne zlepšiť ale záruka tam nieje...Pre mužov neexistuje žiadna hormonálna liečba ktorá by to dala do poriadku, takže jedine skúsiť tie vitamíny aspoň na pol roka alebo potom už len skúšať či to niekedy vyjde, čo ale podľa vážnosti môže trvať aj 5 rokov...alebo potom IVF

zuzkacik4
28. aug 2019

@lienka1705 morfologia je tvar spermii.. ideal su aspon 4% ..moj ma 1,9% a po 3 rokoch sa nam podarilo prirodzene...

nevludna
28. aug 2019

@lienka1705 to mi je luto:( posielam vela sily❤️

My tiez stale nic ale konecne som sa naucila nic si z toho nerobit🙂 pomohlo mi, ked som si uvedomila, ze vsetok svoj cas sa toci len od pocitania kolko dni do ovulacie, kedy je ovulacia a kedy mam dostat kramy a pod. Uplne som mrhala svojim casom nad trapenim sa. A moj cas si mega cenim. A toto ked som si uvedomila, ze ani vlastne nezijem, tak som sa nejako “zobudila”🙂 uzivam si tu slobodu a kopec volneho casu (mimo prace), o ktoru pridem, ked pride niekedy dieta. Takze ja sa tesim z mojho posunu a dieta bude ako bonus k super zivotu. A ked nebude, bude tiez dobre. Zivot nie je len o tom🙂

Drzim vam palce baby

lienka1705
28. aug 2019

Mate pravdu asi to prestanem riesit lebo sa len trapime.Nezapametala som si kolko %bolo ok ale zistim si to.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre