Do septembra 2016 "to bruško" dáme

pepka123
28. apr 2016

💕 Rozhodla som sa založiť túto diskusiu pre žienky, ktoré sa naďalej nevzdávajú a pracujú na bábätku a už sa chcú tešiť so svojich detičiek v roku 2017 🚼😊💑👪

Takže žienky veľa šťastia 🍀🍀🍀

matulikm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinaj
28. apr 2016

Ahojte, tak sa pridavam, snad len nachvilku 😁 toto presuvanie ma ubija......

pepka123
autor
28. apr 2016

Vieš...ja som bola presvedčená že do mája to dáme na 100% a vidíš... nič tiež som sklamaná, ale hlavu hore 😇🚼🍀

pepka123
autor
28. apr 2016

@martinaj hahaha... podobne 😂😂😂

matulikm
28. apr 2016

@pepka123 keď som sa pridala v januári do skupiny že do Mája budeme... tak som si hovorila....Ooooj, šak to už bruško bude 🙂 šak do mája času a času.. 🙂 a aha :-/

pepka123
autor
28. apr 2016

@matulikm ja som už v decembri bola a hovorila som si že už v decembri sa to podarí 😂😂😂 ja neviem čo sa deje...sklamanie jeden mesiac za druhým... teraz idem s obavami do toho septembra no neviem či to dám ☺

veroniq85
28. apr 2016

Ahojte dievcata som tu nova a rada by som sa k vam pridala. My s muzom pracujeme na nasom druhom uz od zaciatku roka a zatial tiez neuspesne. Budem rada ked sa tu v skupinke budeme navzajom povzbudzovat lebo toto cakanie je velmi psychicky vycerpavajuce. Ale tak verim ze coskoro si kazda z nas najde dve ciarky😀

pepka123
autor
28. apr 2016

@veroniq85 s prvým to išlo ľahšie, že? Alebo nemáš ten pocit? 🙂

martinaj
28. apr 2016

My od júla 2015 a zatial mame zasebou akurat 2 MA 😢

zvedava29
28. apr 2016

ahojte, my sa snažíme od novembra a zatiaľ každý mesiac sklamanie 😢 , mám pred sebou tretí odber HP, tak som zvedavá, aké budú výsledky

matulikm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veroniq85
28. apr 2016

@pepka123 nam sa podaril prvy do pol roka ale tiez sa mi to zdalo ako vecnost. Teraz skusame 4 mesiac. Maly mal v marci 2 roky. Uz si hovorim ze som mala asi zacat skor ale tak v mojom okolí vela zien otehotnelo pri druhom rýchlejšie. Vraj je telo viac pripravene. Tak do kazdeho noveho mesiaca idem s velkom nádejou. A ty sa ako dlho snazis pri druhom? A prve tehu prišlo rýchlo?

veroniq85
28. apr 2016

@matulikm aj ja som bola taka naivna😁 ze chlap pomaly na mna kukne a uz bude v tom ale pri prvom som hned zistila aka je realita

dejna20
28. apr 2016

Ale ved este neni koniec maja? Ci to muselo byt do 1.5.? 😂😂😂

8291
28. apr 2016

Ja som mala predstavu,ze na Vianoce 2016 budeme štyria,nuz na Vianoce 2016 to určite nebude.ale 2017 pevne verim,že áno

ivec16
28. apr 2016

no tak my sa snazime (neviem ci to snahou nazvat, bo niekedy nie je energia ani chut) ale nijak sa nechranime od narodenia nasho prveho syna... a v case ovu sa teda snazime... ale neprichadza to... drobec ma uz 18 m a happys days opat prisli

matulikm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matulikm
28. apr 2016

@ivec16 ani my sa nesnažíme krvopotne, skôr tak, že nechránime sa a berieme vitamínky...ale aj tak, myslela som, že sa to podarí raz dva :-/

ivec16
28. apr 2016

@matulikm nam prvy trval 3 roky a aj to museli pomoct lekari a s druhym to asi tiez samo nepojde, ale dufala som

ivyk
28. apr 2016

@martinaj aj my tak ako vy :( počet: 2 MA. Som zvedavá, čo bude ďalej..

8291
28. apr 2016

@ivec16 napodobne,ale my sme sa rozhodli pr druhé bábo v novembri 2015 malá ma 21.mesiacov a moje happy days😁 zatiaľ meškaju dva dni.u mňa je norma tri dni hore,tri dni dole,pokiaľ neprídu na ten 4-5 deň ,tak sa v kútiku duše začnem tešiť,

ivec16
28. apr 2016

@8291 no mne v poslednej dobe skor chodia skor, teraz uz na 26 den a to som mavala skor cykly cez 30 dni a niekdy sj tyzden dva meskalo

8291
28. apr 2016

@ivec16 nám sa malá podarila asi na tretí krát ako sme sa rozhodli,ze ideme do toho.predtym som mala jeden potrat v 10.tt

dada7701
28. apr 2016

...aj ja sa pridavam....prve sa nam podarilo rel. rychlo..to som uz mala 36 ...druhe by sme chceli...vlastne sa aj podarilo ked mala mala 2 roky,ale bohuzial nam anjelik odisiel....skusame dalej,ale o chvilu 40 na krku...tak uvidime ci nam este je sudene .....drzim vsetkym prsteky nech nam to vyjde ☺

martinaj
28. apr 2016

@ivyk aj ja, bola si na testoch? Alebo prisli na pricinu?

ivyk
28. apr 2016

@martinaj bola som kade tade, pricina..no neviem, mam znizenu funkciu st. zlazy,ale beriem lieky dlhodobo, a potom s krvou este. No prvy syn vsetko v poriadku. Tebe nieco zistili,povedali?

martinaj
28. apr 2016

@ivyk ja mam dve v poriadku a po tychto dvoch MA ma poslali na hematologiu a tam mam nejake mutacie......

ivyk
28. apr 2016

@martinaj aj ti dali nejaku liecbu?

martinaj
28. apr 2016

@ivyk zatial nie, o dva tyzdne idem na podrobne testy a az potom 😊

matulikm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre