Domáci krvný tehotenský test

camil
6. júl 2018

Skusal niekto ?

michaela1905
6. júl 2018

@camil Ahoj. Áno ja som ho skúšala

michaela1905
6. júl 2018

@camil tie čiarky na ňom vidno len veľmi slabučko.. oproti močovým by som čakala, že to bude silnejšie.. ale čiarky na močových testoch sú silnejšie... takže sa to nedalo ani odfotiť 😜 a či je spoľahlivý, to budem vedieť až vtedy, keď budem mať oficiálne výsledky krvi z labáku..😀

paprika28
6. júl 2018

Čaute baby ,a kde sa to dá kúpiť alebo ako to vlastne funguje ,ďakujem😉

camil
autor
6. júl 2018

ja som dnes robila a mam pozitivny a videt mi dobre dve ciarky aj ked kontrolna je silnejsia 🙂 aj ja este pockam co povie doktor.
@paprika28 daj si do googlu domaci krvny tehotensky test a vyskoci ti stranka a tam si to mozes objednat za 6,90. Robi sa to z kvapky krvi z prsta

michaela1905
6. júl 2018

@camil Mne na domácom krvnom teste dnes ráno ukázalo dve čiarky.. moc ich nevidno.. ale intenzitu majú obe zhruba rovnakú.. no skús posúdiť 😀😀 no a výsledky krvi z labáku boli pozitívne.. takže niečo na tom asi bude.. 😉😉 príde mi to spoľahlivejšie, ako močové testy... ale tak mne už myslím od 9. dňa po ET ukazovali aj močové testy dve čiarky 😜😜😀😀 držím palce 😘😘

camil
autor
6. júl 2018

@michaela1905 pekne ciarky 🙏🏻 gratulujeeem. Moj dnesny (nazivo este lepsie vidiet)🙂

camil
autor
6. júl 2018
extempore
6. júl 2018

Nechápem, na čo je toto dobré, ešte sa aj pichať.. veď testy z moču sú spoľahlivé a presné a odhalia včasné tehotenstvo..

extempore
6. júl 2018

Inak, na tej stránke píšu riadne bludy. Vraj tento krvný test dokáže odhaliť tehotenstvo už na 9 deň po oplodnení, teda o 14 dní skôr ako testy z moču. To je zaujímavé, že môj močový test bol pozitívny už 9 DPO :D
Už nevedia ako by tie ženy namotali... na kraviny...

camil
autor
7. júl 2018

@extempore nie u kazdeho. Mnohym zenam neukazali ani v tretom mesiaci ze su tehotne. Je to kazdeho vec ci sa teda pichne alebo nie . Neboli to 😊

camil
autor
7. júl 2018

@extempore ja nemam ms uz druhy mesiac a na testoch mam duchov. Preto som siahla po tomto teste nech viem na com som

joanka7
12. okt 2018

Zdravim je tu este niekto ? Ja som si ten test dnes tiez objednala som myslela ze to bude lepsie mne to vyslo takto neviem asi som to neurobila spravne

michaela1905
12. okt 2018

@joanka7 Mne to tiež bolo vidno strašne slabo...

joanka7
12. okt 2018

@michaela1905 a ako to dopadlo ?

michaela1905
12. okt 2018

@joanka7 Už na tomto teste bolo síce slabo, ale vidieť dve čiarky.. test mal pravdu.. som tehotná... 😀😀 A už zajtra začínam 20tt... Takže to poriadne rýchlo uteká 😝

joanka7
12. okt 2018

@michaela1905 jaj tak to super ja som este len 9 dpo tak som nedočkava len neviem ci tam vobec nieco je na tom teste

joanka7
13. okt 2018

@michaela1905 tak som dnes skusila ešte raz včerajsi bol čudny tahala sa tam krv dnes uz nie este je sice mokry sa mi zda ze tam je čiarka

michaela1905
13. okt 2018

@joanka7 áno. Vyzerá to tak, že sa tam objavuje aj druhá čiarka.. skús možno ešte o pár dní.. ja som bola na umelom oplodnení a 8 deň od transferu mi vyšli dve rovnako silné čiarky.. ale to mi už vtedy aj močové testy vychádzali pozitívne.. držím palce 😉

joanka7
13. okt 2018

@michaela1905 Ano dakujem my tiez chceme ist na umele lebn to trva kym vsetky vysledky budu mat tak skusame mozno snad uvidime dakujem

joanka7
13. okt 2018

Uz sa to ukazuje viac ci ?

zuzik5891
11. dec 2018

Baby... každej ktorej vyšiel pozitívny krvný test...boli ste skutočne tehu?... dá sa na to spoľahnúť?

michaela1905
11. dec 2018

@zuzik5891 Mne áno. Gratulujem 😘

zuzik5891
11. dec 2018

@michaela1905 ďakujem❤️... robila som ho len preto lebo som 14-15 DPO a testy z moču sa mi zdajú slabé...no musím vydržať do štvrtka kým pôjdem na odber krvi

evushka007
23. jan 2019

Ja som čítala recenzie od niektorých báb, že ukázalo tehotenstvo a tehotné neboli. Ťazko povedať, asi je to individuálne.

sebik20
28. jan 2019

Ahojte dá sa ten krvný test objednať kde a poštovné je aké?

nas2010
28. aug 2019
zuzik5891
2. sep 2019

@nas2010 ahoj... koľko DPO si si robila tento krvný test?

mavalu
7. mar 2020

Môj test 2 min po urobeni nabehla najskor ciarka T až potom C myslite ze som urobila nesprávne test???

sonivka12345
18. máj 2020

Čo poviete na ten môj ?

sasa114
9. okt 2020

Ahojte dnes som si robila tehotensky test s krvi.Neviem ako mam tomu chapat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre