Domáci krvný tehotenský test

camil
6. júl 2018

Skusal niekto ?

zuzicka27888
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lolinecka888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonivka12345
27. mar 2021

@lolinecka888 akurát pri mne leží môj 2 mesačný synček áno bol 🙂

lolinecka888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonivka12345
28. mar 2021

Ja som si na druhý deň po krvnom robila test z moču aj tam už bola slabá čiarka.

sisinger
17. sep 2021

Ahojte a je tu niekto kto skusal krvny test po KETe vysiel neg. A nakoniec sa potvrdilo a doslo az do stastneho konca?

zuzik5891
17. sep 2021

@sisinger ja som síce po KET neskúšala lebo vtedy sa nam embryjko nejako, ale keď som prirodzene otehotnela s drobcom,robila som si najprv klasický test a bola tam slabá čiarka tak som si to chcela potvrdiť krvným testom a ten krvný bol negatívny...no tehotná som bola😊

sisinger
17. sep 2021

@zuzik5891 ja som robila aj krvny a klasicky cikaci a je to snehobiele vsetko

zuzik5891
20. sep 2021

@sisinger tak zrejme to bude negatívne keď oba testy boli snehobiele...a koľko DPT si?...

sisinger
20. sep 2021

@zuzik5891 Uz sa mi pusta ms, takze zase nic. Ale teda dnes som 12ty den

zuzik5891
20. sep 2021

@sisinger to mi je ľúto ...máte ešte embryjká?

sisinger
20. sep 2021

@zuzik5891 aj mne, tak nejako som vkladala do tohto doveru. Bohuzial nemam. Mali sme len dve, cize ked tak cely ciklus... Ale fakt neviem ci to este chcem vsetko absolvovat. Tieto lieky co som mala (estrofem) to bolo hrozne co to so mnou porobilo. Toto uz nikdy nechcem jest. Ja uz z prveho ivf mam synceka, on sa podaril na prvy krat

zuzik5891
21. sep 2021

@sisinger my sme mali z prvého ivf 2 embryjka ale bez úspechu...2.ivf sa nám nič neoplodnilo...toto ma skoro položilo...navrhli nám DV aj keď spermiogram bol taktiež strašný kôli veľmi vysokej fragmentacii len partner nesúhlasil s darovaným embryom...tak sme šli do CZ a z 3.ivf s DV máme 3 embryjká...keď sme mali ísť na vklad zatvorili hranice s Českom a to bola ďalšia rana...no pár dní na to som si našla pozitívny test...stal sa zázrak a máme už 9 mesačný poklad...prirodzene...nikto nemohol uveriť...keď som volala do centra doktor sa ma pýtal kedy bol vklad❤❤❤❤...vravím že nebol...že sa to podarilo...

sisinger
21. sep 2021

@zuzik5891 boze to je skvele, velmi sa s tebou tesim. U nas mal problem najskor manzel ale uz aj u mna je problem. Moja ovarialna rezerva je dost nizka a vacsinou mam anovulacny cyklus. Ale bodaj by sa aj nam podarilo prirodzene.

zuzik5891
21. sep 2021

@sisinger vieš...v našom prípade bol tiež problém priateľ,ale pri IVF sa zistilo že moje vajíčka majú mäkké obaly a rozpadávajú sa...preto to bolo také neuveriteľné...ale dr.v CAR mi predtým hovorieval že stačí jedno zdravé vajíčko a jedna zdravá spermia v rovnakom mesiaci a podarí sa...

sisinger
21. sep 2021

@zuzik5891 no len manzel nema ziadne spermie ktore by sa posuvali do predu. Cize neviem si to predstavit ako by k takemu zazraku mohlo dojst, to by sa to moje vajco muselo vybrat na vandrovku asi nizsie 😅 ale bola by som stastna keby sa to podarilo ♥️

zuzik5891
22. sep 2021

@sisinger no kým nema dg.že nemá žiadne spermie tak nádej je podľa mňa stále...

sisinger
22. sep 2021

@zuzik5891 ja uz po tych rokoch co si nedavame ani trochu pozor a nic nedufam. Za 8 rokov ,,na ostro" nic

zuzik5891
22. sep 2021

@sisinger a bral tvoj muž aj nejaké vitamíny?

sisinger
22. sep 2021

@zuzik5891 ano, tolko toho bral a nic. Bylinky, vitaminy... Ani trosku nepomohlo a nezlepsilo spermiogram

marsellinpir
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok2021dt
14. apr 2022

@sasa114 ako vam to dopadlo toto iste sa stalo aj mne dneska

anonym12
12. aug 2022

@sonivka12345 ako ste dopadli? Boli ste naozaj tehotná? Mne test ukázal takto podobne ešte trochu a neviem či to mám chápať ako pozitivitu

sonivka12345
14. aug 2022

@anonym12 bol pozit. máme krásneho syna 😉

zojeva
5. apr 2023

@sonivka12345 ktorý DPO ste si ho prosím robili ? Ďakujem

sonivka12345
5. apr 2023

@zojeva Tak je to už viac ako 2 roky 🤣 ale sa mi vidí že 5 dní pred očakavanou menštruáciou

kvietok2021dt
20. apr 2023

@sonivka12345 hihi aj ja uz mam 4 mesacnu hrudku❤️

jaja0405
4. sep 2023

@camil koľko vám meskala ms keď ste robili ten krvny?

niky_d
19. nov 2023

Ahojte. Včera večer som si robila krvný test, vyzeralo to že nič. Dnes ráno tam ale už bola veľmi slabá ružovo červená čiarka, ktorú si vlastne všimol partner, takže tam isto je 🙂 Robila som si aj klasický cikací test dnes ráno, tam to ale vyzeralo rovnako že nič, až za cca hoďku keď som ho šla vyhodiť som si všimla slabého ducha. Ten je ale skôr sivý ako ružový. Môžu takto dva rozdielne testy zobrazovať len tie kanáliky falošné? Nikdy som kanáliky na testoch nemala, buď boli snehovo biele negatívne alebo proste boli s duchom ktorý silnel - pozitívne a bola som tehotná (2x biochemické a 1x skorý potrat, všetko potvrdené aj lekárom).

sisinger
19. nov 2023

@niky_d tu asi len treba pockat a zopakovat o dva dni, drzim palce aby ,,duchovia" silneli a prisla si do vytuzeneho konca.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre