Duch na 8. DPO

3. dec 2020

Ahoj dnes som 8 dní od možného oplodnenia, skúsila som si spraviť test. Čo myslíte,vidíte tam niečo? Prikladám fotku ranného testu

snazilka_bio_mamka
3. dec 2020

jasné vidím, ale kolky den si DPO? toto 8 dní nebude, ale viac

nelca0510
3. dec 2020

Prekvapivo aj ja vidím. Ale na 8DPO je to až moc jasna čiarka. Možno, a to skôr, bola ovulka skoršie alebo je to viac embryjok:D

milka1988
3. dec 2020

@nelca0510
@snazilka_bio_mamka
Inak je to možné pretože ja som sledovala a pozerám si stále grafy na ff, a nie jeden graf je taký kde na 8 dpo alebo už aj na 7 dpo bolo vidieť čiarku.tu je par grafov kde je na 7 dpo- 9 dpo pozitívny test označený. Nejeden taký graf tam nájdem. Takže zrejme možné to je

maximilie
3. dec 2020

Ja som mala presne takú istú na 9dpo

anjelicek26
3. dec 2020

Drzim palce, je tam ciarocka 🙂 Len nech silnie.

anariama
16. dec 2020

Áno je tam a ako sa to vyvìja ďalej??

anariama
16. dec 2020

Ahojte je možné že t niečo vidìm??je ešte len 24DC a 2-3dni pred menštruáciou..

anariama
16. dec 2020
turga
16. dec 2020

@anariama vidim tam nieco aj ja ;)

anariama
16. dec 2020

@turga juj..to mi až srdce poskočilo

anariama
16. dec 2020

6.12.mi vyšiel ovutest a dvoma čiarkami..čiže dnes 10deň..je to možné??och tak túžime po babatku

abcmajacba
16. dec 2020

@anariama ja vidím, vidím 😊

anariama
16. dec 2020

Juj...ďakujem 😊tu teraz bežala som kúpiť ďalšie 2testy rôznych značiek a vyzersjú identicky tie prúžky

anariama
16. dec 2020
anariama
16. dec 2020

Zle sa to fotí ale okom ich vidím ..pošlem zajtra nové😉

christinka1
18. dec 2020

@anariama ahoj presne takého ducha som mala dnes aj ja a som 10dpo... Za dva dni testujem znovu a dúfam že budú vidno obidve už lepšie... Tak držím palce nech máš aj ty😉

anariama
18. dec 2020

@christinka1 ahoj 😊a kedy máš dostať M? Ja normálne dnes ale zatiaľ nič. Robila som si opäť testy dva,lebo jeden s prúžkami akoby sa veľmi nezosilil -není tmavší od ostatných predošle dni.tak som dala digitalny clearblue Ja cítim v noci akoby nastavovanie maternice..ináč žiadne bolesti prs ani nevolnosti..dnes bolest hlavy a únava.ako sa cítiš ty?

christinka1
18. dec 2020

@anariama ja mám dostať až 22ho MS ... Tento test čo si si robila,do tých sa ja nevyznám ,ale pozerala som na nete a máš ho pozitívny 😉

christinka1
18. dec 2020

@anariama ja som mávala bolesti v podbrušku... Hustý biely výtok cca 2 dni... D
Dnes duch tak uvidím v nedeľu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre