Duch na viacerých testoch

danikol
19. júl 2019

Ahojte baby mam otazku vidite na tych fotkach druhu ciarku ci len ja ju vidim skm zmetena ,velmi by sme si priali babetko .

nikaasimonka
19. júl 2019

@danikol ja tam teda vidím iba 1 🙂

adriana2680
19. júl 2019

Ja nevidim ani slabeho ducha. Kolko mas do ms?

exotka444
19. júl 2019

Ja tiež nič nevidím

ladybug138
19. júl 2019

Ani ja nic nevidim

via88
19. júl 2019

Ja tiez nic a to vidim aj kde ini nevidia 😔 ale ked ju vidis ty tak bud spokojna a cakaj, mozno sa ukaze, fotka to tak nezoberie ako realita.

dominika_sk
19. júl 2019

Už ti to povedalo kopu ludi aj v skupinach, žiadni duchovia tam nie su

diaalex
19. júl 2019

@danikol podľa mna úplne negatívny

drahomirrra
19. júl 2019

Ahoj, ja žiaľ nič nevidím.... Skús neskôr testovať.

bibi_mi
19. júl 2019

@danikol na fotke to nevidno ale keď to vidis ty tak možno tam naozaj je. Ja som tiež si robila test a myslela som že je negatívny. Až neskôr som si všimla že je tam veľmi slabučka čiarka. Keď som sa pozerala na test čo som si robila pred tým tiež tam bola. Ja som bola nedočkava tak som si robila testy vždy ráno a čiarka bola stále vidieť viac a viac. Skús si spraviť za pár dní a uvidíš.

mimka11111
19. júl 2019

@danikol ahoj,ak tam niečo vidíš,môže to byť aj kanalik...miesto,kde má byť sfarbená druhá čiarka....na niektorých testoch zvykne kanalik prezerať ....

katkabg
19. júl 2019

Nic tam neni

1natasa1
19. júl 2019

Bohužiaľ, ale duch nie je ani na jednom teste. Ale nezúfaj, keď to budete najmenej čakať, tak vtedy to príde. Držím palce!

nikoolletta
19. júl 2019

Ahojte baby vopred sa ospravedlňujem že to pridávam sem ale len teraz som sa sem zaregistrovala a neviem ešte kde to napísať tak k veci ... potrebujem radu alebo skôr vašu skúsenosť pred piatimi dňami som mala dostať menzes ale dostala som len také slabe špinenie no posledné dva dni už aj trošku krvácam aj keď nie tak ako by som mala dneska ráno som si robila teh.test vopred ale poviem že to bol jeden s tých lacnejších ale vyšiel nejak čudne a neviem čo si mám o tom myslieť ĎAKUJEM za každú radu , skúsenosť a ešte raz sa ospravedlňujem že som to pridala sem 🙄 pekný deň 👌

alexandra523
19. júl 2019

@nikoolletta no podľa testu si tehotná, gratulujem. Snáď to krvácanie nie je príliš silné.

nikoolletta
19. júl 2019

@alexandra523 čože ?? To ozaj ?? Veľmi tomu neverím som s priateľom 8 rokov a nič a ze by teraz 🙂

alexandra523
19. júl 2019

@nikoolletta máš jasne pozitívny test. Teraz len aby sa to krvácanie nespustilo viac. Snáď je to len spinenie.

darina746
19. júl 2019

@nikoolletta To je normalne pozitivny test 🙂 Ked si spravis o par dni, tak by mala byt ciarka silnejsia a treba sa objednat na vysetrenie

eva_eva
19. júl 2019

@nikoolletta akože nevieš? Veď test je normálne pozitívny..

jancazvalova
19. júl 2019

@danikol Prepac ja nic nevidim, kolko meska ms? Pockaj aby meskala aspon tyzden.
@nikoolletta Aky zly test? Mas dve ciarky? Mas, si tehotna.

elly23
19. júl 2019

@nikoolletta jasný tehu test pozitivny

@danikol nič tam nevidím

anitta98
19. júl 2019

@nikoolletta o tomto teste čo si máš myslieť? no len to, že si v tom! je vidno peknú druhú čiarku a teda ti musím aj zagratulovať 🙂

marcelik88
19. júl 2019

@nikoolletta To je pozitvny test, si tehotna 🙂 Gratulujem 🙂 Treba ist este pre istotu na krvny test k doktorovi pre istotu 🙂

drahomirrra
22. júl 2019

Ahojte baby 🙂
Som trosku v pomykove, toto su moje dnesne testy, ani nie ranne, robene o 10:00 po pohari vody a pol litri kapucina 😀 Horny je 25 citlivost, spodny Pepino 10 tkovy. Dnes ma prist ms, som 28dc, cykly mavam 26-28 dni, podla menstruacneho kalendara som 14 dpo.
@soldi , viem ze ty si odbornik na tieto veci... nemohla byt ovulka skor? Plodny hlien som zaznamenala uz 7dc, zodpovedaju testy 14 dpo? Mamatesty som vcera poobede mala uz velmi silne. Ale ten ma asi najviac farbiva...Dakujem velmi 🙂

veronikaszabova
22. júl 2019

@drahomirrra a co sa ti na tych testoch akoze nezda?

drahomirrra
22. júl 2019

@veronikaszabova vsetko sa mi zda 😀 Len mam pochybnosti o ovulke, a viem, ze Soldi ma v tomto veeela skusenosti. 😉

veronikaszabova
22. júl 2019

@drahomirrra nepotrebujes vediet, kedy bola ovulacia... nie? Naco? 🙂

drahomirrra
22. júl 2019

@veronikaszabova ved podla testov je mi jasne, ze bola 😀 hihi. Nejde o nic vazne, iba ma to zaujimalo. Cisto zo zvedavosti 🙂)

soldi
22. júl 2019

@drahomirrra hladina hcg byva velmi individualna, neda sa podla nej usudit, ci bola ovulacia skor alebo nie. kazdopadne, gratulujem, ovicidne je to velmi zivotaschopne babatko/babatka 😀

elly23
22. júl 2019

@drahomirrra ved všetko je ok, ovu bola zrejme pred 14dnami, všetko ok, ja som také testy mala 11 dní po

drahomirrra
22. júl 2019

Dakujem vam damy 🙂
Ved v zasade je to jedno, hlavne aby sa dobre zavrtalo 🙂
@elly23
@soldi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre