Dve silné čiarky na ovulačnom teste

beata110
10. okt 2021

Ahojte potrebujem surne radu. Som si teraz robila vecer o 8mej ovu teszt a mam dve silne ciarky. Uz mam ovulaciu teraz ci az zajtra alebo ako to presne je? Vcera vecer sme mali nechraneny styk s muzom. Mozem z toho byt tehotna?

pondelok01
10. okt 2021

@beata110 ovulacia byva 24-48 hodin od pozitivneho testu. Najuspesnejsie dni snazenia su 2 dni pred, 1 den pred, a den ovulacie.

beata110
autor
10. okt 2021

@pondelok01 A ked zajtra zas urobim test je mozne ze uz neukaze 2 ciarky? Ci ich bude ukazovat az kym nebudem po ovulacii?

nevenka
10. okt 2021

@beata110 ovu test, ked je pozitivny, to znamena, ze sa nahle zdvihol luteinizacny hormon, skratka LH. A do 48 hodin by mala prist ovulacia.
Ja som si merala bazalnu teplotu, z toho viem, ze ovu bola 14-ty den a 12-ty bol sex, potom uz nie a otehotnela som. Spermie preziju urcite 2-3 dni, mozno aj 4-5, tolko sa udava, ak je priaznive prostredie v tele zeny.
Dve ciarky tam budes mat stale, ale jednu slabsiu.

beata110
autor
10. okt 2021

@nevenka dakujem len som testovala po 24hodinach tak neviem odkedy mam 2 rovnake ciarky. A sexovali sme vcera vecer. Tak neviem ci to staci ci mame aj dnes?

dejna_
10. okt 2021

@beata110 ja som mala napríklad dva dni po sebe silné čiarky .

beata110
autor
10. okt 2021

@dejna_ a zadarilo sa?

dejna_
10. okt 2021

@beata110 zadarilo ale v mesiaci keď som netestovala a na všetko sa vybodla 😅 vysadila doplnky všetky len kyselinu listovú som mala ...

beata110
autor
12. okt 2021

@nevenka no ja som mala este na dalsi den 2 cervene sice uz bola malinko slabsia a na dalsi den uz uplne bleda. My sme mali sex den pred ako mi ukazalo 2 rovnako silne potom uz nie manzel nebol doma tak snad to stacilo... uvidime za 2-3 tyzdne😊

noemikatka
12. okt 2021

@beata110 skúste ešte dnes alebo zajtra ak sa vám da😊

beata110
autor
12. okt 2021

@noemikatka neda😏

noemikatka
13. okt 2021

@beata110 škoda tak dúfajme sa sa potvorky udržia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre