Čiarka na teste nesilnie

25. sep 2022

Dobrý deň. MS mi mešká 8 dní. Robila som si test pred týždňom vyšiel pozitívny, napisane 1-2. Včera som si robila ešte jeden klasicky a tiež ale len slabá čiarka, to bolo poobede. Dnes som si robila z ranného moču a čiarka vôbec nesilnie. Môžem byť tehotná? Nekrvacam, nemám bolesti, prsia ma neskutocne bolia. Je možné že mi pomaly rastie HCG preto nesilnie ciarka? Ovulacia prebehla lebo som bola na kontrole a dr videl tekutinu, ale neviem kedy presne prebehla. Cyklus mam 27-30 dňový. Alebo je to biochemické? K DR idem až o 2 týždne. Ďakujem.

kika109
25. sep 2022

Dobry den, ja mam teraz ten isty problem.. mam pocit, ze ciarka vobex nesilnie MS mi meska 4-5 dni a dnes rano mi test clearblue ukazal len 1-2.. neviem co si o tom mysliet

autor
25. sep 2022

@kika109 ja tiež neviem. Bojím sa. Ale pocity mam stále ako pri tehotenstve. Hádam nám niekto poradí.

kika109
25. sep 2022

Dolny stvrtok, horny piatok vtedy jedine mi zosilnelo..

kika109
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kika109
25. sep 2022

A toto je z dneska.. podbrusko ma pobolieva, prsia taktiez.. stvrtok rano bola hodnota hcg v krvi 45.. tak uz by mala byt ovela viac a test stale takyto?

kika109
25. sep 2022

Ty to mas ako s testami? Mas fotky?

danielina30
25. sep 2022

keď chcete sledovať či, silnie, musíte používať ten istý test. Každý má inak farbiva, niektorí máju menej a preto ukazuju slabšiu čiarku. Vždy testovat tou istou znackou

kika109
25. sep 2022

No to viem, ale take rozdiely by nemali byt.. snazim sa kupovat vsetky testy s citlivostou 10

vivuska666
25. sep 2022

Ja budem mozno za trubu, ale nerozumiem tymto pretestovackam. Naco? Bola som 3x tehotna. Vzdy som si urobila test na zaciatku, bola tam ciarka- aj slabsia, zavolala som dr. Ta mi povedala ze mam prist v 8tt na potvrdenie. Tak som vtedy isla. Ani ma nenapadlo sledovat ci tmavne ciarka. Jednoducho raz tam bola, tak som vedela ze som tehu. Tym sa nechcem nikoho dotknut. Len mi to pride zbytocne sledovat farbu ciarky.

horalka1986
25. sep 2022

Nie len rovnakou znackou, ale ob den. Urcine nie po 12tich hodinach. HCG stupa kazdy druhy den, tak je jasne, ze tak skoro nesilnie.

petamich
25. sep 2022

@vivuska666 mozno ak by si zazila biochemicke alebo potratila (pripadne niekolkokrat) tak by si pochopila tu ulavu, ktora pride, ked ciarka silnie alebo tam stale je

pri prvom tehotenstve mi ani nenapadlo testovat viac krat, nuz a ked to nedopadlo dobre tak dalsie som uz aj ja testovala kazdy den a nevedela sa ovladnut a ked ani toto nevyslo....tak pri tom tretom uz som sa vedome nutila nerobit to a aj tak som spravila tych testov x

kika109
25. sep 2022

@petamich pripajam sa,, pri prvom by ma ani nenapadlo tolko testovat, ale ten strach, ze sa to zopakuje je silnejsi

autor
25. sep 2022

@kika109 Vrchný včera, spodný dnes ráno. Posledný pred týždňom.

autor
25. sep 2022
autor
25. sep 2022

@petamich presne. Ja som ho zažila v máji. Preto mam teraz strach.

autor
25. sep 2022

@kika109 ja neviem akú mám hodnotu hcg a neviem ci volať doktorovi ci nie. Ci mam počkať. Alebo co robiť.

autor
25. sep 2022

Na foto vyzerá čiarka slabšia ale je rovnaká

vivuska666
25. sep 2022

@petamich potratila som v 9tt.

petamich
25. sep 2022

@vivuska666 tak potom ta uprimne obdivujem, lebo ja som sa naozaj nevedela ovladnut 🤷‍♀️ a to som v beznom zivote pragmaticky a maximalne racionalny clovek ale tento iracionalny strach, som proste nevedela ovladnut

petamich
25. sep 2022

autorka: uprimne ta chapem, ak ta to trosku ukludni, tak zavolaj lekarovi, ci by ti nevedel nasadit aspon duphaston alebo nejaky progesteron aj ked ak ma byt tehotenstvo prosperujuce, bude aj bez toho - snaz sa byt v klude (aj ked ja sama som to nezvladala) a velmi ti drzim paste 🤞🏻❤️

autor
25. sep 2022

@petamich zajtra zavolám ale ani neviem co by som mu mala povedať aby si nemyslel ze som paranoidna. Bojím sa či nieje neskoro ale ukludnuje ma ze nekrvacam a mam stále tehotenské priznaky keďže už jedno dieťa mam tak viem aké sú približne. Dokonca mam na jednej strane vydute podbrusko to si nenamyslam. Ďakuje ti za povzbudivé slová. Len som chcela vedieť ci to tak niekto mal a dopadlo to dobre.

autor
25. sep 2022

V piatok si si robila aj digi ďalší a tiež mi stále ukazoval 1-2 pritom by som už mala byť 2-3. Tak ja neviem. Ci sa mam pripraviť na najhoršie. Znova.

martinaju
25. sep 2022

Keď si mala včera tmavší test ako dnes rano bohužial môže isť aj o biochemické tehotenstvo. Drzim palce sby bolo všetko ok.

autor
25. sep 2022

@martinaju mne prídu rovnaké len ten vrchný už je vyschnuty. Ak je to biochemické kedy by som mala začať krvácať? Lebo zatiaľ mi nieje nič. Žiadne príznaky ako pred MS.

autor
25. sep 2022

Pri prvom som začala krvácať hneďako som zistila ze som tehu, teraz nič už 8 dní.

kika109
25. sep 2022

Nic neostava asi len pockat.. a poziadat lekara nech ti odoberie hcg a o 2 dni zas..

autor
25. sep 2022

@kika109 kým nekrvacam nádej je.

tianna
25. sep 2022

V živote som si nerobila testov viac ako jeden. Načo aj?.. len na stres to je dobré ako tu často čítam. Si tehotná, gratulujem. Testy už nerob, je to zbytočné. Treba sa objednať k dr.

autor
25. sep 2022

@tianna objednaná som o dva týždne. A stres po minulom nepodarenom tehotenstve. Neviem to ovplyvniť v hlave aby som sa nestracjovala ci to teraz vyšlo.

martinaju
25. sep 2022

Ano kym nezacnes kevacat nadej je. Ja mne zacala slavnut ciarka a kevacat som zacala tyzden na to co zacala slabnut ale tak ono to je individualne a kludne moze byt test z inej šaržy a už môže mať odchylku vo farbive. Vždy je nadej ale idealne zavolat lekarovi a ist dva krat na krv a budeš mať istotu. Držím palce aby to dopadlo dobre.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre