Ebook Ako otehotnieť

adela58
25. sep 2017

Ahojte, pred tromi rokmi som ani netusila, ze prirodzene otehotniet, nie je az take jednoduche. Preto som sa zacala viac zaujimat o to, ako zenske telo funguje pocas cyklu a ako zistit, kedy je najvhodnejsi cas na otehotnenie a co vsetko pri tom sledovat. Trvalo nejaky cas, kym som zistila ako vyhodnocovat grafy bazálnej teploty, ovulacne testy, hlien krcka maternice atd. Teraz mam dve krasne deti a svoje vedomosti a skusenosti chcem posuvat dalej. Vo svojom okoli som pomohla uz niekolkym zenam otehotniet a potom ma napadlo vsetky tieto informacie dat na jedno miesto a napisala som knihu, kde su detailne opisane metody zistenia plodnych dni, vsetko o menstruacnom cykle a jeho fazach, merani bazálnej teploty, sledovani cipka a hlienu maternice, ovulacnych testoch a ine uzitocne informacie. Kniha obsahuje vela grafov BT a ich interpretacie, realne fotky cervikalneho hlienu ako aj pozitivnych a negativnych ovulacnych testov, mnozstvo otazok a odpovedi, ktore sa zeny pytaju na dane temy. Ak by ste mali zaujem o knihu, ktora ma 46 stran, ci uz v elekotronickej alebo tlacenej podobe, prosim dajte mi vediet a tak isto ak mate nejake otazky tykajuce sa otehotnenia, rada Vam odpoviem.
Link na video ku knihe:

https://www.youtube.com/watch?v=3W2MvVQ5v9Y
janickacrazy
25. sep 2017

@adela58 Akože nič proti tebe, ale pokiaľ je žena zdravá a nemá nejaké zdravotné problémy, ktoré jej v otehu bránia, tak sledovanie týchto vecí je pre nu úplne zbytočné, priam na škodu. Ja osobne nechápem ženy, ktoré si od prvého dna sledujú cyklus, bazálnu teplotu a kupujú ovulačné testy od prvého mesiaca, ako chcú otehu. Poznám jednu takú, od prvého dna to brala ako projekt, všetko sledovala a aj tak neotehotnela roky. Nakoniec to bola psychika, chcela tak veľmi otehu, až jej z toho hrabalo, nakoniec musela ísť na umelé oplodnenie. Dalšie 2 deti už otehotnela normálne bez problému na prvý šup. Podľa mna sa treba milovať s mužom, ked máte chuť a nič nesledovať. Moj názor.

osky
26. sep 2017

@janickacrazy
Pises to asi preto,lebo si nemala problem s otehu.
Zena ako ja-s rozhadzanym cyklom a kopou problemov,takuto knihu len uvita.
Prave sa tymto zacinam zaoberat podrobnejsie a hladat vsetko na nete teda nemusim,akv tej knihe najdem naozaj vsetko pokope...
Niekedy treba svoje telo odsledobat ak sa chces trafit.
Po.xy rokoch bezdetneho manzelstva by si to videla urcite z ineho pohladu.
Kolko ta kniha stoji a ako sa k nej dostanem??
Super napad!
Ja osobne som nadsena!

adela58
autor
26. sep 2017

@osky ahoj, ano ja som nastastie nemala problem otehotniet, I ked pri obidvoch detoch to bolo na 6. pokus, takze aj ked som vedela presne, ze sme sa trafili do ovu, nejaky cas to trvalo. Knihou som hlavne chcela ostatnym zenam usetrit kopec casu hladanim informacii z roznych zdrojov a kedze je tam presne opisane ako by dany cyklus mal vypadat, vie si zena odsledovat ci pripadne ma alebo nema nejaky problem s ktorym by sa uz mala obratit na odbornika. Ako pises, treba len sledovat svoje telo. A rozhadzany cyklus sa da pekne upravit bezne dostupnymi liekmi a bylinkami. Kniha stoji 8 eur v elektronickej podobe, takze pride na mail ako pdf subor alebo 10 eur v tlacenej podobe aj s postovnym. Napisala som ju ja, takze ju aj ja posielam 🙂 kludne pis ak mas este nejake otazky

adela58
autor
26. sep 2017

@janickacrazy ahoj, jasne, je to tvoj nazor, uplne respektujem. Nie vsetkym zenam to vyhovuje sa takto sledovat, co je uplne v poriadku. Je vsak vela zien, ktore chcu vediet kedy a ci vobec ovuluju a kedze na forach sa dookola opakuju tie iste otazky, lebo zeny su si nie iste pri BT alebo ovu testoch, tak som chcela pomoct a usetrit im cas, ja som taky strukturovany typ cloveka takze som si to zacala pisat na zaciatku hlavne pre seba 🙂

janickacrazy
26. sep 2017

@osky Ja som mala tiež problém otehu, ale riešila som to v prvom rade so svojou gynekologičkou, no ale vravím, nech si každá žena robí ako uzná za vhodné, každá sme iná. Ja som presvedčená o tom, že mna by takéto sledovanie akurát ešte viac stresovalo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre