Folandrol a inofolic combi, pomohol vám k tehotenstvu?

iwuskapoh
25. júl 2019

Ahojte pomohol u niekto otehotnieť ? Mi sa snažíme z manželom už rok a pol a nedali sa nám už mesiac užívam inofolic ale niejak mi mešká ms už 17 dní

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fialka1318
25. júl 2019

A este som chcela ze ten inofolic combi zvykne rozhadzovat cykly to mi hovorila lekarka v car ze posunie ms 🙂 u mna nemohol nic rozhodit lebo som brala duphaston na ms nakolko ju nemam bez liekov 🙂

fialka1318
25. júl 2019

A skusala si si test urobit? 🙂

iwuskapoh
autor
25. júl 2019

@fialka1318 notak potom stoho mi mmeska už 17dni brala som mesiac Inofolic combi už som sa tešila že som otehotnela :( ale nič stoho som sklamaná ale maanzelovy to prispieva folandrol mislim že má klavitne spermie

iwuskapoh
autor
25. júl 2019

@fialka1318 no po ženskej stranke mi vajíčka nedozrievaju a ms mám nepravidelnú mi chodíme do asistovanej reprodukcie a uvidíme teras jak dostanem ms a budem mať ovulaciu máme mať styk a ísť či nemám protilátky proti spermiam či vládne tie spermie sa dostávajú k vajíčku lebo asi moje telo nepriama spermie v Tom asi je problém tak uvažujeme nad iui inutralnu insiminaciu dúfam že otehotnieť prirodzenou cestou :/

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iwuskapoh
autor
25. júl 2019

@fialka1318 chodím do centra v KE Helios áno manžel.bol aj na spermiogrme tiež tam mal zviseni počet leukocitov to je zapal terás zase bol minuli týždeň čakáme ešte za výsledkami dúfam že terás bude mať už dobre výsledky..
Ja som brala aj clostil 3 mesiace narastli mi 11mm a terás mi doporučil inofolic combi alebo inofolic plus neviem ktoré sú lepšie

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iwuskapoh
autor
26. júl 2019

@fialka1318 ta manželovu urológ dal Tribulus.ak florandol a ešte nejaké drahé stoja vise 200€ je to. Moc drahé racej som mu kúpila Tribulus aj fooradrol aj.mne inofolic combi dúfam že to pomôže inak.dakujem velmy pekne 🙂

dena12345678910
9. sep 2019

Ahojte aj my s priatelom uzivame inofolic a folandrol poradila mi to znama ze im to poomohlo tak uvidim este len prvy mesiac...ale uzivam aj duphaston aa potom clostilbegyt a aj na injekcie mam ist na pregnyl..no tak som zvedava ako dopadnem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre