Graf bazálnej teploty

19. aug 2022

ahojte čo si myslíte o tomto grafe? Väčšinou mi poovulacne teploty skáču aj na 37 ale nie sú rovnaké ale teraz sa držia v jednej rovine. Bolesť bola aj egg hlien tak neviem či prebehla ovulácia podľa teploty. Thx

anjelicek26
19. aug 2022

Podla teploty ovulacia este nebola... po ovulacii by ti mala stupnut teplota o 3/10 minimalne a drzat sa hore... meraj dalej podla mna a uvidime...

autor
19. aug 2022

@anjelicek26 o 2 dni mam dostat menzes, cykly mam pravidelne

autor
19. aug 2022

tak v rozmedzi 2-4 by som mala dostat teda

anjelicek26
19. aug 2022

Tak ten cely graf potom nejako...nemozes dat fotku celeho grafu od zaciatku cyklu?

autor
19. aug 2022

@anjelicek26 ako to myslis? je tam aj zaciatok menstruacie, alebo asi nechapem prepac

autor
19. aug 2022

sa mi to nejak cele nezda, lebo mam dost casto cez den navaly tepla, a to mame doma klimu, vecer mam aj 37.6 bt ale viem to je uz irelevantne

anjelicek26
19. aug 2022

29.7. ti zacala menstruacia a ty ocakavas po 24 (dnes 19.8. +2 dni) dnoch uz dalsi menzes? To mas aky dlhy cyklus?

autor
19. aug 2022

@anjelicek26 25-27 dnovy, raz bol 28

anjelicek26
19. aug 2022

Kazdopadne ovu nebola podla grafu :(

autor
19. aug 2022

@anjelicek26 no dobre, nic sa nedeje 🙂 len som chcela vediet, dakujem pekne 🙂

nevenka
19. aug 2022

@anjelicek26
@autorka
Deju sa rozne veci. Pridavam moj graf, ked som otehotnela. Ovulaciu mi vyznacilo na 24 DC, ale 25 DC som mala uz pozitivny tehotensky test...😅
Tie teploty v prvej casti cyklu su take, ake su, tam som mala covid a teploty, to sa nedalo nijak zapisovat ani brat vazne.
Ten vyskok tej teploty na zaciatku cyklu je co? Tiez taky vykrik do tmy? 🤣. Ja som obcas take mala...
@autorka bazalna teplota = teplota rano hned po zobudeni, pred vstanim z postele a idealne v rovnakom case cca. Teplotu, ktoru si namerias vecer, neries vobec, to je normalna telesna teplota a nie bazalna a vacsinou v poobednajsich hodinach alebo vecer, stupa. To je uplne normalne.

autor
19. aug 2022

@nevenka som mala len 2 dni menzes a teplota mi vacsinou klesne az po ms, teraz stale stupala, ale test negativny bol. Zaujimave :D snazim sa rano v rovnakom case nez vstanem z postele, ale niekedy sa podari hodina dole rozdiel.

autor
19. aug 2022

@nevenka hlavne to ma zmiatlo, ze ked mi aj vyznacilo vo fertility tabulke ze ovulacia tak potom teploty skakali dost vysoko a teraz take nizke su, nechapem, ale test to isti zajtra :D

autor
23. aug 2022

ahojte, ff mi vyznacilo ovulaciu takto, moze to byt kvoli tomu ze chybaju hodnoty v prvej polke cyklu? cyklus som asi nikdy nemala dlhsi nez 28 dni, skor 25-26 dnovy, pride mi to ako blbost ze som mala ovulaciu pred 3 dnami a dnes mam dostat menzes.

anjelicek26
23. aug 2022

Vies co tazko povedat uprimne, urcite je problem, ze ti chybaju hodnoty a mas tam ku koncu zaznaceny plodny hlien, tym padom appka to vyhodnotila takto... a mozno ma aj pravdu, ff sa malokedy myli... niekedy sa cely cyklus komplet posunie, ale zas 37 som na teplomeri rano videla len ako tehotna... nabuduce merat poctivejsie 😂 Teraz sa s toho clovek nevysomari...

miskamaty
2. dec 2023

Ahojte. Mozete mi poradit? Prebehla ovu a je v poriadku graf. Mam nizke teploty som v tom nova. Dakujem za nejku radu a odpoved

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre