Graf-tehotenstvo alebo blížiaca sa MS ?

nika1930
29. mar 2020

Ahojte, prosím Vás viete mi dnešný pokles vysvetliť? Môžem ešte dúfať, alebo to je už pred ms? :/

nika1930
autor
29. mar 2020
butterfly333
29. mar 2020

@nika1930 môže to byť ip pokles

nika1930
autor
29. mar 2020

@butterfly333 aach dufam ze mas pravdu 🙏🏻 Som sa uz tesila trosku ze mi ide teplota hore a dnes ked mi to kleslo tak som az smutna ostala...ak by to bol implemetacny pokles mala by sa mi zajtra zvysit ?

butterfly333
29. mar 2020

@nika1930 áno mala by zajtra vystúpiť. Držím palce

nika1930
autor
30. mar 2020

@butterfly333 dakujem ☺️ No dnes mi stupla na 36,9 tak som si neni ista...ale asi mi ostava len cakat 😀

nika1930
autor
30. mar 2020

@butterfly333 len som si merala o hodinu skor, kedze sa menil cas tak neviem ci aj to ma nejaky vplyv nato

butterfly333
30. mar 2020

@nika1930 určite to bude dobre ak ste sa trafili do ovu tak držím palčeky

ellise08
3. apr 2020

@nika1930 my sa tiež snažíme s môj graf momentálne takto

Stále dúfam, že teplota bude ešte dlho hore 💪

nika1930
autor
3. apr 2020

@ellise08 ahooj tak to vyzera slubne 😍 budem ti drzat palce ✨aj mas nejake priznaky? ...no moj vyzera dnes takto teplota mi kolise tak ze 36.9-37 dne som mala 36.9 a mam dostat zajtra alebo nedelu...ale uz dva dni ma trosku pobolieva brucho tak mam pocit ze ms dorazi😩 len mam taky zlty natahovaci vytok dost silny co som nikdy nemavala tak som zvedava 😃 doma mam uz len jeden tehu test tak chcem snim pockat az ked bude meskat 😂 tak som uz na nervy z toho 😩

ellise08
3. apr 2020

@nika1930 príznaky nemám 😭, mala som take výrazne silnejšie pobolievanie v podbrušku jeden deň, čo by mohlo znamenať aj uhniezdenie 🤔 a inak mám strašnú chuť na sladké, čo inak moc nejem - sladké mi nechýba ani počas MS ani vôbec a teraz doma len vypekám sladké 🤪 a dnes som si cestou z práve musela zájsť kúpiť Milu lebo som na ňu mala strašnú chuť 🙈🙈🙈 Inak vôbec žiadne príznaky a test radšej ani ja nerobím chcem počkať na meškanie MS a až tak. Verím, že nám to obom vyjde 💪💪💪

nika1930
autor
7. apr 2020

Ahooj no mne nakoniec prisla 😩 ty si ako dopadla ?

ellise08
8. apr 2020

@nika1930 aj mne 😟

nika1930
autor
8. apr 2020

@ellise08 aach to ma mrzi 🥺 taak snad buduci mesiac bude uspesny ❤️🤞🏼 Budem drzat palce ☺️

ellise08
20. apr 2020

@nika1930 ahoj, ako si na tom tento mesiac? Ja mám hrozné teploty, ani neviem ci už ovulácia prebehla

nika1930
autor
21. apr 2020

@ellise08 ahooj aj ty ? 😆 ja som natom tak isto, už som z toho na nervy...minulý mesiac úplne ukážkové hodnoty a tento mesiac mne sa stale drží na 36,4 a tri dni som mala vyššiu a znova mam stále 36,4...už vôbec nechápem kedy ovulujem 😅

nika1930
autor
21. apr 2020

@ellise08 ale máš aspoň celkom vysoké hodnoty, čo u mňa sa nedá povedať

ellise08
21. apr 2020

@nika1930 no ja som z toho jeleň, jedna čistá katastrofa, som 17DC, teploty 36,5 další deň 36,7 potom 36,5 potom 36,7 takto sa mi striedajú 🙈🙈🙈 chodím na wc snáď stokrát za deň, mám nenormálne chute a dnes ráno som vstala a 3 herpesy na pere, čo sa mi nikdy nestalo 🙈

nika1930
autor
21. apr 2020

@ellise08 ani mi nehovor 😖 ja dúfam, že mne tento mesiac aspoň pôjde ta teplota hore, ze uvidim ked ovulujem, inak tomu vážne nerozumiem 😫no vidím, že ti to poriadne skáče aj, nejako sa nám pobláznili hormóny tento mesiac- ale dufam ze tie priznaky co mas mozu byt aj tehotenske 😍. Inak berieš aj nejaké vitamíny a koľko sa vlastne snažíte? Mne kamoška odporučila femibion 1 tak som zvedavá, od dnes som to začala brať.

ellise08
21. apr 2020

@nika1930 od nového začiatku roka beriem len čistú kyselinu listovú ( poradil kamarát gynekológ ), no tiež už uvažujem nad femibion1, včera som po ňom pokukovala v lekárni no stále váham, snažíme sa od februara takze teraz v podstate tretí cyklus 🙈 Ale vieš čo ( snáď nevadí že týkam) ja normálne nechápem, ale doteraz som mala vkuse pravidelný M ako hodinky stále tých cca 27dni max rozpätie 26-28. Presne 5 dni a 6 deň už len take špinenie. V strede cyklu veľmi veľa hlienu, ťahavého a pichanie v podbrušku, vedela som kedy ovulujem aj bez merania BT. Odkedy sa snažíme po prvom mesiaci mi meškali asi 6 dni. Cely mesiac som mala pocit že bez hlienu zato pichalo má v podbrušku každý deň. Druhý mesiac snaženia žiaden hlien žiadne pichanie absolútna pohoda cyklus 24 dni M taká že prvé tri dni a potom spinenie. A teraz tretí cyklus toto 🙈

nika1930
autor
21. apr 2020

@ellise08 jasne, ze mozes tykat 😃ja som tiez brala kyselinu listovu, ale presla som na toto tak uvidime ci to pomoze 😅 booze mne ako keby citas myslienky 😃 my sa tak aktivne stazime od januara..ale aj to som ja tak isto mavala uplne pravidelne ako hodinky, potom sme si v septembri povedali ze ved skusime, nedavali sme si pozor a booom v oktobri mi meskali dva tyzdne co mne nikdy 😅 uz som si myslela ze som tehu ale kde prisli a potom sa my rozhadzal do decembra tak cyklus, ze ma zachranila alchemilka 😃 od januara som mala pravidelne ze bud na 29-30 den menzes a tiez som tak na striedacku ze niekedy uplne mam bolestivu ovulciu a tento mesiac ja neviem co sa to deje 🤔😩 cim viac clovek chce, tak tym horsie 😃asi sa moc sledujeme 😅

nika1930
autor
21. apr 2020

A inak minuly mesiac si mala len tri dni menzes ? 😮 lebo hodnoty mas vysoke, neskusala si tehu test? Lebo napriklad mojej kamoske ukazal pozitivny az ked bola v 5tyzdni

ellise08
21. apr 2020

@ nika1930 nie neskusala som, skúšala som vo februári keď mi meškali, bol negatívny potom prišla mrška a odvtedy som už neskusala, čakala som na úplne vynechanie MS a keďže aj teploty sú podľa mna nízke, nechcela som testovať a zasa nič 😢

ellise08
21. apr 2020
nika1930
autor
21. apr 2020

@ellise08 hej poznam to 🤭 ale snad sa nam daju tie teploty do poriadku a budeme sa tesit nakoniec mesiaca 🥳 ved budeme si pisat ako pokracujeme 😅

nika1930
autor
23. apr 2020

@ellise08 ahooj, no co ako pokracujes?? Mne sa zvysili vynimocne teploty 🥳 tak to vyzera ze som mala posunutu ovulaciu😅 dost ma aj pobolieva podbrusko, uz som sa bala ze tento mesiac ani nepride 😃

nika1930
autor
23. apr 2020
ellise08
23. apr 2020

@nika1930 ahooj, tak to je super aj u mna dnes troska zvýšenie ale stále neviem ci ovu už prebehla

nika1930
autor
23. apr 2020

@ellise08 no takto to vyzera ako keby dnes mas ovu, lebo to sa nepocita podla pravidla 3 dni ak mas zvysenu tak je ovu ?

ellise08
23. apr 2020

@nika1930 ja ti už neviem normálne, ale hlienu mini mini

ellise08
24. apr 2020

@nika1930 ako dnes? Ja zasa 36.8 ale úplne bez hlienu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre