Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@zuzik5891 chápem..my sme určite jedno "auto" pustili pri tých ivf a snahe mať dieťa .ale teda ak nemáš na toto ,tak potom nebudeš mať ani na vklad teda .ten stojí 210€ a kde sú ešte lieky..veď ale teda asi vieš keď si teraz bola..🤦🤦 je to des .ozaj ľudia čo nemajú peniaze sú v tomto smere úplne odpísani 🤷🤷😓 je to smutné..
@alilka no nám keďže máme posledné embryjko odrátajú 70e lebo máme zaplatené mrazenie do konca roka...aspoň tak mi to vysvetlila koordinátorka naposledy... prolutex mám tiež viacero balení... iné lieky nepotrebujem keďže sliznica mi rastie sama...
Koľko trvá pokým sú výsledky z reprodukčnej imunológie?
@verona1989 inozitol aj ja mam Jarrow. folat mam v kombinacii s B12 a B6 od Jarrow -400ka a mam aj cisty folat 1000mcg od Now tak to striedam
@zuzik5891 jaaaj jasné hej tam zrovnavaju..inak ten prolutex je dosť drahý tiež že?ja beriem normálny progesterón ladypharma 200..ty ozaj neviem ako dlho sa čakalo. Asi mesiac alebo 6 týždňov .skús tam zavolať zajtra a všetko sa spýtaj určite ti povedia čo a ako..kto vie mi no chytia aj nejaký dobre termín ✊😉
@zuzik5891 no tak do PO s len tak ľahko neda dostat. Ten. Moj. Bol v michalovciach roky a do PO sa len cez známosť dostal. Ale v PO je čisté psycho. Nech tam ani nejde :D
@verona1989 no ak sa tam nedostane tak sa budeme až do jeho dôchodku vídať iba cez víkendy...SNV a Trebišov sú predsa len od seba dosť ďaleko 😭😭😭
@alilka blahoželám, si ťa ešte pamätám, keď si vždy krásne otehotnela a nedopadlo to dobre, v ktorom tt si? ešte raz veľká gratulka 🙂
@ikonica
@zuzik5891
@kakatulik
@monu66
@martinade dnes som bola babulky u jedného Dr., čo sa venuje TČM, akupunktúre a pod. Minule som bola 1 x len na konzultácii a povedal, že sa mu už podarilo u 3 pároch, že majú detičky...dnes mi robil komplet vyšetrenie prístrojom, ktorý ukáže ako Vám pracuje každý orgán, aby vedel čo a ako a nerobil akupunktúru len tak z brucha....vyšlo mi, že pohlavné orgány, maternica a vaječníky úplne super, čiže to problém nie je, problém som mala z chronického stresu a prepracovania, že mám slabé nadobličky a zlú štítku, pritom HP vyšiel výborne...on videl problém presne v tom, že ak Dr. nič nenašli, tak mi nasadili duphaston na 3 mesiace, ale ja som ho brala len 2, nakoľko nezabral + po vysadení som mala úplné výkyvy nálady, čo nemávam...povedal, že som musela byť hormonálne ok, a takto mi to len rozhodilo...potom mi našiel silné alergie, ale o nich som vedela, to už boli ďalšie veci, ale nepodstatné pre oplodnenie...potom mi ako keby s tým prístrojom nafingoval liečbu a čo by zabralo, na čo reaguje moje telo, tak, aby tie parametre boli v normálnych hodnotách...čiže u mňa je nedostatok jódu a medi...čítala som teraz o tom doma a presne vychádza, že sú dôležité pri otehotnení, pri nedostatku sa priberá, čo tu spomínalo už viac kočiek...takže mi zamiešal také kvapky a to mám každý deň 5 kvapiek užiť, podržať 5 min v ústach a prehltnúť, inak spánok 3 hod. denne bral ako chronickú únavu, oslabenie imunity, že mám vo svojom záujme nebrať si prácu domov, oddychovať a dať si občas aj alkohol 🙂...čítala som článok, čo tu dávala o melatoníne @martinade a tam sa tiež písalo, že nedostatok melatonínu znižuje funkciu otehotnenia, ešte tam bolo aj písané, že zlepšuje DNA spermií...to len k tej Vašej dnešnej téme, možno niekomu pomôže 🙂...inak ja som vegetariánka a mám intoleranciu na mlieko a to sú napr. rizikové skupiny, ktoré majú nedostatok jódu...tak budem užívať tie kvapky a kúpim si len ten melatonín na spánok, ktorý je podľa Vás najúčinnejší prosím?
@alilka dohodli sme sa tak s dr.lebo mne akosi akýkoľvek druh progesterónu slabo zaberal... Prolutex je síce drahý ale pichnem si ho raz denne a mám pokoj a viem že sa mi do tela dostane maximálna dávka progesterónu... nič nevytečie ani mi z neho nieje zle... akurát pokožka brucha dosť bolí a svrbí...
@ikonica viem že tvorím protilátky proti byčíkom spermií...to mi spravili v centre..ale neviem či robili aj na niečo iné...my máme genetiku tu v SNV... chvála Bohu aspoň niečo kôli čomu nemusím cestovať do iného mesta...len poplatky som nikde nenašla 🤔😁
@magic08 aj mna by toto zaujimalo...hoci samu seba presviedcam ze testnem az ked bude MS “meskat” 2-3 dni😀
@olivia_0309 ja nevydržím ani náhodou. To si vravím od 1 DC. A dnes som 7 DPO a už ma tak pália prsty
@magic08 hm ja mam aj aj...a veeela vela vela...😅Poslem ti? 😉Ja som 10DPOa teploty mam zatial take ako nikdy🙏🏼 Tak uz ma taha ist do skrine, v ktorej mam tie testiky😁

@alilka
@ikonica no možno sa vám to bude zdať smiešne ale ja už ani toľko nemám... mňa to IVF-ko úplne zodralo z peňazí 😞...tak musíme trošku usporiť...a potom...a na genetike sa koľko platí?...nech tam potom neodpadnem