icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
magic08
2. máj 2019

@olivia_0309 ukaz graf

avatar
dolynkag
2. máj 2019

@evi38 môžeš skúsiť aj 5-HTP, z toho ti telo vyrobí melatonin, je to akoby polotovar, prírodný výťažok...a jod si môžeš kupiť a natierať na kožu, alebo brať kelp

avatar
zabka1987
2. máj 2019

@evi38 dáš mi prosím info kde si to bola!

avatar
trdielko175
2. máj 2019

@magic08
@olivia_0309 baby držím vám palčeky aby boli 2 //😘😘😘 ja zajtra idem urobiť ďalší aby som videla ci ciarocku silnie🙏🙏🙏

avatar
olivia_0309
2. máj 2019

@magic08 tu je🙂

avatar
magic08
2. máj 2019

@olivia_0309 no graf vyzerá veľmi nádejne. Pošlednu dobu co tu sledujem grafy, tak moje zistenia, že čím stabilnejšie teploty = veľká šanca na // ten môj graf je kazdy mesiac ako paranoik. Nikdnevie ci chce byť hore alebo dole

avatar
olivia_0309
2. máj 2019

@magic08 presne som doteraz mala take grafy🙈 hore⬆️dole⬇️ ako nizke tatry a takmer ziaden rozdiel v poovulacnych teplotach, len haki-baki😁

avatar
olivia_0309
2. máj 2019

@magic08 pozerala som si tvoj graf znova, ale nemusi to byt vobec zle...😉

avatar
kakatulik
2. máj 2019

Ahojte,ja mam 5mg melatonín z lekárne.
@evi38 nooo zaujímavé. To aký prístroj mal ten Dr.? Koľko ťa ten špás stal?

avatar
ereska
3. máj 2019

@magic08
@olivia_0309
Všetkým dobré ránko ako grafiky sem s nimi ja takto

avatar
ereska
3. máj 2019

@magic08 ten ovu sa robí z ranného moču?? Že?

avatar
butterfly333
3. máj 2019

@alilka moja to je super správa mooooc gratulujem a prajem veľa zdravia aby všetko dobre dopadlo. 😘😘😘😘

avatar
ikonica
3. máj 2019

@butterfly333 ahoj, kedy mate ten vas den D s nastavajucim? Uz je to ta dverami co? ;)

avatar
martinade
3. máj 2019

@ereska nie, ovu sa robí medzi 10-20 hod. Musíš vyskušať kedy tv. telo najlepšie reaguje. Napr ja som pár mesiacov doobedu testovala ale nakoniec som zistila, že pozitívne testy mám až poobede.

avatar
martinade
3. máj 2019

@olivia_0309 krásny graf 🙂 kedy testuješ?

avatar
alilka
3. máj 2019

@butterfly333 ďakujem zlatko..😊 ty si krásne uži svadbu a potom pekne šup za mnou 😉 posielam tehu baciliky 😗

avatar
dadulik6
3. máj 2019

Dnes ovu potvrdená uvidíme co z toho bude drzte palce 😊

avatar
magic08
3. máj 2019

@ereska ahoj, ovu robis od 10.00 do vecera cca do 20tej. neviem, ci dnes nezbehnem kupit ovu testy a skusim. idem pridat graf, robim si pekne Tatry ☹

avatar
trdielko175
3. máj 2019

Ahojte tak mňe 2 dni mešká BT hore a na teste už riadne koľajnice. Držím vám všetkým palčeky aby ste si tiež našli 2 // a úspešne donosili deti do šťastného konca😘😘😘 Ešte vás budem sem tam sledovať a držať palce 🙏🙏🙏🙏🙏

avatar
magic08
3. máj 2019

@trdielko175 gratulujem a drzim palce. uzivaj tehotenstvo 🙂

avatar
magic08
3. máj 2019

moj dnesny, žiadne zavratné zmeny

avatar
magic08
3. máj 2019

@ereska co ten velky výskok teploty?

avatar
magic08
3. máj 2019

@olivia_0309 dakujem, ale ja uz sa poznam aj tie svoje BT po tolkych rokoch merania... u mna plati cim stabilnejsie teploty = //. ak mi to takto skace, tak tomu nedavam velke nadeje

avatar
izy1661
3. máj 2019

Tak na dnesnom teste absolútne ziadny náznak druhej čiarky, tak že zase len plany poplach, uz som si zvykla 🙄😒
Ba co horšie, očividne mam anovulacny cyklus, znova v maji tak ako aj minuly rok (a to v maji mam narofeniny, ako naschval) :(

avatar
olivia_0309
3. máj 2019

@trdielko175 gratulujem,velmi sa tesim s tebou💕zelam ti, nech je vsetko v najlepsom poriadku az dokonca!🍀🍀🍀

avatar
monu66
3. máj 2019

@trdielko175 zo ❤️ gratulujem a pohodove tehulkovanie prajem.

avatar
olivia_0309
3. máj 2019

@magic08 vies co, myslim ze mas pravdu no. Ale nikdy nevies... Snad sa to uz teraz zastabilizuje a bude to! 🍀🙏🏼Ja som dnes nejak padla dole, aj ma prsia a brucho pobolieva...😏

avatar
olivia_0309
3. máj 2019

@martinade neviem,ci vobec...😏dnes som nejak s teplotou sla dole. Neviem vobec, ci mam, a ak ano tak kedy a ci pouzit ovu,alebo tehu test🤷🏻‍♀️Takto predom som este netestovala, len od prveho dna meskajucej MS

avatar
magic08
3. máj 2019

@olivia_0309
sprav tehu test, uz by mohol nieco ukazat. a otom foto poprosíme, nech ss potesime dalsim //

avatar
evita2176
3. máj 2019

Dobre ránko ja dnes takto....