icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
olivia_0309
3. máj 2019

Dobre ranko vsetkym🙂
@magic08
@martinade
@ereska
Baby, moj graf uz neni az taky pozitivny, dnesna teplota 36,75 mi to cele pokazila😏 Snehobiely test sem ani zbytocne nedavam...ale mam 5dni do MS🤷🏻‍♀️

avatar
magic08
3. máj 2019

@olivia_0309 nic nie je stratené, teplota je este ok. kym nie si pod čiarou a este 5 dni do mrchane. nie je to stratene

avatar
olivia_0309
3. máj 2019

@magic08 ved jasneee beriem to tak ako to je, ale mne BT v novom cykle vzdy klesne az po skonceni MS😁 Ja mavam pocas dni vzdy vysoke teploty...ako si ty pisala ze graf nevie ci chce byt hore,alebo dole🙈 Uvidim co sa z toho vykluje, neostava nic ine len si pockat😉

avatar
magic08
3. máj 2019

@olivia_0309 vsak ja si robim Tatry - Tatru, Matru uz mam, este chyba Fatra 😠😎 idem cez obed kupit ovulacny test a skusim, som 8 dpo, tak mozno uz mozem, ci?

avatar
martinade
3. máj 2019

@olivia_0309 ja ked som mala tehu graf, tak mala som stabile teploty, pred ms sadli ale potom znovu Islington hore. Drzim prsteky

avatar
martinade
3. máj 2019

@trdielko175 @alilka gratulujem 🙂

avatar
olivia_0309
3. máj 2019

@magic08 no ved moj graf si povedal: “nebudem taky pekny ked magic08 si kresli spice...” 😀 Neviem neni to moc skoro? Ale ak nevies vydrzat tak skus, ak nebudes sklamana...ja ani nie som, skor som bola ak to meskalo a test nic a potom MS jak za trest s vracanim, odpadavanim, krcmi atd...Sme posadnuteeee😈

avatar
olivia_0309
3. máj 2019

@martinade dakujem za povzbudenie😉

avatar
magic08
3. máj 2019

@olivia_0309 nebudem... v podstate beriem lieky, ktore musim okamzite v tehu vysadit... cize aj z toho hladisla potrebujem zistit, ci by som mohla byt tehu. Tehu je biely, ale to je velmi skoro este

avatar
olivia_0309
3. máj 2019

@magic08 som na tom podobne... tak drzim prsty, nech ti tie dni cakania lepsie ubiehaju😉

avatar
magic08
3. máj 2019

@olivia_0309 napodobne 🙂

avatar
beatinka
Autor odpoveď zmazal
avatar
magic08
3. máj 2019

@beatinka potrebujes este aspon 2 dalsie dni s nameranymi teplotami, potom sa to bude dat vyhodnotit. zatial to vyzera ze ovu mohla byt 15 dc. no ani graf to zatial neve vyhodnotit. ovu ti potvrdi, ak dalsie 3 teploty budu vyssie ako predchadzajucich 6 teplot.

avatar
beatinka
3. máj 2019

@magic08 ahaa, ďakujem.. som si myslela, že pri ovu teplota klesne a potom prudko stúpne. Ale nevedela som, že sa potom musí udržať viac dní hore. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

avatar
ereska
3. máj 2019

@magic08
@martinade len som počula že keď sa s ním chce zistiť tehu tak z ranného nie ako keď sa ovulácia kontroluje čo je na Tom pravdy

avatar
ereska
3. máj 2019

@magic08 a ten výskok no uvidíme čo bude zač . Skúsime tie ovu??

avatar
ja197
3. máj 2019

@beatinka celú luteálnu fázu (po ovu) sa teplota drží hore , teploty sú o dosť vyššie ako v folikulárnej fáze (do ovu)

avatar
carrot_apple
3. máj 2019

ahojte, povedzte mi niektorá, kedy som mala ovulku? 1.5.2019?bolesti nemávam, cyklus už 5ty mesiac 25 dní...

avatar
ja197
3. máj 2019

@carrot_apple teplota by mala po ovu vystúpiť o min 0.2 ° takže skôr myslím že ešte nebola...ale uvidíš aké budú ďalšie teploty , možno nakoniec 2.5. mohla byť ak bude teplota stále hore

avatar
beatinka
3. máj 2019

@ja197 chápem. Asi som sa pýtala hlúpo, ale nemám s tým skúsenosti. Ďakujem aj Tebe. 😉

avatar
magic08
3. máj 2019

@ereska ja urcite idem skusim, uz len zo zvedavosti. 🙂

avatar
martinade
3. máj 2019

@ereska ak by ovu test substituoval tehu test, tak tehu testy by neexistovali. Podla mna je to hop alebo trop. Niekomu moze ukazat ale niekomu nie.

avatar
magic08
3. máj 2019

@carrot_apple pockaj na zajtrajsiu teplotu, zatial sa to neda vyhodnotit... ak bude aj zajtra a dalsi den hore, moze byt ovu ten 11 dc, príp. aj 12 dc...
co hlien? sledujes ho? to je prvy cyklus co merias?

avatar
magic08
3. máj 2019

@martinade tu nejde o to, ze ma ovutest nahradzat tehu test, ale ze je schopny zachytit tehu skor, kedze LF hormon a HCG hormon su velmi podobne

avatar
magic08
3. máj 2019

@ereska jej, i ty si dnes 8 DPO?

avatar
martinade
3. máj 2019

@magic08 mne napr. Nezachytil. Tehu test bol pozitivny na 12dc a ovu az tyzden potom a aj to nebolo 100÷ pozitivne. Ved vravim hop alebo trop. Moznoze niekomu ukaze....

avatar
olivia_0309
3. máj 2019

@ereska a @magic08 ja by som bola za, pridam sa k vam...teraz mi to uz neda pokoj...😀

avatar
magic08
3. máj 2019

@martinade aha, jasne... no pri mojom stasti a love na // nebude ani ovu pozitivny ☹

avatar
magic08
3. máj 2019

@olivia_0309 takze testujes aj ty s ovu dnes?

avatar
olivia_0309
3. máj 2019

@magic08 vyskusam teda,skus aj ty...hm? velku sancu tomu nedavam sice, ale jeden test hore dole🙂 Som do 17tej v praci tak okolo 18tej by som testla😊 nech to slak trafi cele to cakanie