icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
alison11
4. máj 2019

@magic08 Lebo Bt máš hore na 37,00 a to je tehu teplota môže klesnúť tak na 36,9 a držať sa tam a to už budeš mať aj na testoch // zreteľné .Bola som vlani tehu žiaľ v 10tt som mala MA a aj pri druhom synovi som merala Bt tak viem ako to má vyzerať v čase ms bt 🙂.

avatar
magic08
4. máj 2019

@alison11 moja už veľakrát som mala takto teploty a nič z toho. No idem spraviť test aj muž do mňa hučí

avatar
alison11
4. máj 2019

@olivia_0309 Ďakujem tak to by bolo príjemné prekvapenie ale uverím až keď bt bude 36,9 a držať sa tak min. 2dni až potom testnem a uverím ak aj uvidím //.Nechcem sa vžiť do toho hoc už sme sa včera dohodli z mužom ak budeme tehotní tak to nepovieme v rodine ani nikomu zo známych do 12tt proste aby sme prekonali 10tt ktorý vlani bol náš osudový.Momentálne sa očakáva švagrinin pôrod 1.7. má termín 🙂 .Tak nech si ma zatiaľ nevšíma svokra z tej stránky,lebo tá má oči orla...

avatar
alison11
4. máj 2019

@magic08 Ešte si len 8dpo asi je na test ešte skoro či? istejšie by bolo o dva dni až z ranného.

avatar
olivia_0309
4. máj 2019

@alison11 presne tak! Urcite si to nechajte pre seba ak to pride! My sme tiez takto dohodnuti s manzelom, lebo ak to povieme mamam tak to bude vediez cely svet... Drzim silno presilno prsty aby ste si mohli to sladke tajomstvo vychutnat kym svagrina porodi a svokra zaostri svoj zrak ktoremu nic neunikne😀😉

avatar
magic08
4. máj 2019

@alison11 9 DPO som. Skusim, mam testov dost

avatar
alison11
4. máj 2019

@magic08 Oki držím palce a podeľ sa z výsledkom s nami.

Žienky ktoré si kontrolujete aj krčok.Mne sa akosi zo dňa nadeň predlžuje nie je otvorený ale nie je ani tuhý a úplne uzavretý pred ms zvykne sa u mňa skracovať a otvárať sa.Ja fakt nechápem svoje telo zrejme som mala ovuláciu v okolí 25.4. až.

avatar
alison11
4. máj 2019

@olivia_0309 Ďakujem super že je tu táto skupinka aspoň tu sa môžeme spolu podporovať a aj sa tešiť či smútiť...a ani nevrav moja svokra je klebetná ale o mojej mame som sa dozvedela až včase keď som čakala po prvorodenom dieťatko a potom som potratila hneď v 6týždni to vyklopila jej sestre a tá ďalej a potom to celé bolo zlé včase po potrate ekď sa ma pítali ako sa cítim,či mi nebýva zle atď. ... a svokra taktiež pochopím,tešia sa ale že by najskôr rozmýšľali a potom hovorili to ich nenapadlo ešte. Lepšie je len vyčkať ten čas a potom t bude väčšie prekvapko aj pre ne :D.

avatar
magic08
4. máj 2019

No tak dievčence, test takýto... som 9 DPO. Neverím.

avatar
magic08
4. máj 2019

@alison11 mala si pravdu

avatar
zabka1987
4. máj 2019

Môj totálne divný graf ale už ani ne dúfam teda. Som dáky 5-6dpo

avatar
ikonica
4. máj 2019

@magic08 gratulkaaaa

avatar
zabka1987
4. máj 2019

@magic08 gratulka, pri takto skorom teste zvyknú byť dvojičky

avatar
magic08
4. máj 2019

@zabka1987 nesranduj!!!

avatar
daniela123321
4. máj 2019

@magic08 Gratulujem 🍀🌸❤️

avatar
magic08
4. máj 2019

@ikonica ďakujem.

avatar
magic08
4. máj 2019

@daniela123321 ďakujem 😁

avatar
daniela123321
4. máj 2019

@zuzik5891 Je mi to ľúto že to nevyšlo😔 ďalší krát to určite už víde 💓

avatar
zabka1987
4. máj 2019

@magic08 naozaj 😂 ale nemusí to tak byt ale fakt krásna čiarka na 9dpo

avatar
magic08
4. máj 2019

@zabka1987 i ja som v šoku z toho aká je silná. Čakala som skôr ducha ktorého budem loviť. No toto je úplne viditeľné. Uvidíme, nad je tam len jedno

avatar
alison11
4. máj 2019

@magic08 Gratulujem no vidíš,ja už z tým mám prax. preto ja ešte radšej počkám ja mám bt nízke posledné dni 🙂 Tak nech silnejú najskôr testni o dva dni aby bol viditeľnejší rozdiel 🙂

avatar
dadulik6
4. máj 2019

@magic08 gratulujeem nech vsetko dobre dopadne ✊💙

avatar
sandyka90
4. máj 2019

@magic08 tisko gratulujem 🍀
Akurát som vo fitku "zbieram endorfíny šťastia"😁a ventilujem hlavu... čítam vaše príspevky a silno držím každej palce😍🍀

avatar
dadulik6
4. máj 2019

Z tejto ovu mam dobry pocit citim taky pokoj tak dúfam ze mrcha nepride 😊

avatar
olivia_0309
4. máj 2019

@magic08 waaaaa a to je tehu????💗💗💗Tisko gratulujem a straaaasne sa tesim akoby bol ten test moj!!!😍fakt!

avatar
magic08
4. máj 2019

@olivia_0309 áno tehu. Nemôžem uveriť najskona teste nič a potom zrazu na mňa kuká takáto čiarka 9dpo. Myslela som ze budem loviť ducha a nie toto 😁

avatar
adria88
4. máj 2019

@magic08 ČO to vidia moje oči 😍 gratulkaaaaa, 9dpo úžasná čiarka 😘 držím palce nech všetko dobre dopadne 🍀🙏

avatar
olivia_0309
4. máj 2019

@magic08 uzasneeee straaasne sa tesim, som to ti pisala ze ten graf neni vobec zly...😉 a pisala som tu minule ze tehotenstvo je vo vzduchu lebo je maj lasky cas a krasny mesiac na krasne spravy💞a bude den matiek🤰🏻

avatar
magic08
4. máj 2019

@adria88 však? Neverila že by mohla byt taka

avatar
adria88
4. máj 2019

@magic08 tak si nás s @claire1991 predsa len dobehla .... 🙂 teším sa s tebooou tehuľka 🤰