Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@olivia_0309 Ďakujem tak to by bolo príjemné prekvapenie ale uverím až keď bt bude 36,9 a držať sa tak min. 2dni až potom testnem a uverím ak aj uvidím //.Nechcem sa vžiť do toho hoc už sme sa včera dohodli z mužom ak budeme tehotní tak to nepovieme v rodine ani nikomu zo známych do 12tt proste aby sme prekonali 10tt ktorý vlani bol náš osudový.Momentálne sa očakáva švagrinin pôrod 1.7. má termín 🙂 .Tak nech si ma zatiaľ nevšíma svokra z tej stránky,lebo tá má oči orla...
@alison11 presne tak! Urcite si to nechajte pre seba ak to pride! My sme tiez takto dohodnuti s manzelom, lebo ak to povieme mamam tak to bude vediez cely svet... Drzim silno presilno prsty aby ste si mohli to sladke tajomstvo vychutnat kym svagrina porodi a svokra zaostri svoj zrak ktoremu nic neunikne😀😉
@magic08 Oki držím palce a podeľ sa z výsledkom s nami.
Žienky ktoré si kontrolujete aj krčok.Mne sa akosi zo dňa nadeň predlžuje nie je otvorený ale nie je ani tuhý a úplne uzavretý pred ms zvykne sa u mňa skracovať a otvárať sa.Ja fakt nechápem svoje telo zrejme som mala ovuláciu v okolí 25.4. až.
@olivia_0309 Ďakujem super že je tu táto skupinka aspoň tu sa môžeme spolu podporovať a aj sa tešiť či smútiť...a ani nevrav moja svokra je klebetná ale o mojej mame som sa dozvedela až včase keď som čakala po prvorodenom dieťatko a potom som potratila hneď v 6týždni to vyklopila jej sestre a tá ďalej a potom to celé bolo zlé včase po potrate ekď sa ma pítali ako sa cítim,či mi nebýva zle atď. ... a svokra taktiež pochopím,tešia sa ale že by najskôr rozmýšľali a potom hovorili to ich nenapadlo ešte. Lepšie je len vyčkať ten čas a potom t bude väčšie prekvapko aj pre ne :D.
@magic08 waaaaa a to je tehu????💗💗💗Tisko gratulujem a straaaasne sa tesim akoby bol ten test moj!!!😍fakt!
@olivia_0309 áno tehu. Nemôžem uveriť najskona teste nič a potom zrazu na mňa kuká takáto čiarka 9dpo. Myslela som ze budem loviť ducha a nie toto 😁
@magic08 uzasneeee straaasne sa tesim, som to ti pisala ze ten graf neni vobec zly...😉 a pisala som tu minule ze tehotenstvo je vo vzduchu lebo je maj lasky cas a krasny mesiac na krasne spravy💞a bude den matiek🤰🏻
@magic08 tak si nás s @claire1991 predsa len dobehla .... 🙂 teším sa s tebooou tehuľka 🤰




@magic08 Lebo Bt máš hore na 37,00 a to je tehu teplota môže klesnúť tak na 36,9 a držať sa tam a to už budeš mať aj na testoch // zreteľné .Bola som vlani tehu žiaľ v 10tt som mala MA a aj pri druhom synovi som merala Bt tak viem ako to má vyzerať v čase ms bt 🙂.