Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
Ahojte u mňa to vyzerá čudne bt ako pred ovuláciou a krček vysoko stredne tvrdý uzavretý v piatok som mala vysokú sliznicu ako na graviditu podľa gyn. ja to mám akési domotané celé niekto skúsenosť?Kedy vlastne príde ms ? už dnes mám 36dc a to mi najpozdejšie chodila na 33dc.A pritom žiadny zápal nemám ako mi gyn. povedal občas mám bodavú bolesť v pravej časti maternice a to som od pondelka do piatku mala v ľavej.Ešte mám 3 dni okrem dnes Duphaston.
@ereska podla mna si jasná💕Velmi ti to prajem! Ja som od vecera v krcoch,bolestiach a nevolnostiach.Teplota klesla a vyzera to na skorsiu MS a kratsi cyklus🤷🏻♀️😏 Verim ze ty ostanes takto hore 😍Drzim prsty🍀
Babulky, test mam dnes o dosť slabší a navyše aj teplota šla dolu. Ci to? Nemôžem sem ale pridať fotky
@olivia_0309
@alison11 ďakujem vám baby však uvidíme
@magic08 ahoj prečo ti nechce pridať fotky?? Nepila si len viac vody alebo niekomu ukáže tmavšiu cez deň ako rano
@olivia_0309 dobré ránko, mrzí ma tvoj graf nádejný. aký dlhý cyklus zvykneš mať?
@sandyka90 ja rozne jeden mesiac 32, dalsi 26🤷🏻♀️ Posledne som mala 29,28,27 a teraz cakam co tento😏 Ty si ako na tom?
@olivia_0309 ja tiez okolo 30 ale minulý nádejný mesiac a bumm na 26 deň ms...
Ja takto nízke teploty veľmi veľa "plodného hlienu"...zajtra pauza kvôli preventivke v utorok..😬😁
Tak som zvedavá či vystúpi teplota.🙄
@sandyka90 fuu no 19ty den a ovu zatial nikde a ta preventivka och. Mozno bude ovu v case preventivky. Vidim ze tiez nevies predpokladat pri planovani preventivky cast cyklu. Ja som raz bola takto tesne pred ovu a lekar hundral ze treba tak dva-tri dni po ovu.Tak som mu povedala ze so svojimi cyklami mam co rpbit aby som na preventivku nedosla s MS a nie este aby som predpokladala ktory DC v case preventivky budem🙈 Ale nepravidelnost cyklu a krutu MS neriesil nikdy😁 sak to je normalne...Dufam ze vam to ta preventivka neskazi,radsej si to poistite uz teraz ked mas tolko hlienu tak oni potvory vydrzia tam😉
@alison11 to je skoda...aj u mna to tak vyzera ze dalsi cyklus budem dufat...Tak ideme dalej,nevadi😉
@olivia_0309 áno ešte dnes poistime...potom uvidíme 🙄😔
K mojej dr sa musím aj viac ako mesiac objednať keď ide o preventivku a nie nič "vážne"...
Hádam preventívka a napr výter mi nemôže tam nič "pokaziť"...
Podľa mňa u mňa hlavným "problémom" bude oneskorená ovu a krátka fáza medzi ovu a ms😔s tým neviem či sa dá niečo robiť..
@magic08 skus poobednú moc možno bude silnejší...... A graf zase moc ne klesol uvidíš zajtra🙏🙏🙏🙏







Tieto "najdolezitejsie" dni pre teploty a ja nemozem dobre spat teda rano automaticky aj o hodinu skorej hore.. dnes to bolo okolo 5tej taksom zmerala teolotu 36,93 reku dako mi je teplo tak som sa odkryla a o 6stej ked bezne meriavam 36,59 a tet aby som bola mudra ktoru teplotu si zapisat 😂 prvu nameranu alebo druhu 😂 toto je zakom schvalnosti ked to potrebujem idem takto vatavat