Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@dadulik6 no som zvedava, ak maš pravdu s tym kanalikom čiernym ti pošlem basu šampanskeho 😀
@zabka1987 Je to možné stres veľa narobí,ale nie je isté že sa nebude víťazný už len vydržať v meraní bt až ku dňu kedy by nemala dôjsť ms Držím palce 🙂
@dominika_sk Keďže si 10DPO je možné že si ešte veľmi na začiatku tehu vydrž a skús testnúť o 2-3dni a ak si anozaj tehu tak by už zmyznúť nemala druhá čiarka po uschnutí.Držím palce.
@dadulik6 rchanjel008 no vieš, mne sa to nezda, ale ešte použivam taky trik 😁 mamu mam urologičku a od nej mam tieto testovacie pasiky a vždy pred ms mi ukazuju krv v moči a tym viem že pride. Vačšinou už tak 5-7dni pred ms ukazuju male znamky krvi-na poslednom okienku modre ďobky. A teraz mam dva dni do a ani naznak 😂🙈
@dominika_sk tak ty to mas riadne premyslene teda 😂😂 no vidis tak to je tiez dobre znamenie👍✊✊ mne by nemala prist v pondelok len alurat ma zacalo dost pobolievat podbrusko tak bohvie ci aj skor nepride
@ikonica netajila som to tak sebecky, ale keď vidim niekedy tie testove šialenstva🙈 myslela som to dobre...
@dominika_sk v pohode ;) drzim prsty nech sa na tom teste krv neobjavi a nech sa na tom druhom teste ciarocka zosilnuje ;)
@dominika_sk vidím veľmi peknú čiarku na 10dpo... silno držím palce nech silnie 🙏
Inak ja ako zdravotná sestra robím s tými pásikmi niečo podobné len ja na tú poslednú kocku dám trochu hlienu 😂😂😂😂...
@ikonica nádherná foto len tak ďalej
@dolynkag uuuuuz 32 TT wooow držím päste
@dominika_sk krásny duch nech pekne silnie
@dominika_sk tie pásiky dobrý trik 🙂
@ereska ahoj dakujem za opytanie☺tak som v 17+2tt myslim ze uz citim obcas pohyby,take slabe akoby klopanie z vnutra😊 zatial som mala len 2 x sono v 7tt a 12tt.Som objednana 24 maja na sono do ke ku Dankovcikovi kvoli pozitivnym tripletestom riziko 1:150 kvoli veku😟 38 rokov budem mat v auguste a cakam na vysledok tomorow nipty testu niekedy buduci tyzden by mali byt aj s urcenim pohlavia...uz som na ihlach neviem sa dockat😊 zatial ho kontrolujem angelsoundom zda sa mi ze je riadne aktivne 😃
Baby duchovali vám one testy?e o na dvoch mam mini ducha ale na mamateste nič 😂 co si o tom myslieť


@dominika_sk v negative je to jasna ciarka kanalik by bol cierny