icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
ikonica
10. máj 2019

@zabka1987 hej ved nam to hovorila dr ze dobre vysledky neznamenaju, ze musi byt dietatko zdrave a naopak...

avatar
taily30
10. máj 2019

@ikonica to je super zaklad, ze ziadne anomalie. u nas sa genetika robi tak, ze z mojej krvi vytiahli DNA mojej malej a testovali len jej krv. hovoril mi lekar statistiky a tak, vzhladom na vek, ale nebol tam dovod na amnio ani ziadne ine testy. a ten NT sono este aj potvrdilo, ze je vsetko ok. tak len verim, nech to tak je. a vcera dokonca vylucili aj razstep. nechapem, ze toto vsetko sa da zistit.

avatar
ja197
10. máj 2019

@81anina
@ikonica dievčatá, nekazte si piatok pochmúrnymi myšlienkami 😊 ja viem že sa to stáva ale musíte si povedať že miminká budú jednoducho zdravé 😊 a basta 😊 držím vám palce 😘

avatar
81anina
10. máj 2019

@ja197 dakujeme 😘

avatar
ikonica
10. máj 2019

@taily30 hej viem ze to je nieco ine... Preto aj pisem ze nase vysledky bez anomalii vlastne nic neznamenaju a nezarucuju... Ja som trosku rozhorcena z toho, ze som vlastne nestihla testy v 12tt... No ale tak babo je zatial vraj ok tak odhanam zle myslienky..

avatar
ikonica
10. máj 2019

@ja197 diky 🙂

avatar
81anina
10. máj 2019

@ikonica mudr Dankovcik sonoclinic v ke obj.som sa telefonicky povedala som ze mam vymenny listok a pozitivny triple.tak ma objednala priamo k nemu

avatar
ikonica
10. máj 2019

@81anina aha cize tebe dal tvoj gyn listok... U nas v PO je vraj dobra dr. Vaskova a ona ma tusim aj certifikat... Ked tak pojdem k nej...

avatar
ikonica
10. máj 2019

Kdesi bol aj zoznam certifikovanych lekarov, no netusim kde to bolo...

avatar
81anina
10. máj 2019

@ikonica ano dal z genetiky som sa rovno vratila zo spravou naspat k nemu povedala som ze som si dala spravit testy z krvi a bez amnio tak hned mi vypisal vymenny listok sestricka napisala cisla na grochala a dankovcika vybrala som si kosice nevedela som sa dovolat nedvihali potom obsadene tak reku pockam a oni mi hned volali naspat...A to moj doktor robi 3/4D sono ale asi nieje odbornik na morfologiu a nema certifikat alebo co ale NT mi meral on...

avatar
ikonica
10. máj 2019

@81anina no moj ziadna zmienka o NT... Tak neviem... Ale uz to neriesim... Bude jak bude 🙂

avatar
81anina
10. máj 2019

@ikonica ani dankovcik tam nieje nikde ale je odbornik co som citala tak uvidime

avatar
ikonica
10. máj 2019

@81anina mozno je ten zoznam neaktualny

avatar
81anina
10. máj 2019

@ikonica mozno ale ta Vaskova tam je pri nt

avatar
81anina
10. máj 2019
avatar
ikonica
10. máj 2019

@81anina hej ona tam je.. Tak sa nebudem trepat kdesi do Martina ku Grochalovi aj ked on je tu najviac ospevovany...

avatar
81anina
10. máj 2019

@ikonica k nemu je tazko sa dostat terminy ma obsadene

avatar
ikonica
10. máj 2019

@81anina vyzera to dobre.. Myslim ta sonoklinika

avatar
bona69
10. máj 2019

@ikonica ahoj moja❤️som rada že ste v poriadku, ani sa nenazdas a budes ho držať v náručí ❤️❤️❤️mne to zbehli rýchlo,a to som rodila o skoro tri týždne pred termínom, akurát v utorok mal drobec už dva mesiace 😁

avatar
dolynkag
10. máj 2019

@81anina ja tiež chodím k dankovcikovi budúci týždeň idem na posledne sono. Je to špecialista

avatar
monu66
11. máj 2019

@ikonica krasne drobatko ❤️, zelam vam obom pevne zdravie 🙂

avatar
monu66
11. máj 2019

@dominika_sk drzim silno ✊

avatar
butterfly333
11. máj 2019

@ikonica nádherný drobček 😘😘😘

avatar
ikonica
11. máj 2019
avatar
ikonica
11. máj 2019

@bona69 dakujem a dufam ze to pojde hladko aj nadalej 🙂 dost sa obavam sparneho leta, asi radsej ostanem na pn... V praci si neviem predstavit prezit tri mesiace v ako sklenniku...

avatar
dadulik6
11. máj 2019

Vidno ze sa ms blizi dnes uz mierny pokles 🤨

avatar
dadulik6
11. máj 2019

@dominika_sk no co ako test skusala si?

avatar
dominika_sk
11. máj 2019

@zuzik5891 nefrophan už začina ukazovať krv😐

avatar
alilka
11. máj 2019

@ikonica ja ideň do KE k dr Juhás. Odporúčali mi ho z centra ,.. povedala dnes som chcela ísť k Dankovcikovi ale on vraj často už aj sono nerobí ,že robia to za jeho iný lekári ktorých tam má..a myslím že aj Juhamed je trosicka lacnejšie. Recenzie má výborné. Pozri si aj to 😉