Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@ikonica to je super zaklad, ze ziadne anomalie. u nas sa genetika robi tak, ze z mojej krvi vytiahli DNA mojej malej a testovali len jej krv. hovoril mi lekar statistiky a tak, vzhladom na vek, ale nebol tam dovod na amnio ani ziadne ine testy. a ten NT sono este aj potvrdilo, ze je vsetko ok. tak len verim, nech to tak je. a vcera dokonca vylucili aj razstep. nechapem, ze toto vsetko sa da zistit.
@ikonica ano dal z genetiky som sa rovno vratila zo spravou naspat k nemu povedala som ze som si dala spravit testy z krvi a bez amnio tak hned mi vypisal vymenny listok sestricka napisala cisla na grochala a dankovcika vybrala som si kosice nevedela som sa dovolat nedvihali potom obsadene tak reku pockam a oni mi hned volali naspat...A to moj doktor robi 3/4D sono ale asi nieje odbornik na morfologiu a nema certifikat alebo co ale NT mi meral on...



@zabka1987 hej ved nam to hovorila dr ze dobre vysledky neznamenaju, ze musi byt dietatko zdrave a naopak...