icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
dominika_sk
11. máj 2019

@dadulik6 test vyššie 🤨

avatar
ikonica
11. máj 2019

@alilka ja pojdem k Vaskovej, mam na nu dobre referencie od kolegyne a kamosky... Aj tu na konovi som o nej citala... Nechce sa mi cestovat, ked toto mam pod nosom...

avatar
veja28
11. máj 2019

Dnes takto... snad ta ovula uz pride teraz.. moze uz kludne dnes dojde manzel 😊 to cakanie je ale hrozne najprv ma ovu a potom na to ci vyslo 😂😂😂

avatar
alilka
11. máj 2019

@ikonica jasné keď máš niečo bližšie a s dobrými recenziami tak jasné 😀 ja bližšie ako KE nemam 🤔

avatar
zuzik5891
11. máj 2019

@dominika_sk to je z dnešného rána?....lebo mne sa zdá byť silnejší... čiarku je pekne vidieť...kedy máš mať ma?

avatar
ersp
11. máj 2019
avatar
ersp
11. máj 2019

@dadulik6 ja tiez uz akosi klesam...

avatar
dominika_sk
11. máj 2019

@zuzik5891 @zuzik5891 ja som bola presvedčena že tie testy su chybne tak som si bola kupiť iny😁 ten samostatny na fotke je ten isty ale po piatich minutach

avatar
dadulik6
11. máj 2019

@dominika_sk pokial nekrvacas byt tebou sa nestresujem mas tu peknu ciarku

avatar
kakatulik
11. máj 2019

@dominika_sk co ty este riesis? Tie testy su obidva pozitivne.

avatar
81anina
11. máj 2019

@alilka toto som aj ja pocula ze robia za neho ini doktori ale vraj ked je odporucanie po napr.pozitivnom skriningu tak robi on.Tak objednali ma k nemu tak snad sa k nemu dostanem...

avatar
dominika_sk
11. máj 2019

@kakatulik čo riešim?

avatar
alilka
11. máj 2019

@81anina tak ja idem len tak lebo chcem tak zasa riskovať a vezme má niekto iný .🤔 Tak idem tam kde mi to odporučili 😊😉

avatar
kakatulik
11. máj 2019

@dominika_sk myslela som,ze tomu neveris. Gratulujem☺

avatar
kakatulik
11. máj 2019

@butterfly333 Krasny svadobny dnik!

avatar
dominika_sk
11. máj 2019

@kakatulik no ja som tomu potrebovala uveriť s inym testom lebo jedna kočka mi tu pisala že mala takych duchov a nebola tehotna.

avatar
kakatulik
11. máj 2019

@dominika_sk aha,tak snáď už veríš. Želám ti,aby to silneli. Kedy má prísť ms?

avatar
zuzik5891
11. máj 2019

@dominika_sk baby top test...za mňa top ❤️❤️❤️... blahoželám...si tehulka 🙏❤️

avatar
dominika_sk
11. máj 2019

@zuzik5891 aj v januari 2018 som bola a musela som na kyret... takže ešte sa z toho netešim🍀

avatar
magic08
11. máj 2019

@dadulik6 ta ako test?

avatar
dadulik6
11. máj 2019

@dominika_sk krasny test 🥰✊ som ti to vravela

avatar
dadulik6
11. máj 2019

@dominika_sk aj ja som januar 2018 bola tehu ale skončilo to biochemickym 😭 teraz ti drzim palceeee silno

avatar
dadulik6
11. máj 2019

@magic08 netestovala som uvidim ako dalsie teploty a ak bude meskat tak potom ale brucho ma nenormalne boli

avatar
magic08
11. máj 2019

@dadulik6 správ test 🤭😁

avatar
dadulik6
11. máj 2019

@magic08 chvalabohu ziaden doma nemám 😂

avatar
magic08
11. máj 2019
avatar
dominika_sk
11. máj 2019

@kakatulik no od kyretu mam cyklus 25-30 dni tak neviem presne. V rozpati včera až zajtra. Zvlaštne je že ani neviem kedy bola ovulacia, no kukni na tie testy. Cely tento cyklus zahada. Obyčajne mavam obu tak na dvanasty deň, teraz mi to pride že to bolo na šesnasty, kratka lutealna faza...

avatar
kakatulik
11. máj 2019

@dominika_sk niekedy sú to veci medzi nebom a zemou.😂

avatar
zuzik5891
11. máj 2019

@dominika_sk tentokrát to ale dobre dopadne🙏...na minulý rok zabudni a sústreď sa na bublinku čo máš v brušku❤️

avatar
dominika_sk
11. máj 2019

@kakatulik
@zuzik5891 inak, je jedna vec ktora ma trapi. Posledne dve tehotenstva sa ešte pred ms prejavili kilami zožratych zavinačov, utopencov, tlačenky s octom,... jednoducho chuťou na kysle. A teraz okrem toho že ma bolia prsia necitim absolutne nič🤨