Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@dominika_sk to je z dnešného rána?....lebo mne sa zdá byť silnejší... čiarku je pekne vidieť...kedy máš mať ma?
@kakatulik no ja som tomu potrebovala uveriť s inym testom lebo jedna kočka mi tu pisala že mala takych duchov a nebola tehotna.
@dominika_sk aha,tak snáď už veríš. Želám ti,aby to silneli. Kedy má prísť ms?
@zuzik5891 aj v januari 2018 som bola a musela som na kyret... takže ešte sa z toho netešim🍀
@dominika_sk aj ja som januar 2018 bola tehu ale skončilo to biochemickym 😭 teraz ti drzim palceeee silno
@kakatulik no od kyretu mam cyklus 25-30 dni tak neviem presne. V rozpati včera až zajtra. Zvlaštne je že ani neviem kedy bola ovulacia, no kukni na tie testy. Cely tento cyklus zahada. Obyčajne mavam obu tak na dvanasty deň, teraz mi to pride že to bolo na šesnasty, kratka lutealna faza...
@dominika_sk tentokrát to ale dobre dopadne🙏...na minulý rok zabudni a sústreď sa na bublinku čo máš v brušku❤️






@dadulik6 test vyššie 🤨