Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
Ahojte baby aká má byť optimálna BT pred ovu? Teraz namiesto menzesu som mala iba také špinenie a BT mam stále 36,79 - 36,89
@simusiatko83 skus test. Toto je poovulacna teplota podľa mňa, u niekoho môže byť aj tehotenská nemusí byť nad 37
@martinade ano pise sa, ze rozdiel medzi dvoma fazami by mal byt min. 0,2, ale su zeny, ktorym bt stupa velmi pomaly, tak mozno aj ona je ten pripad. Napr. aj @dadulik6 ma rozdiel medzi dvoma fazami pod 0,2 a predsa mala ovulku lekarom potvrdenu. Co sa tyka zistenia ovulky aj inou metodou, tak plne s tebou suhlasim 🙂
@zabka1987 poslednú MS som mala minulý mesiac som užívala duphaston od 14DC 6.5 kedy som mala dostať MS, namiesto nej to bolo iba také špinenie ktoré trvalo deň a pol...tak som robila test a negatívny.... doktor mi povedal ze si to mam teda označiť ako MS a meriať BT.... Tu mam od skončenia ,, MS,, teda ak to vôbec sa tak dá nazvať 36,8 a vyššie... A co tu všade čítam tak pred ovu mávate tak 36,4-36,6 a po ovu sa to do MS drží hore.... Ale ja mam furt zvýšenú a som z toho jeleň... Krcok aj počas tej kvázi MS tvrdý furt a sem tam po styku také zašpinenie





@martinade om ja ale dobra vestica cooooo😇