Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@ersp ak vieš kedy si mala ovulaciu, od dňa ovulácie odrátaj 14 dni a ten deň rátaj ako 1.deň poslednej ms.. všetky tehotenské kalkulačky rátajú s ovuláciou na 14 deň a v podstate aj gynekológovia rátajú, ze tehotenstvo začína v 3tt.. ja som mala dlhé cykly a takto mi to sedelo v oboch tehotenstvách aj s ultrazvukom.
@dominika_sk a ta nova ti sono nespravi ani za cash skor? Hoci naco ked este maloco bude vidiet....
Ahojte mam jednu otazku 🙂 musi mat kazda zena v merani BT ak sa zadarilo implantacny pokles? A ak ano v ktorych dnoch? Dakujem 🙂
@dadulik6 U doktora mal folík koľko mm? Praskajú pri 22-24mm a niektoré pociťujeme aj bolesť ak lekár videl už prasknutú časť folíkulu to jest žlté teliesko prítomné tak ovu prebehla skôr.
@taily30 Áno či Ti podľa bt ovulky sedí od tiaľ termín?
@shellynda 4.5. si nemohla mať ovu? tam je to nižšie a aj pokles by sedel tak na 5dpo toho 10.5. ? tak by si bola teraz 12DPO.
@veja28 Tak práve že máš iný graf a bt môže byť tento graf vpohode aj víťazným 🙂Držím päste.
@kika123kika Ip prebieha po ovulke na 5-7 dpo u niekoho na 9dpo mal by byť aspoň o ničo nižší a potom zas výstup vyššie bez toho by sme nezaznamenali že sa uchytilo oplodnené vajíčko a je to tak prirodzené.
Ahojte. Ozyvam sa po dlhom čase, za chvíľku začínam 5 mesiac. Lekár tvrdí, že čakáme chlapčeka no som veľmi zvedavá na 4D ultrazvuk. Gratulujem všetkým novým tehulkam, a ostatným silno držím palce aby sa váš sen stat sa mamou splnil. Chvalabohu nevoľnosti mi prešli no stále nepriberam. Hlavne že bábätko rastie 😊 včera sme s mužom ucitili prvé kopanceky, každej jednej z vás to prajem aby ste to zažili. Držím palce. 😍😘
@kika123kika Zaujímavo to u teba vyzerá skackavo som zvedavá ako budeš pokračovať.
Ja som dnes začala merať len na 12dc a tak nízko som ešte nebola 36,02 🙂
@alison11 dakujem dam vediet na 25ho necakam ms snad nedorazi 🙂 dufam ze aj mne predpovies tehu grafik 🤗 no tak to je dost nizka teplota falt :/
@kika123kika To dúfam,aj ja že sa vám už zadarí a grafík bude ukážkový aj tvoj 🙂 Veľmi držím všetkým snažilkám palce aby sa dočkali drobčekov 🙂 Nie je nič čarovnejšieho ako mať bábätko pod srdcom a priviesť ho na svet,držať v náručí,pozerať ako spinnká,rastie 🙂
@alison11 fuu ani nehovor 🙂 este len 5ty mesiac sa snazime ale uz je to pre mna vecnost. Strasne tuzime uz po malom vonavom uzliku 🙂 taz sa zadarilo no neudrzalo sa tak snad ked sa zadari bude vsetko ok 🙂 aj ja nam drzim palce syraaasne mooc 🙏🙏



@magic08 jéj super, paráda, gratulujem 🙂 už bolo vidno aj bábätko? Či bol gestačný a žĺtkový vak? 🙂
@dominika_sk výsledok je super 🙂 gratulujem 🙂