icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
iam24
16. máj 2019

@ikonica 21.10. a ty?

avatar
ikonica
16. máj 2019

@iam24 ja 11.11. zatial podla poslednej ms 🙂

avatar
iam24
16. máj 2019

@ikonica ja tiež podľa poslednej ms. 🙂

avatar
ikonica
16. máj 2019

@iam24 na poslednej kontrole bolo babo o tyzden vacsie tak mozno bude aj skor.... Ale tak ten tyzden hore dole to asi bude lietat cele tehu... Na predposlednej kontrole bolo zas o tyzden mensie :D

avatar
iam24
16. máj 2019

@ikonica a kde sa chystáš rodiť v monobloku či

avatar
alison11
16. máj 2019

@iam24 A keď ich budeš silnejšie cítiť za nejaký 1-2t budú už neomylné 🙂 Užívaj si ich.

avatar
ikonica
16. máj 2019

@iam24 tak to netusim... Ale mam uz skusenosti so starou porodnicou po 2 kyretoch, tak mozno tam...

avatar
iam24
16. máj 2019

@ikonica ja tiež zvažujem starú. V monobloku som ležala aj mi robili kyretaz ale starostlivosť v monobloku podľa mňa nulová.

avatar
ikonica
16. máj 2019

@iam24 ne iem pravdupovediac este som nad tym nerozmyslala, ja som rada ked vobec prejdem cez poradnu z usmevom na tvari :D

avatar
iam24
16. máj 2019

@ikonica ja tak isto. Každá poradňa je pre mňa stresujúca ale verím že všetko bude v poriadku. 🙂

avatar
ikonica
16. máj 2019

@iam24 musi byt! 🙂

avatar
taily30
16. máj 2019

@alison11 ano, mne to uplne sedi

avatar
dadulik6
16. máj 2019

@0507 som 16dpo ale test negativny v pondelok ak do vtedy nedostanem idem na krv

avatar
dadulik6
16. máj 2019

@alison11 ked som bola na preventivke mala som 20mm a potom som isla 2.5 na potvrdenie a uz videl zlte teliesko od 29 som pocitovala ovu bolesti cize ovu musela prebehnut bud 30.4 alebo 1.5 kedze 2.5 uz videl dr zlte teliesko

avatar
dadulik6
16. máj 2019

@alison11 presne ako pise
@ja197 vobec nemusi byt v grafe zaznamenany ziadny pokles teploty a zene sa oplodnene vajicko uhniezdi ... niekto aj ma pokles a nieje to ip... podla tohoto sa vobec riadit neda ze zatoze ti klesne teplota medzi 5-10dpo tak hned ze implantacny pokles a si tehotna to vobec nieje pravidlo

avatar
alison11
16. máj 2019

@taily30 Som rada,že Ti to tak super sedí 🙂
@dadulik6 Tak super ten rozdiel 1-2 dní je vpodstate nič 🙂 Hlavné aby bolo všetko ok 🙂Tak u mňa bolo zakaždým ip tak možno u niektorích to nie je.To závisí asi aj od hliena niektoré majú hlienu veľa aj počas ovu aj počas tehu ja som mala pri oboch chalanoch.A iné nemusia mať.

avatar
monu66
17. máj 2019

Dobre ranko, tak moju meskajucu ovu o 4 dni konecne appka vyznacila. Tak uz len cakat...

avatar
veja28
17. máj 2019

cim dalej tym viac som zvedava na vysledok tohto grafu 😂

avatar
c_est_la_vie
17. máj 2019

Baby co myslite? Zacinam sa bat ze ciarka slabo silnie :/
Prva fotka 28dc vecer, druha 29 rano a tretia 31dc rano. Zial od ovulky neviem, myslim ze bola 15dc.

avatar
shellynda
17. máj 2019

Teraz ráno graf takto, takže už je asi jasné, ako to dopadne😣...

avatar
kika123kika
17. máj 2019

Ahojte ja dnes tak isto ako vcera 😂😂 velmi som zvedava :D

avatar
kika123kika
17. máj 2019

@shellynda ahoj na kedy ocakavas ms? A s testovanim cakas do ms ci skor??

avatar
shellynda
17. máj 2019

@kika123kika ahoj☺️, tak ms by mala prísť zajtra, ale račej by nemusela....skúšala som pred 2 dňami, ale bol neg.

avatar
kika123kika
17. máj 2019

@shellynda podla mna mas krasny graf 🙂 si aj vysoko cize este nevesaj hlavu a drzim palce aby nedorazila 🙂 pozri na moj ja mam ovela nizsie teploty ako ty :D ale dufam ze sa podari :D

avatar
kika123kika
17. máj 2019

@c_est_la_vie noo mne na 16dc pripada slaba ta ciarka ale je tam 🙂 dufam ze ti zosilnie 🙏 a ms mas na ktory den?

avatar
dominika_sk
17. máj 2019

16dpo je to konečne asi tam 😍

avatar
bona69
17. máj 2019

@dominika_sk krásne ❤️❤️❤️

avatar
kika123kika
17. máj 2019

@dominika_sk gratulujem krasne ciarky 🙂 prajem bezproblemove a krasne tehulkivanie 🙂

avatar
zabka1987
17. máj 2019

@c_est_la_vie teplotu si nemerala? To môže byť taký 11-12dpo max taky test podľa mňa

avatar
c_est_la_vie
17. máj 2019

@zabka1987
@kika123kika
Aj mne pripada slabulinka. Nechraneny sex sme mali na 13 dc, na 20 dc som uz citila implantaciu takze ten 15- 16 den po ovulacii budem urcite. Cyklus mam nepravidelny, ale cca 31-32 dnovy.
Trosku sa bojim lebo mam krce, tak ak to neprejde a test nezosilnie po 2 dnoch asi pojdem lekarovi ci nemam mimomaternicove 😞