Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@c_est_la_vie tak otehotnies LT si mohla aj 3-4-5dni po sexe, tu implantaciu never do úvahy, 4x som bola tehotná ale zase takéto som necítila ale zase netreba to ani preháňať a toľko sa sledovať. Ale to je len môj názor, no.
@kika123kika
@bona69 uvidime po prvom sone či bude všetko ako ma, ale ďakujem 🍀
@dominika_sk neboj bude, hlavne mysli pozitívne, prajem príjemné tehulkovanie a krásne zdravé bambuliatko❤️
@kika123kika praveže som take mala aj minule a v 6tt sa plod prestal vyvijať
@shellynda bo ved jasne to cakanie je asi najdlhsie :D ale musime :D tak vela stastie 🍀
@dominika_sk ak si uz tak skoro potratila, chod hned k lekarke, nech ti da progesteron na vkladanie.
@martinade ahoj...o tie proteíny si sa pýtala mňa?...lebo ak áno mala si zlí nick 😁
@dominika_sk mojaaaa...tak vidíš...vedela som že to všetko bude v najlepšom poriadku 🙏🍀❤️😘
@dominika_sk u mna male malo srdiecko a bilo par mesiacov, len potom prestalo. a na druhykrat sme hned nasadili progesteron a teraz som skoro uz 22tt. drzim palce
@taily30 moja dr vie že som po MA tak hadam vie čo robi🙏🏻 Kontrolu mi dala 12.6. , dnes som 5+4 , sice neviem prečo tak neskoro, ale musim jej veriť🍀





Teplotu mam stale 37,0, konstantne uz asi 10 dni