icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
c_est_la_vie
17. máj 2019

Teplotu mam stale 37,0, konstantne uz asi 10 dni

avatar
zabka1987
17. máj 2019

@c_est_la_vie tak otehotnies LT si mohla aj 3-4-5dni po sexe, tu implantaciu never do úvahy, 4x som bola tehotná ale zase takéto som necítila ale zase netreba to ani preháňať a toľko sa sledovať. Ale to je len môj názor, no.

avatar
ersp
17. máj 2019

ja postupne tiez pekne tmavnem 🙂 uz asi nema vyznam dalej testovat 🙂 dnes 14 DPO a MS neocakavam 🙂 zajtra budem mat pekny darcek k narodkam 🙂

avatar
kika123kika
17. máj 2019

@c_est_la_vie tak dufam ze vam to vyslo a bude vsetko vporiadku 🙏

avatar
dominika_sk
17. máj 2019

@kika123kika
@bona69 uvidime po prvom sone či bude všetko ako ma, ale ďakujem 🍀

avatar
bona69
17. máj 2019

@dominika_sk neboj bude, hlavne mysli pozitívne, prajem príjemné tehulkovanie a krásne zdravé bambuliatko❤️

avatar
kika123kika
17. máj 2019

@dominika_sk po takychto ciarkach urcite bude vsetko ok 🙂

avatar
dominika_sk
17. máj 2019

@kika123kika praveže som take mala aj minule a v 6tt sa plod prestal vyvijať

avatar
kika123kika
17. máj 2019

@dominika_sk tak to mi je luto :( ale treba mysliet pozitivne 🙂

avatar
shellynda
17. máj 2019

@kika123kika no prajem ti to ☺️... Tak už nám ostáva len čakať 😊

avatar
kika123kika
17. máj 2019

@shellynda bo ved jasne to cakanie je asi najdlhsie :D ale musime :D tak vela stastie 🍀

avatar
bona69
17. máj 2019

@shellynda prečo, veď si hore a máš peknú teplotu, držím palce

avatar
zabka1987
17. máj 2019

Baby aj takýto divný graf môže znamenať tehotenstvo, brala som prvý krát clostilbegyt, úplne mi teploty navýšil a potom začala teplota po vysadení už padať.... Som dáky 10-11dpo pocitovo a hlienom to sedí a myslím, že aj testami. V skutočnosti testy pekne vyditelne

avatar
pimar
17. máj 2019

@zabka1987 wow! Gratulujeem! To je uzasne, presne to potvrdzuje ze niekedy ziadne pravidla/tabulky neplatia a priroda si ide svoje🍀😊

avatar
alison11
17. máj 2019

@zabka1987 Aj ip pokles sedí 5dpo u teba 🙂 takže si 11DPO Držím palce krásne zreteľná druhá čiarka.
@ersp Gratulujem 🙂 A fakt krásny darček k národkám 🙂
@zabka1987 Gratulujem 🙂

avatar
ja197
17. máj 2019

@zabka1987 testy aj graf pekné 😊 len ma zaujali tie hodnoty v ktorých je teplota 😊 to čím meriaš také hodnoty ?

avatar
zabka1987
17. máj 2019

@pimar ďakujem pekne

@alison11 ďakujem pekne, si zlata

@ja197 mam normálny bazalny teplomer 😊
Ináč takéto nad 37 som ešte nemala veru.

avatar
ersp
17. máj 2019

@alison11 dakujem 😊

avatar
taily30
17. máj 2019

@dominika_sk je to jasneeee, gratulujem. krasne ciarky

avatar
taily30
17. máj 2019

@dominika_sk ak si uz tak skoro potratila, chod hned k lekarke, nech ti da progesteron na vkladanie.

avatar
taily30
17. máj 2019

@ja197 vo Fahrenheit ma uvadzane teploty

avatar
zabka1987
17. máj 2019

@ja197 aha už chápem, ako píše vyššie
@taily30, sú premenené lebo som si to zle nastavila 😂

avatar
zuzik5891
17. máj 2019

@martinade ahoj...o tie proteíny si sa pýtala mňa?...lebo ak áno mala si zlí nick 😁
@dominika_sk mojaaaa...tak vidíš...vedela som že to všetko bude v najlepšom poriadku 🙏🍀❤️😘

avatar
dominika_sk
17. máj 2019

@taily30 ja som nepotratila, bublina nemala srdiečko

avatar
dominika_sk
17. máj 2019

@zuzik5891 diky, uvidime po utz 🍀❤️

avatar
taily30
17. máj 2019

@dominika_sk u mna male malo srdiecko a bilo par mesiacov, len potom prestalo. a na druhykrat sme hned nasadili progesteron a teraz som skoro uz 22tt. drzim palce

avatar
ja197
17. máj 2019

@zabka1987 aha to mi bolo divné 😊 taký teplomer sa hádam ani nedá kúpiť u nás 😊 a to ty prehadzuješ či ti to aplikácia prehodí? 😊

avatar
zabka1987
17. máj 2019

@ja197 ja ale mam aj v normálnych teplotách graf

avatar
zuzik5891
17. máj 2019

@dominika_sk myslím na teba... silnoooo 🍀🙏❤️

avatar
dominika_sk
17. máj 2019

@taily30 moja dr vie že som po MA tak hadam vie čo robi🙏🏻 Kontrolu mi dala 12.6. , dnes som 5+4 , sice neviem prečo tak neskoro, ale musim jej veriť🍀