icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
butterfly333
17. máj 2019

@dominika_sk nádherné // gratulujem a držím palce

avatar
dominika_sk
17. máj 2019

@butterfly333 diky🍀

avatar
monu66
17. máj 2019

@zabka1987 tisko gratulujem 🙂

avatar
zabka1987
17. máj 2019

@monu66 ďakujem, veru tíško sa teším lebo biochem tehu som mala už veľakrát a pred 8mes sme prišli o bábätko v 6 mes tak mam aj strach veru ale verím a idem v pred 🙏💕

avatar
olivia_0309
17. máj 2019

@zabka1987 jeeej tesim sa🥰tisko gratulujem a drzim✊🏼✊🏼

avatar
ereska
17. máj 2019

@zabka1987 v 6 mesiaci jeminko čo sa stalo držím päste všetkým tehuľky do úspešného konca

avatar
zabka1987
17. máj 2019

@olivia_0309
@ereska ďakujem veľmi krásne. Len zhrniem, bolo veľmi chorucke, taka dg že v Európe 2deticky a hrozný stav 😪 stane sa žial aj také

avatar
ikonica
17. máj 2019

@zabka1987 ✊✊✊

avatar
zabka1987
17. máj 2019

@ikonica 😘

avatar
monu66
17. máj 2019

@zabka1987 to je dobre, ze veris a ides vpred. Drzim silno paste, aby to tento raz bolo so stastnym koncom

avatar
ja197
17. máj 2019

Baby čo môže príčinou toho že mám také uskákané teploty pred ovu? Po ovulke keď sa hormóny ustália tak sú potom pekné stabilné teploty, aj po ms do takého 10dc a potom to hopsá ako divé 😊 ďakujem za radu 😊

avatar
martinade
17. máj 2019

@zuzik5891 ano na proteiny... ze preco sa pri ivf beru. A ako sa mas? Kedy idea pre mrazacik?

avatar
veja28
18. máj 2019

dnes zas kus hore ale vsala som o hodinu skorej teda nedobrovolne ma bol zivy budik zobudit.. neviem co ma to napadlo spravit rano test mozno len tak bolo to spontanne bez rozmyslu ale na nom je duch co som ostala prekvapena ze coo 6dpo??nieje to kanalik nazivo ma ruzovkavy nadych vobec nemusim naklanat a hladat 😳😳😳 samozrejme nieje do oci bijuci ako ked su krasne // ale je tam 😂😂😂😂

avatar
kika123kika
18. máj 2019

@veja28 nooo super neukazes ak testik? Som zvedava ja som teraz 7dpo 🙂 a drzim palce aby ti silnela 🙏🙏

avatar
kika123kika
18. máj 2019

@alison11 ahoj no posielam grafik co ty na to?

avatar
veja28
18. máj 2019

@kika123kika nazivo ju bolo pekne vydno nedalo sa to ale tak "super" odfotit

avatar
veja28
18. máj 2019
avatar
dominika_sk
18. máj 2019

@veja28 aky to je test?

avatar
veja28
18. máj 2019

nazivo ju vydno pekne bez akohokolvek natacania a nasvecovania

avatar
kika123kika
18. máj 2019

@veja28 hej hej je tam slaba ciarka vidno ju tak drzim palce 🍀🍀

avatar
veja28
18. máj 2019

@dominika_sk one step s wish 😂😂
@kika123kika 😊😊😊 snad bude este sa ale netesim... ale som rada ze mi nesisi a vydi to tam aj niekto iny.. no nazivo to vydno pekne 😊

avatar
kika123kika
18. máj 2019

@veja28 no ved toto kolko dni mas do ms??

avatar
veja28
18. máj 2019

@kika123kika dnes som 6dpo..min cyklus som mala 26dnovy ( a predtym 25dnovy)takze netusim ale moj odhad je streda - piatok

avatar
dominika_sk
18. máj 2019

@veja28 nechcem ťa sklamať ale mne stale ukazovali duchov tak som ich vyhodila

avatar
veja28
18. máj 2019

@dominika_sk mne jedny one step ukazivali krasne tehu... (v oktobri), min. mesiac tieto testy krasne kanaliky ale tato ciarka je na zivo ina 😊 ruzova siroka ako ma byt.. tak snad to nebude plany poplach samozrejme neberem to ako hotovu vec 😂 ze je to tam uvidim nasledujuce dni.. no moj rozhovor s wc misou po vypiti cistej vody (ktoru pijem vzdy bezne) mi naznacuje nieco ine (posledne 2tehu som sa snou ties takto zvykla debatit) samozrejme si nechcem nic nahovarat mohlo mi prist zle len tak (co sa mi sice nikdy nestalo 😂😂) ale zatial sa udrzujem v hladine reality a kym to nebudem mat ze jasne 2ciarky alebo potvrdene s krvi tak si to nepripustam 😊

avatar
veja28
18. máj 2019

@dominika_sk som len 6dpo takze som celkom aj prekvapena ze tam nieco vydno 😂

avatar
kika123kika
18. máj 2019

@veja28 aha ja mam tiez 26dnovy cize oodla nna ja az v den ms budem testovat samozrejme ak bude meskat 🙂 snad vydrzim :D

avatar
zuzik5891
18. máj 2019

@martinade no keď som stimulovala a aj po odbere vajíčok som pila do 5 l vody denne a jedla kopec bielkovín... znižuje sa tým riziko OHSS...hyperstimulačného syndrómu...a je to fakt lebo mala som na neho nábeh a vždy keď sa.ki pohoršilo dala som si proteínový nápoj a uľavilo sa mi do 5 minút...
Mám sa v celku fajn...len od potratu som ešte asi neovulovala...a vlastne od stimulácie určite nie...
V pondelok si ideme pre našu bublinku... poslednú a pevne verím že sa a ňou o 9mesiacov zoznámime aj live 👶🙏❤️🍀

avatar
martinade
18. máj 2019

@zuzik5891 drzim prsteky, musi to vyjst. Telo je uz ako tak ukludnene od hormonov. Zevraj vyššia sanca je pri mrazacikoch, lebo telo, hormony su uz ako tak ustalene.
Ja si dnes picham poslednu injekciu a v pondelok rano odber. Som zvedava ako to dopadne. Dufam ze tam najdu nejake vajka. Tolko nezdarov som citala. Mm uz par dni abstinuje, tak nech potom vyberu kvalitnu sparmiu.
Inak take ustalene teploty ako pri ivf cykle som este nemala , sranda...

avatar
zuzik5891
18. máj 2019

@martinade moja...ak máte zlý spg tak spermijky staré dva dni... keď máte dobrý tak spermijky 3-4 dňové... upozorňovali nás na to v centre... staršie spermijky sú už staré... prezreté...my smr mali dvoj dňové lebo máme veľmi zlú fragmentáciu...zo ❤️ ti želám aby si mala čo najviac zrelých vajíčok 🙏❤️🍀