Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@veja28 ale uvidis bufe to dobre 🙂 mozno bidu 2ak tjto takti skoro ukazal test 😯✊
@kika123kika uf no ktovie celkom ma chytila panika s toho co mi povedal.. uz len pockat
@kika123kika ďakujem pekne
@veja28 wau to už si stihla lekára? Držím palce nech sú to bábätká 😍
@veja28 klud hlavny je klud !! 🙂 zatial netreba panikarit este nevieme vysledky 🙂 bide dobre lekar nech si hovori co chce povedal ti vsetky varianty co su. Takze to das na tie svojicky 🙏🍀
@zabka1987 ja sa straane bojim 😂 som po 2MA :( tak som vyplasene za nim sla reku na sone nic neuvidite ale testy som mala pozitivne nak mi krv vezme a spravi sono a tam toto
. este sa pytal ci som ai ista ze ovu bola posunuta :( ale povedal ze nevie este urcit ci toto je tehu alebo nieco ine
@kika123kika uff no toto bude tazky tyzden 😂
@kika123kika dakujem
@zuzik5891 ak to fakt budu dvojky tak to bude celkom gol 😂 hlavne nak to je vsetko ok :(
@kika123kika nooo min rok v juny som vysadila antiku v july otehotnela v septembri potratila, v otobri otehotnela v januari potratila davali sme si bacha kym nebudem mat vysetrenia s hematky a teraz toto kvazi prvy cyklus co sme sa ze aj snazili
@zuzik5891 ja práve pri tom Ket ktoré vyšlo som na všetko kaslala. Ale že úplne najviac. 😁😉
@butterfly333 nie aj pred..aspoň pri vklade sa to tak berie..pri ovu nepamätám uz presne. 🙂
@alilka lebo ja čo viem aj baby čo písali tak bromelain sa berie po ovu 5dni alebo ten ananás. Ja mam bromelain no zatiaľ nič nepomohlo.
@butterfly333 ja si aj tak myslím že je to len nejaká fáma .možno to pomáha skôr na psychiku .neviem .ja či som to brala či nie som otehotnela..🤷
@alilka no ja už neviem čo je lepšie... niekomu zaberie jedno... inému druhé 😘...
@butterfly333 no ak sa vkladá 5 dňová blastocysta tak 5 dní pred vkladom je vlastne 1 deň po ovu... takže máte pravdu obe 😘😘😘😘


@kika123kika ja som bola u dr. dnes na krv zajtra mam volat po vysledky.. v maternici mi vydel 2 utvary 😳😳😳 ale nevie ci je to tehu ci nieco ine.. a vylakal ma aj mimomaternicovym 😳 tak bohvie co a toho bude