icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
veja28
20. máj 2019

@kika123kika ja som bola u dr. dnes na krv zajtra mam volat po vysledky.. v maternici mi vydel 2 utvary 😳😳😳 ale nevie ci je to tehu ci nieco ine.. a vylakal ma aj mimomaternicovym 😳 tak bohvie co a toho bude

avatar
zuzik5891
20. máj 2019

@alilka áno...dnes o 10:30

avatar
kika123kika
20. máj 2019

@zabka1987 aha tak asi pockam aj s testovanim a ividim 🙂

avatar
kika123kika
20. máj 2019

@zabka1987 a gratulka k 2 // 🙂 nech je vsetko vporiadku 🙂

avatar
kika123kika
20. máj 2019

@veja28 ale uvidis bufe to dobre 🙂 mozno bidu 2ak tjto takti skoro ukazal test 😯✊

avatar
veja28
20. máj 2019

@kika123kika uf no ktovie celkom ma chytila panika s toho co mi povedal.. uz len pockat

avatar
zabka1987
20. máj 2019

@kika123kika ďakujem pekne

@veja28 wau to už si stihla lekára? Držím palce nech sú to bábätká 😍

avatar
kika123kika
20. máj 2019

@veja28 klud hlavny je klud !! 🙂 zatial netreba panikarit este nevieme vysledky 🙂 bide dobre lekar nech si hovori co chce povedal ti vsetky varianty co su. Takze to das na tie svojicky 🙏🍀

avatar
kika123kika
20. máj 2019

@zabka1987 a graf mas aky este merias bt? A uz ti meska ms?

avatar
veja28
20. máj 2019

@zabka1987 ja sa straane bojim 😂 som po 2MA :( tak som vyplasene za nim sla reku na sone nic neuvidite ale testy som mala pozitivne nak mi krv vezme a spravi sono a tam toto
. este sa pytal ci som ai ista ze ovu bola posunuta :( ale povedal ze nevie este urcit ci toto je tehu alebo nieco ine
@kika123kika uff no toto bude tazky tyzden 😂

avatar
alilka
20. máj 2019

@zuzik5891 tak to držím prsty..pekne sa pozitívne nalad a snáď sa čo najmenej na to myslieť..😉 bromelain berieš?

avatar
kika123kika
20. máj 2019

@veja28 drzim strasne palce aby to nebolo ine ako tehu 🙂

avatar
zuzik5891
20. máj 2019

@alilka bromrlain ani nepoznám... kôli čomu sa berie?...ja beriem femibion...kyselinu listovú... Euthyrox... Fraxiparin a Prolutex...

avatar
zuzik5891
20. máj 2019

@veja28 juuuj..ono to ozaj vyzerá na dvojky🙏🍀❤️

avatar
alilka
20. máj 2019

@zuzik5891 bromelain je na uhniezdenie..je to výťažok z ananásu..berie sa 5dni pred vkladom a 5 dní po..ako môže aj ananás ale tam nie je toho toľko..ja som brala 1000ku denne .

avatar
veja28
20. máj 2019

@kika123kika dakujem

@zuzik5891 ak to fakt budu dvojky tak to bude celkom gol 😂 hlavne nak to je vsetko ok :(

avatar
kika123kika
20. máj 2019

@veja28 kolko sa uz snazite?

avatar
veja28
20. máj 2019

@kika123kika nooo min rok v juny som vysadila antiku v july otehotnela v septembri potratila, v otobri otehotnela v januari potratila davali sme si bacha kym nebudem mat vysetrenia s hematky a teraz toto kvazi prvy cyklus co sme sa ze aj snazili

avatar
zuzik5891
20. máj 2019

@alilka ja už 5 dní pijem ananásovú šťavu za studena lisovanú a od dnes pridám aj čerstvý ananás so stredovou dužinou...aspoň niečo

avatar
alilka
20. máj 2019

@zuzik5891 no to je na ten štýl..len ten samotný bromelain obsahuje toho viac .ale aj takto to je dobre 😉

avatar
zuzik5891
20. máj 2019

@veja28 kedy budeš mať výsledky krvi?

avatar
martinade
20. máj 2019

@taily30 o hodinku padam do centra...

avatar
veja28
20. máj 2019

@zuzik5891 zajtra okolo obedu

avatar
zuzik5891
20. máj 2019

@alilka ja som sa snažila teraz všetko spraviť pre to aby to dopadlo na výbornú...tak verím že to prinesie svoje ovocie 🙏🍀❤️👶

avatar
butterfly333
20. máj 2019

@alilka neberie sa bromelain len po ovu?

avatar
alilka
20. máj 2019

@zuzik5891 ja práve pri tom Ket ktoré vyšlo som na všetko kaslala. Ale že úplne najviac. 😁😉
@butterfly333 nie aj pred..aspoň pri vklade sa to tak berie..pri ovu nepamätám uz presne. 🙂

avatar
butterfly333
20. máj 2019

@alilka lebo ja čo viem aj baby čo písali tak bromelain sa berie po ovu 5dni alebo ten ananás. Ja mam bromelain no zatiaľ nič nepomohlo.

avatar
alilka
20. máj 2019

@butterfly333 ja si aj tak myslím že je to len nejaká fáma .možno to pomáha skôr na psychiku .neviem .ja či som to brala či nie som otehotnela..🤷

avatar
butterfly333
20. máj 2019

@alilka možno je to fáma no topiaci sa chytá každej slamky.

avatar
zuzik5891
20. máj 2019

@alilka no ja už neviem čo je lepšie... niekomu zaberie jedno... inému druhé 😘...
@butterfly333 no ak sa vkladá 5 dňová blastocysta tak 5 dní pred vkladom je vlastne 1 deň po ovu... takže máte pravdu obe 😘😘😘😘