icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
zuzik5891
18. máj 2019

@martinade a aká dlhá abstinencia vám vychádza za predpokladu že už nebudete meniť zásoby?😊🤔😊

avatar
shellynda
18. máj 2019

@kika123kika
@bona69 ďakujem, že ste mi držali palce, ale dnes presne na čas mi tá mrcha prišla 😥,takže začíname odznova😣

avatar
veja28
19. máj 2019

Ja dnes rano takyto vyskok 😊

avatar
kika123kika
19. máj 2019

@shellynda tak to mi je luto. Drzim palce aby sa podarilo v dalsom cykluse 🙏🍀

avatar
kika123kika
19. máj 2019

Ja dnes takto 🙂

avatar
zabka1987
19. máj 2019

@veja28 podľa mňa to bude tehu, máš aj pokles 5dpo 🙏💕

avatar
veja28
19. máj 2019

@zabka1987 dakujem 😊😊😊kiezby to tak bolo 😊

avatar
martinade
19. máj 2019

@zuzik5891 preco? Maš nejaku radu? 😊

avatar
zuzik5891
19. máj 2019

@martinade juuuuj veď to že na výmenu plaváčikov už nieje čas keďže zajtra máš odber...ale ak máte fajn spg tak je to myslím v pohode... náš spg je katastrofa tak kôli tomu 2-dňová abstinencia... aké máš pocity pred OPU?... silno držím ✊✊🍀

avatar
shellynda
19. máj 2019

@kika123kika ďakujem 😊aj ja tebe, nech je to ten víťazný graf👍a ja sa idem snažiť ďalej... Začnem piť alchemilkovy čaj, lebo vraj to pomáha, tak skúsim

avatar
kika123kika
19. máj 2019

@shellynda dakujem 🙂 aj ja ho pijem 🙂 od 1dc po 5dc a potom grepovu stavu 🙂

avatar
ceklis
19. máj 2019

@shellynda alchemilka je podľa mna super. Kľudne ju pi do ovulácie a pár dni pred ovu skús ten grepovy džús. Mne vďaka alchemilke narástla výstelka o 2mm, mávala som ju max 7,5 a teraz až 9mm. Čo je na mna akože úspech. Držím palce

avatar
veja28
Autor odpoveď zmazal
avatar
veja28
19. máj 2019

Baby spodny test dnes, vrchny vcera.. viem ze ziadna slava ale dnes 7dpo 😂mne sa zda o milimetrik silnejsi 😂😂.. ale celkom uvazujem ci zajtra nezbehnem za dr. nak mi vezme krv to by s krvi uz mohli vediet ze? kedze mi ma byt nasadeny anopyrin normalne ma s toho chytila panika

avatar
martinade
19. máj 2019

@zuzik5891 dostala som odpoved od koorinatorky, ze spermie viac ako 4 dni nie su problem a ze skor naopak sa stavy, ze vysledky spermiogramu vďaka tomu moznoze byť lepsie.
Pocity? Bojim sa 🙂 aby mi nasli vobec nejake kvalitne vajícka.
Kedy mas naplanovany ket? Takisto dtzim silno palčeky

avatar
shellynda
19. máj 2019

@ceklis
@kika123kika super, tak aj ja skúsim teda aj ten grep piť do ovulacie😀a vraj od ovulácie je zase dobre piť ananas

avatar
kika123kika
19. máj 2019

@shellynda hej teraz som aj ja pila ananasovu 100% stavu tak snad mi bude ciarka silniet a aj tebe strasne drzim palce 🙂

avatar
h_petra
19. máj 2019

Ja takto... som z toho jeleň

avatar
zuzik5891
19. máj 2019

@martinade KET mám 10:30...moja a koľko vajíčok si mala cca počas stimulácie?... koľko kontrol ti spravili?...mala si dlhý či krátky protokol?...neboj... vajíčka budú 🙏

avatar
martinade
19. máj 2019

@zuzik5891 2x som mala sono. V pondelok a v stredu a potom uz nechceli sono. kolko vajíčko? Hmm to budem vediet az zajtra po odbere. Folikulov som mala 13.pichala som si hormony od 2dc ale neviem co je to kratky, ci dlhy protokol.
Tusim ze ty si si tiež pichala zo začiatku ms, ze?

avatar
zuzik5891
19. máj 2019

@martinade ja som mala dlhý protokol...pichala som si Decapeptyl od 23 DC...potom prišiel ms a pridala som Fraxiparin a Gonal...takto vyzeral môj protokol...kontrol som mala viac a na každej mi dr.robil sono a aj mi brali krv ..

avatar
veja28
20. máj 2019

Dnes takto... 😊😂 zrejme to nebude len kanalik volako nabera ruzovkavy nadych 😂😂😂😂

avatar
zuzanockamt
20. máj 2019

zatiaľ takto

avatar
taily30
20. máj 2019

@zuzik5891 @martinade myslim na vas zienky, drzte sa!

avatar
alilka
20. máj 2019

@zuzik5891 tak predsa si sa na to dala opäť?😊 Tak ti držím prsty nech posledny bojovník poriadne zabojuje 😉

avatar
zuzik5891
20. máj 2019

@alilka ahoj...no dala veru... veď na čo čakať... verím že túto našu poslednú bublinku 👶 budeme o 9 mesiacov držať v náručí 🙏🍀❤️

avatar
alilka
20. máj 2019

@zuzik5891 a kedy máš vklad!?dnes?

avatar
kika123kika
20. máj 2019

@veja28 super drzim prsteky 🙂 u mna nic teplota vystupila no test nic stale sa mi vidi ako keby tam bol mini duch ale uz na to kaslem :/

avatar
kika123kika
20. máj 2019

Teplota dnes vystupila a test negativny :/ a uz zacinam mat bolesti podbruska za 5 dni ms 😭😭

avatar
zabka1987
20. máj 2019

@kika123kika podbrusko cítim aj ja, to môže byť aj v tehu. Aha ja 14dpo, ten zelený je ovulacny pozitívny