icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
wewe14071990
21. máj 2019

Ahojte...takto vyzerá doteraz moj graf....co poviete? Ozaj pytala som sa na nizke teploty a bolo mi povedané,ze teploty su ok,kedze si meriam skoro (4:40) .

avatar
zabka1987
21. máj 2019

@jeanne0 hneď ako vystúpi teplota, podľa mňa max do 2dni

avatar
ereska
21. máj 2019

@wewe14071990 ahoj aj ja meriam o 04:00 a mám vyššie teploty skôr sú nižšie keď merias v ústach alebo máš zníženú funkciu štítnej žľazy

avatar
bona69
21. máj 2019

@ereska ja mám podľa tej tabuľky zníženú funkciu, neviem ako by to malo vplývať na otehotnenie,ale som rada že som aj napriek tomu otehotnela, i keď po 15 mesiacoch snaženia, takže otehotnieť môže aj s jej teplotami, či?, I keď až také nízke som až nemala

avatar
ereska
22. máj 2019

@bona69 Asi sa dá otehotnieť ale myslím že je to ťažšie keď nefunguje ako má no keď som bola tehotná a brala mi doktorka krv na tie rôzne choroby a neviem čo tam bolo a bola tam aj štítna tak povedala že to mám v norme a keď som sa spýtala čo by to mohlo spôsobiť spomínala že by nemusel byť plod v poriadku asi aj vyššie rizika sú tam na dawniv a podobne neviem presne možno sa baby pripoja a opravia má ak je to inak no skús sa popýtať dr.

avatar
zuzanockamt
22. máj 2019

Dobré ráno...dnes takto...pokles pretrváva,takže očakávam MS...5-ty cyklus za nami.

avatar
kika123kika
22. máj 2019

@zuzanockamt pockaaaj ides hore kedy nemas dostat ms??

avatar
kika123kika
22. máj 2019

Ahojte mne prevo prehodilo ovulku?? Co mam robit? Nakolko bola 11teho???

avatar
ikonica
22. máj 2019

@kika123kika nastav si ju manualne

avatar
kika123kika
22. máj 2019

@ikonica dakujem a to ako ja som si totiz teraz nedavno syiahla appku a moc jej teda nerozumiem :D

avatar
ikonica
22. máj 2019

@kika123kika v appke v settings ➡️ dettector/override settings ➡️ a vyberies manual a napises DC, kedy bola podla teba ovu

avatar
ikonica
22. máj 2019

@kika123kika na zaklade coho myslis, ze ovu bola v ten den?

avatar
kika123kika
22. máj 2019

@ikonica viem to podla.bolesti hlienu podla aplikacii a BT so meriam 🙂 a ze som mala na tehu teste vcera slabu ciarku 🙂

avatar
kika123kika
22. máj 2019

@ikonica a dakujem 🙂

avatar
ikonica
22. máj 2019

@kika123kika skusila si to nastavit? Podarilo sa? Drzim prsty nech ciarka silneje ;)

avatar
kika123kika
22. máj 2019

@ikonica no ako som to nastavila tak je to take divne ako ta hranicka ciara poslem hned a dakujem dufam ze bude a ms nedorazi 🙂

avatar
ikonica
22. máj 2019

@kika123kika tu hranicnu ciaru (vodorovnu) si vies tiez nastavit v tom coverline, len si musis urcit, aku teplotu tam chces mat... Pripadne poskusaj poprepinat tie detectory na research ci ine, ci ti to zas neprehodi tak, ako si to mala predtym na 11dc

avatar
zuzanockamt
22. máj 2019

@kika123kika teraz som 9 DPO, cize o 5 dni mam dostat, ale ak by to bol IP, tak to musi stupnut viac, toto je len kusok

avatar
beatinka
22. máj 2019

@dadulik6 tak ako si dopadla? Už si sa dlho neukázala...

avatar
kika123kika
22. máj 2019

Babule tmavne??? 😍😍

avatar
zabka1987
22. máj 2019

@kika123kika super super, som ti hovorila ze tvoj graf vyzerá na tehu 😍💕 tento mesiac sa to tu pekne rozciarkovalo

avatar
pimar
22. máj 2019

@kika123kika jasne tmavne, gratulujem😍 tento mesiac to tu fakt pekne postupuje🙂🍀

avatar
veja28
22. máj 2019

@kika123kika anooo 😍😍😍😍 tmavne

avatar
evi38
22. máj 2019

@martinade ako dnes? 🙂 držím silno palce 🙂

avatar
kika123kika
22. máj 2019

@zabka1987
@pimar
@veja28
Dakujem difam ze bude silnejsia a ze v sobotu nedorazi ms 🙂 a drzim nam vsetkym palce 🙏🙏🍀❤

avatar
veja28
22. máj 2019

@kika123kika nedorazi 😊😊😊

avatar
kika123kika
22. máj 2019

@veja28 dufam do soboty to bude o nervy 😥😥😥

avatar
veja28
22. máj 2019

@kika123kika ja som na tom rovnako ties ma (nema) prist cez vikend ale myslim ze nam uz nedorazi 😊

avatar
kika123kika
22. máj 2019

@veja28 no tak sa modlime 🙏🙏 a myslime pozitivne 😍😍 ako nase testy 😂

avatar
veja28
22. máj 2019

@kika123kika presne tak 😊😊😍😍