Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@wewe14071990 ahoj aj ja meriam o 04:00 a mám vyššie teploty skôr sú nižšie keď merias v ústach alebo máš zníženú funkciu štítnej žľazy
@bona69 Asi sa dá otehotnieť ale myslím že je to ťažšie keď nefunguje ako má no keď som bola tehotná a brala mi doktorka krv na tie rôzne choroby a neviem čo tam bolo a bola tam aj štítna tak povedala že to mám v norme a keď som sa spýtala čo by to mohlo spôsobiť spomínala že by nemusel byť plod v poriadku asi aj vyššie rizika sú tam na dawniv a podobne neviem presne možno sa baby pripoja a opravia má ak je to inak no skús sa popýtať dr.
@ikonica dakujem a to ako ja som si totiz teraz nedavno syiahla appku a moc jej teda nerozumiem :D
@kika123kika v appke v settings ➡️ dettector/override settings ➡️ a vyberies manual a napises DC, kedy bola podla teba ovu
@ikonica viem to podla.bolesti hlienu podla aplikacii a BT so meriam 🙂 a ze som mala na tehu teste vcera slabu ciarku 🙂
@kika123kika skusila si to nastavit? Podarilo sa? Drzim prsty nech ciarka silneje ;)
@ikonica no ako som to nastavila tak je to take divne ako ta hranicka ciara poslem hned a dakujem dufam ze bude a ms nedorazi 🙂
@kika123kika tu hranicnu ciaru (vodorovnu) si vies tiez nastavit v tom coverline, len si musis urcit, aku teplotu tam chces mat... Pripadne poskusaj poprepinat tie detectory na research ci ine, ci ti to zas neprehodi tak, ako si to mala predtym na 11dc
@kika123kika teraz som 9 DPO, cize o 5 dni mam dostat, ale ak by to bol IP, tak to musi stupnut viac, toto je len kusok
@kika123kika super super, som ti hovorila ze tvoj graf vyzerá na tehu 😍💕 tento mesiac sa to tu pekne rozciarkovalo
@kika123kika ja som na tom rovnako ties ma (nema) prist cez vikend ale myslim ze nam uz nedorazi 😊








Ahojte...takto vyzerá doteraz moj graf....co poviete? Ozaj pytala som sa na nizke teploty a bolo mi povedané,ze teploty su ok,kedze si meriam skoro (4:40) .