Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@mirus11
@naty1987
https://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/u...
Vcera bol slabsi-zeleny...dnes je silnejsi mam pocit
@melaniiiiia u mna som si vsimla ,ze hned na druhy den aj bazalka stupne,takze si myslim,ze po pozit.teste za par hodin je aj ovul....len hlien uz nemam ,bolesti pretrvavaju....
@naty1987 stihanie je jedna vec...ale sama u nás vidím, že keď nie sú plodne dni tak jedna radosť...a keď sú, tak je unavený, alebo nemá čas aby sme boli spolu, atd,... aj keď nevie kedy to je, vždy to tak vyjde
@melaniiiiia ja viem že to je taký zákon dchvalnosti ako u vás ti býva podobne....
@naty1987 ahoj. Používam tu istú aplikáciu ako ty. Prosím ťa ako si tam dala tu oranžovú cover line? Nemôžem na to prísť. Ďakujem
@croxley2013 ahoj...pouzivam aj ja tu istu aplik.a cover line ti vyznaci potom automaticky
@giuli ďakujem. A kedy by to malo vyznačiť lebo mne to ešte stále nevyznacilo a už mám po ovulacii.
@croxley2013 mne ju vyznaci samo po ovu keď sa zdvihnu teploty tak vtedy ju vyznaci
@croxley2013 podla toho ,ako mas nastaveny mod merania ,su rozne sposoby...po 3zvys.tepl..po 4 a po 6....mne zapisalo po 6...bud trpezliva,urcite ti ju oznaci
@croxley2013 pozri v nastaveniach na domovskej stranke a ked nie,este pockaj 2-3dni a budes ju tam mat








@mirus11 ee drzia sa v tej istej hladine....dokonca ovu test ,kt.bol vcera slabsi ,tak zosilnel