Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@kika123kika pockaj este na ten 10dpo a skus tehu test....nie kazdy ma ovul.test pozitivny pri tehotenstve ...drzim palce k ✊nehode....vsetko zle ,je na nieco dobre
@giuli jasne pockam do ms 🙂 drahy aj povedal ze no dufam nebudes tehu z tejto jednej nehody :D uz som bola na odbere v piatok volam pre vysledky tak drzte paste aby som mohla uz aj ja patrit medzi snazilky 🙏🏽🍀
@kika123kika uvidis,ze vysledky budu dobre....veci sa stavaju kvoli nejakemu dovodu ,tak to malo byt....😉😉😉👍
@kika123kika a mozno budeme spolu testovat....
Ja som 7dpo...citim prsia,krize,uz po dva dni vecer palenie zahy...brucho este malinko....uvidim,co sa z toho vykluje ....zajtra mam prvu navstevu na endokrinologii
@giuli fuuha tak mozno ako zacinate vybavovat okolo babatla tak mozno sa zadarilo aj prirodzene moooc drzim palceky aj zajtra a aj v dvoch // ❤️✊🏼🙏🏽 Daj potom urcite vediet 🙂
@kika123kika dakujem....este stastie,ze nemam doma uz ziadny test....lebo by som ho hypnotizovala....trosku mi pripadaju skoro priznaky...obycajne ich mam max den ,dva pred ms...no zaha,krize nikdy
@giuli no ved toto ale to tie testy skor nas hyypnotizuju 😂😂😂 nevadi verim ze to niesu falosne priznaky ale tie prave 🙂
@giuli dakujem moja, som veru aj ja zvedava 🤷♀️ A drzim palce, tfuj tfuj tvojmu dobremu napredovaniu s grafom!!!
@kika123kika myslim na teba, snad uz bude ta mrcha toxo prec!



@kalmak moja...a posledne 2teploty si nemerala,neoznacila??