HCG v krvi

miuska1220
29. feb 2024

ahojte chcela by som sa poradiť bola som na umelom oplodnení hcg v krvi ukázalo <2 ale lekári povedali že to nevyšlo no zajtra mam dostať menštruáciu nechcem to vzdať čo si otom myslite ma stym niekto skúsenosť

stellarstar
29. feb 2024

Co nechceš vzdať? Ked nevyšlo nemôžeš nič urobiť. Počkať na MS a ist do ďalšieho ET

anjelicek26
29. feb 2024

Nechápem,čo myslím tým,že to nechces vzdat. Hodnota do 5 je negatívna. Držím palce,nech to vyjde nabuduce.

petamich
29. feb 2024

asi tiez nerozumiem, co nechces vzdat - pokusy o tehotenstvo? nevzdavaj, verim, ze buduci pokus sa to podari

aktualne to zial naozaj nevyslo ak je HCG nizsie ako 5 je test negativny a zial nie si tehotna

stellarstar
29. feb 2024

@anjelicek26
@petamich baby ja som to pochopila tak že nechce vysadiť lieky pokiaľ nejaké užíva že či sa predsa ešte niečo nevyvinie 🤷‍♀️

petamich
29. feb 2024

@stellarstar aha takto, mrzi ma to autorka ale ak je HCG menej ako 2 tak ziadne lieky nepomozu, skratka to nevyslo

miuska1220
autor
29. feb 2024

@stellarstar presne tak

stellarstar
29. feb 2024

@miuska1220 tak v tomto prípade ti nič nepomôže, keď si mala vklad pred 14 d a dnes máš len pod 2 hcg tak sa oplodnené vajíčko neujalo a nič s tým neurobíš ani keby si šla na pohotovosť. Na budúce snáď vyjde 🍀

miuska1220
autor
29. feb 2024

@stellarstar pred 10dnami som mala vklad na ôsmi deň som išla na krv

stellarstar
29. feb 2024

@miuska1220 to je skoro ja som chodila 12 ci 14 d od ET

bejbs123
29. feb 2024

@miuska1220 Zial z toho tehu uz nebude

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre