Hlien, bolesť podbruška, príznak tehotenstva?

simik7192
29. mar 2020

Ahojte, potrebovala by som sa vás opýtať že či máte niektorá z Vás skúsenosti také ako ja. Snažíme sa a po skončení MS (začala 9-do 13) a v pondelok 16 sme sa začali snažiť a potom v 20 piatok. Ovulácia už prebehla, poznám si to podla hlienu a bolesti podbruška.. Už to mám od sledované . A už posledné dva dni si všímam že mám hlien ale iný ako keď mám ovulaciu,aj bolesti podbruška ako keď mám dostať...mykoza a ani zápal to nie je. Bola som nedávno u lekára, a všetko je v poriadku Dostať by som to mala až 6-9.4. Neviem, je to asi skoro na tehu príznak na ten hlien?ci ste to mali aj vy? Test si chcem robiť až po vynechani ms. Ďakujem za každú radu 🙊🤫❤️

adelkaa9
29. mar 2020

Ahoj, ja som mala pred MS hlien biely, husty ...bolesti podbruska mi zacali uz 3 dni po ovulacii a trvali az do konca 1 trimestra a cca tyzden na to zacala aj bolest prs. Takze, moze byt aj nemoze najlepsie bude pockat, test mi tehotenstvo potvrdil 3 dni pred MS, drzim palce.

simik7192
autor
29. mar 2020

@adelkaa9 ja zas prsníky necítim ani keď mám dostať tak ma nikdy nebolia, iba sú tak viac naliate

adelkaa9
29. mar 2020

@simik7192 to ani mna nikdy neboleli, takže vtedy som zacala tušiť ze to asi vyslo. Ale kazde telo je ine 🙂

juliatriscova
27. nov 2020

@simik7192 ahoj, ako si dopadla? si tehu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre