Hnedý hustý výtok po sexe pri snažení sa o bábo

miruskac
23. apr 2019

Ahojte dievcata.O babatko sa snazime asi 1,5 az 2 roky.mam taky plroblem ze asi pred 2,5 rokom som bola na operacii.po cisarskom sa mi dnu v maternici trosku pretrhlo a naspet mi to zasivali? A teras mam prave plodne dni a som 4 dni po snazeni babatka.v praci mi prislo zle a bolest na lavej strane vajecnika a doma som si nasla na papieri vela husteho hnedeho hlienu a je mi zle ako keby som mala dostat mens.co moze byt?😢

tabakmirka
23. apr 2019

@miruskac môžeš to mať niečo rozdráždené, treba asi trošku jemnejšie alebo prichádzajúci menzes, máš to vždy?

miruskac
autor
23. apr 2019

Nie nemam to vzdy ale mali sme to trosku tvrdsie.myslis ze to je rodraznene?

ktochytavzite
23. apr 2019

@miruskac bliziaci sa menzes,znedy hlien pred ms znaci povatsine nedostatok progesteronu.

miruskac
autor
23. apr 2019

Co znamena nedostatok progesteronu?koli to mu nemozem otehotniet?mam sa bať?

miruskac
autor
23. apr 2019

Uz to preslo hnedy vytok uz nemam a uz mi nie je zle taj ja nechapem ale po cisarskom sa mi tak zmenil cyklus ze najprv spinim a uz neviem co mi je a to.som minuleho oka bola na vysetreni aj manzel a vsetko mame v poriadku.jednu dcerku uz mame a ta sa nam do 2 mesi.podarila.nech porazi cely cysarak 😢😢😢😢😢

ktochytavzite
23. apr 2019

@miruskac ak spinis pred ms to je nedostatok progesteronu ,celkovo hnedy vytok v cykle je z hormonov,pri druhom tehu to moze znamenat ze budes brat duphaston aby sa bejby udrzalo

miruskac
autor
23. apr 2019

A nepomohlo by mi teraz brat nejake lieky hormony aby som otehotnela budem mat 36 rokov 😕

catherinah
23. apr 2019

@miruskac vy sa snazite 2 roky a nemas ani hormonalny profil spraveny? Riesite to s Dr. ci vobec?

miruskac
autor
23. apr 2019

Vies co dokt.my ziadne lieky nedal spravila mi len klasicke vysetrenie a poslala ma do KO ci mam priechod vajecniky ale to som nezvladla lebo ma to velmi velmi bolelo a ze inak mam vsetko v poriadku a pytala som sa jej ci normale mat pred menstruaciou hnede az ciernw spinenie.ze sa mame snazit uz neviem co mam robit ten cysarak ma uplne rozhadzal a to som bola v poriadku ako rybycka a luto mi je nasej dcerky😢nechcem aby v zivote bola sama prepacte dievcata ze Vas tym obtazujem ale uz som v koncoch.tak sa snazime a manzel mi je oporov chape to a on to chce este viac ako ja 😍

miruskac
autor
23. apr 2019

A to som za tie asi 2 roky brala lieky- MACA..GS Mamavit..... Sarapis.....Koenzym.....Gyntex tak asi tak

catherinah
23. apr 2019

@miruskac zmen lekara. Toto je uplne o ničom.
Treba poriadne vysetrenia, lebo takto sa mozes snazit uplne zbytocne.

miruskac
autor
23. apr 2019

😢😢😢😢😢😢😢😢 lekara som uz zmenila

miruskac
autor
23. apr 2019

My uz snazime ked mala mala 2,5 a teraz ma 6,5.najprv my zistili ze mi rez v maternici praskol.bola som na vysetreni a povedali mi ze malicka trhlinka nevadi ze sa mame snazit aspon 1 rokk.po roku mi povedali ze to treba zasit ale ze 1 rok nemozem otehtniet lebo sa to berie ako 2 cysars.tak sme si dali pauzu.potom zmena lekara nove vysetrenia a lieky na preliecenie zapalu a potom do kosic ci mam prichod vajecniky a ze sme v poriadku ze sa mozeme snazit ale stale nic a stale sklamanie

ivca88
23. apr 2019

Ved ale ak mas plodne dni, chcete dieta,tak to je mozno zahniezdovanie . Uvidis.
Ale ak sa ti nieco nezda, chod k lekarovi a povedz mu ze v strede cyklu spinis.
Ale pokial to mas prvy raz, mozno sa zadarilo

miruskac
autor
23. apr 2019

Uz som taky vytok mala ale biely ale nebolo mi az tak zle na omdlenie ako teraz.tak uvidime ze co to boloteraz sa citim taka slaba.ivi dal by Boh 😊 aby sa zadarilo ...ak sa zadari tak Vam urcite dam vediet

miruskac
autor
23. apr 2019

Ja sa inak citim dobre.ani pohl.styku ma nic neboli tak verim ze je som v poriadku.s tych vsetkych vysetreniach mam uz taky panicky strach ze uz nechem ist k dokt aby mi tam stale nieco pchala 😕 ale tak to vyzera ze zase budem musiet ist ale velmi velmi velmi sa bojim

miruskac
autor
23. apr 2019

ivca88 precitala som tvoj pribeh a o malinkej.je krasna 😍 iba ti chcem povedat ze som mala babku a dedka ktory boli nepocujuci a ver ze ty to ludia su úúúžastny a láskaví. Neboj tvoja dcera bude úžastna 😊 prajem veľa sil a veľa LÁSKY 💖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre