Hodia sa k sebe?

erickatt
19. feb 2018

Včera som dostala otázku od niekoho, co poznám od malička, , že rodičov sa pýtať nechce. DAJU SA UROBIŤ TESTY DOPREDU ?? ČI BUDÚ MÔCŤ MAŤ SPOLU DETI ? ze v dnešnej dobe ked číta koľko párov je neplodnych.. ci sa dá testovať popredu,

snehuuulienka
19. feb 2018

@erickatt mne sa zdá,že dajú normálne na genetike na odporuc.gynekologa....

najk
19. feb 2018

na genetike iba zistia, ci ich deti nemaju vyssiu pravdepodobnost vyvojovych vad. Ale to, ze budu mat spolu naozaj deti, im nikto nezaruci. Ved kolko je pripadov, ze obidvaja su zdravi, podla lekarov vsetko ok a napriek tomu deti nemaju.

snehuuulienka
19. feb 2018

Gynekológ vyšetruje spermiogram,a zenu ,poprípade pošle na laparoskopicke vysetrenie...ale súhlasím,že aj keď je casto VSE ok,mnohým sa roky nezadari....

zuzka38
19. feb 2018

@erickatt nikto ti to nepovir na 100%

pininka
19. feb 2018

Presne,nikto ti to nepovie na 100% a nehnevaj sa,chapem tvoje dovody,ale mne to pride take zistne vstupovanie do vztahu. Aj moj svagor sestre pred svadbou povedal,ze si ju vezme az ked bude tehotna,lebo co ak nikdy nebude mat deti. Nikdy nezabudnem na to ako trpela a plakala. Ked to pocul moj muz, tak povedal ze by s nim vyrazil dvere. Dnes je milion moznosti,mozu vyjst aj zle vysledky a napriek tomu mozete mat zdrave deti.

wojtowitch
19. feb 2018

@pininka tak to je riadny debil 😐 By som ho z trucu poslala na spermiogram inak si ja nevezmem jeho.

pininka
19. feb 2018

@wojtowitch zial nakoniec ostala tehu a vzali sa,ale je to riadny debil.

jana_eyre
19. feb 2018

a ked jej vyjde ze nemozu, tak co urobi?

erickatt
autor
19. feb 2018

Ďakujem

erickatt
autor
19. feb 2018

@jana_eyre neviem, včera sa opýtala, dala som jej odpoveď ako ste poradili. Nevrtala som do toho viac.

osky
19. feb 2018

@erickatt tak tomu sa hovori laska....
Kam tento svet speje...
Ja som bola tehu aj pred svadbou aj okamzite po svadbe....
No a bum.deti nemame i tak.
Odislo,potom sa vsetko poruchalo a nedari sa....
A co teraz?

Pred svadbou sa zdalo ze deti nebudu problem.
Takze podla tohoto by ma moj muz mal vratit alebo aspon reklamovat.....
Fakt sila.trapne...

erickatt
autor
19. feb 2018

@pininka poznám jednem par co jej povedal opak. Kym nebude svadba a dom žiadne dieťa. Otehotnela po svadbe ( on asi pri tom chýbal ) a kym sa drobec narodil boli rozvedeni. Lebo ON JEJ NIEČO POVEDAL

akynka
19. feb 2018

@erickatt nech zacnu skusat 🙂

osky
19. feb 2018

@erickatt fakt-niektore zeny snad lupou hladaju takychto emocionalne prazdnych hlupakov....
A este sa aj boja,ze ich odmietnu....
Zeny,kde ste podeli rozum?!

nicol_ka55
19. feb 2018

@erickatt vies, niekedy si par aj da a vedia, ze budu mat deti a jednoducho ich nemaju. Podla mojho nazoru je to trochu aj riadenie zhora, ci jednoducho par ma deti alebo nie

zabina27
19. feb 2018

Podľa mňa, keby aj dnes im niekto povie, že určite budú mať spolu deti, že môžu zo zdravotného hľadiska, tak o mesiac to môže byť inak, stačí nejaká infekcia, lieky, psychické ťažkosti a už to tak ľahko nepôjde

rembura
19. feb 2018

@erickatt to ano, aj taki ludia su, ale tak to je uz si myslim trosku o niecom inom :/

erickatt
autor
19. feb 2018

Ďakujem baby.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre