Hormonálny profil

01alexandra01
1. nov 2022

Ahojte chcela som sa opýtať či už ma niekto skúsenosť s tymtom vyšetrením a ak je toto vyšetrenie u gynekológa bezplatné ďakujem.

lejduska
1. nov 2022

@01alexandra01 ahoj,ja som ho mala prvý krát pred 10 rokmi,je to vyšetrenie z krvi a u nás bolo vždy bezplatné

simona1998
2. nov 2022

@01alexandra01 ahoj, ja som ho mala ani nie pred rokom a je bezplatne 🙂 prišla som na 3den menzesu zobrali mi krv a do týždňa som mala výsledky

lenna255
2. nov 2022

@01alexandra01 Ja som bola minulý mesiac na 3. a 21. Den, výsledky boli na druhý deň a bolo to bezplatne

andie2810
3. nov 2022

@simona1998 iba raz zobrali? Nerobí sa hp 2-3x počas cyklu?

simona1998
3. nov 2022

@andie2810 Ano iba raz zobrali , čo je divne pretože by sa mal robiť minimálne 2x🤷🏻‍♀️ ale to bol taký Gynekolog že keď ma videl gulal očami že zas musíme riešiť tehotenstvo. , neochotný fuj len €€€ som mu tam nechávala , no akurát od tohto mesiaca som nastúpila k novej žene, ktorú si vééelmi chvália tak som zvedavá .

kvetinka75
3. nov 2022

áno, je bezplatné, bola som cca pred 2mi rokmi

andie2810
3. nov 2022

@simona1998 joooj presne toto aj ja som mala 😂👏 minuly rok gynekolog mi robil folikulometriu cez brucho (nie som žiadna štihla modelka) a odbil ma že ja nemam ovulaciu 😂 pritom ju citim vždy v strede cyklu... a krv mi nezobral ani raz 😂👏👏 od noveho roka mam noveho gynekologa takže konečne viem že som ok, vramci možnosti tych vyšetreni ktore vie on urobiť.... do prdele s takymi doktormi 🤦‍♀️

simona1998
3. nov 2022

@andie2810 to je dobre , ja som doteraz nevedela výsledky HP až keď som si bola pre kartu a to tam bolo 😂😂😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️akoze grcam hlavne že 50€ za každé sono pytal

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre