Ide o pozitívny test?

ivanak149
23. aug 2020

Snažíme sa o dieťatko cca 2 roky, boli sme na vyšetreniach, spermiogram horší ale kvôli tvaru spermií ktorý sa dá zlepšiť životosprávou a vitamínmi. Priateľ 30r ja 25r.
Bola som na zákroku priechodnosť vajíčkovodov, posledne mi pichli injekciu aby mi praskol folikul (deň pred ovu) následne plánovaný pohlavný styk... dnes je 15dpo. Som veľmi citlivá, ale naozaj veľmi. Stále plačem, kvôli hocičomu... Bolia ma prsia, sem tam mam pocit ze už idem dostať MS kvôli pocitom v podbrušku... ale to môže byť aj kvôli hormonom (duphaston) ktoré som mala užívať od 20DC. (ovu mam 18-19 deň, cyklus cca 32dni)Doktor povedal ze po dobrati liekov by som mala dostať na druhý deň MS. Ak nie mam robiť test. Liekyneberiem od stredy. Dnes som robila test. Zajtra skúsim druhý, neviem ci sa tešiť alebo radšej nie a ešte čakať. V každom prípade vidím jeden a pol čiarky?

tosomja
23. aug 2020

Je tam slaba druhá čiarka. O dva dni urob ďalší 😉

qwert87
23. aug 2020

@ivanak149 je tam druhá čiarka 👏, zatiaľ slabá ale je. Skús o 2 dni tú istú značku a budeš vedieť na čom si. Silno držím palce , viem ako to pôjde teraz čas pomaly, ale neurychliš to nijako, len čakať.

gir
23. aug 2020

Aj za mňa pozitívne. Daj tomu dva, tri dni. Všetko dobré prajem 🍀

veronikaszabova
23. aug 2020

Toto by som za Caspera nepovazovala.
Tisko gratulujem ❤

dzejsik
23. aug 2020

@ivanak149 to nie je 1 a pol čiarky, ale dve čiarky ... o 2-3 dni by mala byť silnejšia 🙂

wejuska7910
23. aug 2020

Pekna ciarka😊 gratulujem,len ak si brala duphaston tak si ho hned nasad,aby nedoslo k poklesu progesteronu

cecilia29
23. aug 2020

Bola som 2x tehu a 2x takto pozitívny 🙂 👍🙏 pekna ciarka

marselita10
23. aug 2020

pozitivny.👍 hlavne nevysadzaj len tak sama ten duphaston, to musis postupne. pise to i pribalovom letaciku. postupne by si mala znizovat davku. ale to by ti mal lekar povedat o tom postupnom vysadzani. lebo to moze ovplyvnit tvoje tehu 🙏

hennyinnsbruck
23. aug 2020

@marselita10 ona brala duphik od ovulacie X dni. To je iné. Vtedy sa proste doberie a čaká kým MS príde 😊
Iné je zase keď sa berie do X týždňa tehotenstva vtedy by sa mal pomaly vysádzať... 😊
@ivanak149 paráda držím silno palce 🍀

marselita10
23. aug 2020

@hennyinnsbruck jaj to som nevedela. nieco nove som sa naucila 👍

ivanak149
autor
23. aug 2020

Áno presne tak ja som ho mala užívať desať dní zvýšenie hladiny hormónov aby sa lepšie mohlo usadiť vajíčko alebo také niečo nepamätám si to už detailne ako mi to doktor hovoril, len viem ze to malo proste pomôcť pripadne oplodnenemu vajíčku 😊 ja dúfam ze čiarka nezmizne a bude len silniet lebo po takej dobe, človek radšej ráta z horším a lepšie príde, ako sa nadejat a potom byť sklamaný.

ivanak149
autor
23. aug 2020

@dzejsik 🙏🙏🙏💗💗💗💗💗

ivanak149
autor
23. aug 2020

@qwert87 sakramentsky pomaly lebo môj ma v sobotu narodeniny takže až to vyjde, najkrajší dar pre oboch, lebo ja mam o dva týždne 💗

simbatko
23. aug 2020

@ivanak149 si tehulka.😀.Gratulujem✊

noami12
24. aug 2020

@ivanak149 vyjde to!!! 😍 Ja som si našla takúto istú tiež a tiež 2 týždne pred narodeninam 😂 a teraz som v 9 tt 😊😍 tiež sme sa snažili 2 roky, už som aj pochybovať začala že budem prirodzene tehotná, už som chcela pomaličky vybavovať umelé 😊 hlavne nech je všetko v poriadku, držím palce 😍

hennyinnsbruck
24. aug 2020

@marselita10 😊
@ivanak149 hej na podporu pripadneho tehotenstva. Tiež som tak brala. Od 3dpo na 10 dni.
Som zvedavá na tvoj ďalší test 😍

nini1010
24. aug 2020

Jasne,gratulacia 😊

ivanak149
autor
24. aug 2020

Rozhodla som sa ze spravím ďalší až zajtra (aj keď neviem ako to vydržím) aby som si bola na istom, predsa som ho robila včera poobede tak počkám ešte do zajtra. Samozrejme potom pridám foto 😊 test som nevyhodila, schovala (zatiaľ som nechcela nikomu nič hovoriť nechala som si to pre seba nech ak to nevyjde netrapime sa dvaja) a večer už bol test suchý a veru casper to nieje, verím v to bolo ju jasne vidieť 🙏💗

kukulienka83
24. aug 2020

Verím, že ten najkrajší narodeninový darček pre vás oboch sa ti už vyvíja v brušku 💕

karin04
24. aug 2020

tíško gratulujem ❤

maryah
25. aug 2020

@ivanak149 Ahoj, ako si na tom? Silnie test?

ivanak149
autor
25. aug 2020

Takže hlásim sa, zajtra som objednaná na sono do Heliosu nakoľko sme chodili na vyšetrenia tam. Priateľ stále nič nevie a zatiaľ mi to prechádza napriek tomu ze sme obaja doma kvôli dovolenke 😀 a test.. pomaly silnie 😍 prvý zelený v nedeľu, stredný včera spodný dnes

maryah
25. aug 2020

@ivanak149 waaaw, nádherné testy 😍

dzejsik
25. aug 2020

@ivanak149 gratulujem ♡

erickatt
25. aug 2020

@ivanak149 jupi

hennyinnsbruck
25. aug 2020

@ivanak149 krása 😍🤩😍🤩😍🤩

kukulienka83
25. aug 2020

@ivanak149 prosím, napíš potom správu ako si to naservirovala priateľovi k narodeninám. Milujem takéto skutočne príbehy 💕

ivanak149
autor
26. aug 2020

@kukulienka83 nakoľko na Sone ešte nevidno ale vyzerá to tak ze áno, vzali mi krv a poobede mi budu volať... Ale ak mi povedia ze áno tak to mu už poviem to by bol nadludsky výkon tajiť to ďalej ved už sa trápim štvrtý deň 😂🤦‍♂️

maryah
26. aug 2020

@ivanak149 no to áno, dlho držíš 🙂 Ja som si vždy plánovala, ako originálne poviem manželovi, že som tehotná, až som nakoniec po nabehnutí dvoch paličiek vyletela z wc, že ahaaaa 😂

ivanak149
autor
26. aug 2020

@maryah 😂😂😂
Oficiálne som tehotná 🤰 ❤️
Ja som situáciu predychala keď mi volali a jeho otázka kto volal ešte som aj napochytro vedela klamať ale nakoľko som držala slzy vydržalo mi to asi desať minút. Išla som do izby zobrala schovaný cumlík v krabičke a ze som mu niečo kúpila k narodeninám a nevydržím do soboty. Najskôr mu to nedošlo smial sa ze co s tým má robiť, ale keby ste videli ako ho behom pár sekúnd seklo a posadilo a široký úsmev a plač ❤️ ale myslím, že si to naplno aj tak ešte neuvedomil 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre